bugün

jaime vega 'nın zekasına kurban olsun yazarı.

not: oğlum senin kafanın içindeki zekanın ufak bir pıhtısı insanlık âleminin kafasında olsaydı, dünya daha güzel bir yer olurdu.
he ben sana yine geri zekalı da derim, mal da derim, küfür de ederim o ayrı.*
cansın sen.
tam 6 gündür nick altına bir şey girilmeyince öldü sandığ...

meziyet iyeliği konusunda üstüne tanımadığım, kendisine gelen "yazılarını biriktir sonra satar öküz alırız" tekliflerini ciddiye alsa fena olmayacak yazardır.
(bkz: #21775015) yıkılmadım, ayaktayım, paramı ziraat'ın bankamatiğine kaptırdım yazarıdır.

yazdıklarını biriktiriyor ayrıca, ileride zengin olunca jaime vega ile birlikte öküze girerken öküzlerin kulağına okuyacak hepsini.
parayı ziraat bankamatiğine kaptırdıktıktan 1 gün sonra alacak kadar zeki ve uğraşıcı bir yazardır.

(bkz: nickaltı girmenin bokunu çıkarmak)
nick altında sohbet eden yazar.
pipisi de yok sanırım.

little bastard yazıyor...
merhaba.
nebere seleme ?
nick altında sohbet etmeyen ama bunu kimseye açıklamasına gerek olmayan yazar.
canı nerede, kiminle konuşmak isterse onunla konuşur, geride kalanlara da bok yemek düşer.

1 kasım 2013-15:33 sularında, kendisini 'ayça22' sanan birisi tarafından sohbet talebinde bulunulmuş yazar olmuştur ayrıca.
UNKNOWN WOMAN AMAN AMAN.

YA ÇEKiCi GELiYO BANA NEDENSE BU NiCK. UFFF.

Edit: vay mnkym ya sunu asilmak olarak gormus ya ne diyim la, bi tane bile ozel mesaj cekmedim kendisine cikarsin ortaya koysun giderim burdan amk. Kendisi derdin ne diye mesaj cekti ilk ben de derdim yok dedim, hepsi bu. Vay mnkym la. Nick cekici woman falan seki yani ama sen degilsin tamam. Nicke laf attim yazar bile demedim la. Ayrica bunu yazdigimi bile unutmusum ne yalan soyleyim uhhhahaha.
bir arkeologa verin, aninda kim oldugunu bulsun.

aslinda bulamaz ama oyle bir hikaye yazar ki, alayimiz inaniriz.
iki tarafında yararına kullanılabilecek, bir kadında bulunan nadir özelliklerden birisi; "açık sözlü"(ziyadesiyle) bir yazarımız. iki tarafında faydasına kullanılabilecek yegane özellik. sözüm ona; sevdiceği-seveceği(böyle süslü kelimelerden de hiç hoşlanmaz ya. ayrıca biraz zor o işler*) hakkını iyi kullanmalı.
tam manada tanımayanlar için; allahsız, kitapsız, sürekli ciddi, ayarcı, satışçı*, feminist sanılan fakat özünde hakikaten bir dost; düşünceli, karakteri bütün bir insan ve dahi icabı halinde azını yüzünüzü yerlere dökebilecek kudrette bir güzel yazarımız.
kürt kelimesinin telafuzundan dahi korkan, evrilme aşamasında tıkanmış insanımsıların nick altını pisletmemesi gereken yazar.

ben orada, "tuvalet ihtiyacını sözlükte giderme" dememiş miyim, demişim.

ayrıca size an itibari ile bir filozof tanımı yapacak olan yazar; bence nazım hikmet filozof.

gözünüze ve başka uzuvlarınıza girmesi için not: ben kürt değil, "insan" aşığıyım.

önemli edit: (bkz: #21856301) yok vazgeçtim, ben insan aşığı değilim kürt aşığıyım. bak sayı bir daha arttı. buralar çok tü kaka oldu, sen bıraksan artık bu işleri de kendine bir "turancı sözlük" kursan...
Filozofun tanimini yanlis ogrenmis yazar.

Kendisi de bir filozof halbuki. insan dusunen bir varliktir, filozoflar dusunurler, her insan filozoftur. Yirtik dondan cikar gibi oldu ama dayanamadim yani.
filozofun sözlük anlamından yola çıkarak, "felsefe ile uğraşan ve felsefenin gelişmesine katkıda bulunan kimse" tanımını hatırlatmak isteyen yazar.
Ben dusunebilen her insan filozoftur demek istedim, kendisi dusunemiyorum ben diyosa yapcak da bisey yok.

