bugün

(bkz: oytunkaran/#21557459)

ben de kulaklarım neden çınlıyor diyorum. sesli güldürmüştür. evet.
az önce evlilik teklif etti, sanırım kabul edicem arkadaşlar.

hem hemşerim, hem yoldaşım şimdi sıra hayat arkadaşım olmasında.

iyidir hoştur.

çok güzel çiğ köfte yoğurur. hamarattır. zengin bir ailenin tek kızı olduğu için yüklü bir mirasa konacaktır. dolayısı ile bende zengin olupi hayalimdeki lüks yaşamı yaşayacağım.

az önce ortak iddaa kuponu yaptık, bekliyoruz.

önemli not: çok güzel bir kız ya. bayıldım resmen.
gazoz istiyorum.
herhalde tıp okumaya niyetliydi. hafızam yanıltmıyorsa. yeni üniversteli ellam. liseli len o.
liseyi bitireli yaklaşık on sene, üniversiteyi bitireli yaklaşık altı sene olmuş yazar. saygılar.*
kadın olan yazar.
b.düzü zirvesi katılabilecek olan yazarmış kendileri... cuma kaşm sanmam ama başka gün olursa gazozum ve uyku hapımla geleceğim.
ilk defa bir yazara ikinci kez nickaltı yazıyorum.

gençler unutmayın;
bir kızı bin kişi ister, bir kişi alır..

ve buradaki o bir kişi benim.
beylikdüzü zirvesinin okeye dördüncü aranacak sayıda ve kalıpta bir zirve olmasından ötürü,zirveye katılmayacak yazardır kendisi. hem beylikdüzü'nde eurovision bile düzenlenmemiş bu yıl, ben o ilçe sınırına girmem ki.*
benim kavgamda yolların kesiştiği yazar, bazı düşüncelerimizinde aynı olduğuna inaniyorum.
Onuncu nesil bayan yazar. Entryleri güzeldir. Takip ederim.
hayatının geri kalanını, delilerinsulo 'yu doyurmaya adamış olan yazar. bakalım kim daha önce 200'e vuracak.*
kendisine "sen gidersen tombul kız, gelir ince bellisi" türküsünü armağan eden yazar.*

beni ifşa ettiğin için seni asla affetmeyeceğim delilerinsulo,ayrıca sen o börekleri falan da unut.***
bazı köpekler huzur vermiyor bazı köpeklerde koruyor ilginç.
(bkz: iti ite kırdırmak)
Sözlükte de ne yetenekli köpekler varmış.
tüm sözlüğü köpek etmiş kendisine vay amk.
unknown artistin görümcesi.
gece 4 sularında ciddi ciddi köpek tarafından kovalanmış yazar.
gerçekten ya bildiğiniz köpek yani, dört ayaklı falan.
kızlı erkekli sokakta köpeğe kovalanmış yazar.
bir gün evlenip çoluğa çocuğa karışırsa, yazarlığa devam edecek olan yazar.
nick'inden kadın olduğu belli olduğuna göre, aranan yazar.
yani; utanmaz, ahlaksız, edepsiz yazar.

allahsiz kitapsiz cahil kadin ; bu kadın iflah olmaz artık, topla recm ekibini gel.

edit: bu arada o köpek beni ısırsaydı, hastaneler bana bakmazdı bence. mini etek giyen kadınlara tecavüzün hak olduğu bir ülkede, gece 4'te sokakta olan kadını ısıran köpeğe ödül bisküvisi verirler bence.*
6 tb'lik arşiv oluşturacak kadar derin film tutkusuna sahip bir dostunun, filmi durdurup nickaltı'na entry girip, sonra play tuşuyla devam ettiği yazar.*
3+1 evinde çamaşır asmaya elverişli balkonu olmadığını öğrenince üzüldüğüm sempatik, hoşsohbet yazar. istediği gibi yaşayıp, gönlünce at koşturabileceği tripleks bir evde yaşaması dileğiyle...
(#21675689)

dünün en beğenilen 4. entirisinin sahibi. güldürmüştür. tebrik ederim.
(bkz: #21688599) ne entrymiş arkadaş. adios amigos.
kahvesini içip içip parasını ödettiğim ve bunun karşılığında şöförlüğünü yaptığım yazar. millet kahve falı bakarken kendileri çok acaip kahve ısmarlar ama öyle böyle değil.
bugun bana gerizekalı oldugumu hatırlatmış yazar. *