Tekrar edelim dusunebilen her insan filozoftur. Cilt cilt kitap yazmaya luzum yok.
düşünebilen her insanı filozof ilan etmemizin, filozufun tanımını değiştirmeyeceğini birilerinin gözüne sokmak isteyen yazar.

sıkıntısı olan tdk ile görüşsün.
selam ettiğim yazar. duydum ki beni belirmiş. *
düşünebilen her insanı filozof ilan etmemizin, filozofun tanımı değiştirebileceğini, düşünemeyen kafasına bi şekilde sokmak istediğim yazar. ne yolla yapabilirim bunu bilmiyorum ama başarabilirim.

koymuşum tdkya. otobüse oturgaçlı götürgeç diyolar.

ayrıca tdknın tanımlarına göre sakin kendi halinde yaşayan olayları kendine özgü yorumlayan kişi anlamına da gelmektedir. bu tanımdan yola çıktığımızda her insanın kendi çapında filozof olduğunu gayette söyleyebiliriz. yani tdk nın desteğini de alarak düşünen her insan bir filozoftur sözü filozofun tanımını değiştirebilir, aslında değiştirmez. zaten tanımlarda düşünebilen her insanın filozof olduğu dikkatli bakılırsa görülür. iyi filozof kötü filozof ayrımı yapılabilir ama bu insanın düşünen bir varlık olduğunu değiştirmez.

yukardaki paragrafdan yola çıkarak şu sonuca varabiliriz.

1- ya insan değilsin.
2- ya düşünemiyorsun.

bence biraz daha düşün.
öncelikle; "bence nazım hikmet filozof" derken, şu entry'ye dokundurma yapmış yazar. (bkz: #21854069) örümcek beyinlerinizden dolayı yaptığımız ironiyi de açıklamak zorunda kalıyoruz ya, en çok ona üzülüyorum ben.

şu filozof olayına gelince de, "düşünen her insan fizoloftur" önermesine tu kaka demişliğim yok, karşısında durmuşluğum da yok. yine (bkz: #21854069) şu entry'den kaynaklı, filozofun salt sözlük anlamından yola çıkarak bir şeyler yazmıştım, yine mesele oldu, sağlık olsun.

gayet yalın, anlaşılabilir yazdığımı düşünüyorum; lakin anlayamayanlar organlarına ekleme yaptırabilirler.

ayrıca, şahsımla ilgili başka başka sıkıntıları olan insanımsıların burada bir şeyin ucundan tutup üstüme saldırmasına çok gülüyorum. kardeş asıl sıkıntılarınızla gelin ki çözelim.*
şimdi ben bunu buraya bırakıyorum,ihtiyacı olan buradan alsın. böyle de gomünüstüm işte.

bir de, iyi ki ben uyurken poyziniksiks'im uyanıkmış.*
Biraz daha dusunmus yazar.

Yola gelmis, bunu basaracagimi biliyordum. Az daha dusunursen bu is olur. *
konuyla ilgili bütün entry'leri arka arkaya okunursa kimin yola, kimin başka bir yere geldiği anlaşılacak olan yazar.

ben size kaç kere söyleyeceğim, tuvalet ihtiyacınızı sözlükte gidermeyin diye?

neyse, insan düşünme,yazma ve işeme işlevlerini tek bir uzuvda toplayınca böyle oluyorsa demek. buna da güleceğiz.
(bkz: özelse biz çıkalım)
bir zamanlar "iyi dost" olduğu ve sevdiği kişilerin, başkalaşıp çirkinleşmelerinden ciddi mutsuzluk duyan bir insan. ki böyle olmasına hiç gerek yok iken.

dürüst ve düşündüğünü strateji kurmadan söyleyen insanları kaldıramayan bir toplumun bireylerinin, kendisine dürüstlükle yaklaşan birilerini, yakın arkadaşı dahi olsa silmesini yadırgamamam gerektiğini çok önceden öğrenmiştim neyse ki. ondan mütevellit sıkıntı yok.

ayrıca, bir zamanlar şahsıma yapılan hakaretlerin karşısında durmuş birilerinin bugün saçma sapan eleştirileri çok ironik geliyor kulağa.

önemli not: hazmedemediklerini iyiliğinle, insanlığınla vur. eleştireceksen kötülüğüyle, insanlık dışı olmasıyla, hatalarıyla eleştir. hazımsızlık kötü şey.
sanırım kendisi wc eğitmeni. bu konuda oldukça ileri düzeyde eğitim aldığını düşünüyorum. başka bir eğitim almışa benzemiyor zira. *

umarım bu konuda kendizini daha da ilerletir, uzman, doç, prof gibi unvanlara sahip olursunuz. düşünsenize wc eğitmeni prof dr aslı tansel. ne hoş duruyor.

size tavsiye uzmanlığınıza alafranga wcden başlayın. iyi para kırarsınız, malum bizim halk klozete sıçmayı pek beceremiyor. * hadi kolay gelsin, başarılar.
menopoz evrelerinde idare edin yazarı. çok kızgınız çok hırçınız, çok. bence çok çiiiirkin.
tuvalet eğitimi alanında master yapan, tezini de uludağ'dan bir yazar üzerinden hazırlayacak olan yazar.

bizim halk genel olarak klozete sıçmayı beceremiyor; bazıları hiçbir tür tuvalete sıçamayıp, pisliklerini sözlüğe bırakıyorlar ya bu daha kötü.

önemli not: çok çirkinim. aynaya baktım şu anda. bööaak.

daha önemli not: kız kısmı sıçmak fiilini cümlede kullanmaz, hatta sıçmaz.