bugün

üniversite katkı paylarına ortalama yüzde 5 zam yapılması durumudur. en yüksek katkı payınıda öğrenim süresi 6 yıl olan tıp fakültesi öğrencileri ödeyecekmiş. *
(bkz: erdogan tezic e sorulması gereken sorular)
her yil harclara yapilan zamdir. ikinci en yuksek fiyatada dis hekimligi fakultesi odemektedir. okumak bir dertken yillik harc paraniz bin ytl'ye ulasiyor. tip fakultesi, dis hekimliginde bilindigi gibi kitaplarda zaten yeterince kulfet olusturmaktadir. durmadan insan fakir ama zeki cocuklar okumasin mi simdi diyesi geliyor. hani bazilari ogluna gemi alana kadar birkac tane akilli gencimize destek ciksa cok mu kotu olur? tabi bu digerleri icinde gecerlidir.
özellikle ikinci öğretim öğrencilerinde özel üniversitede okuyormuş hissi yaratmaya başlayan durumdur.
özellikle ingilizce Tıp fakültesini yeni kazanan öğrencilerin iflağını kesen durum.
üniversite haraçlarına zam gelmesiyle eşdeğer olan bir durumdur.
860 ytl ile içime oturan miktar. bilkente gideydim bari dibimiz nede olsa.

(bkz: ingilizce mühendislik)
sadece mühendislik adı için servet ödeme durumunda bırakılmaktayız.
gercekten ikinci ögretimlere kazığın alasının girdiği durumdur.en iyisi özele gitmek bunu ödeyene kadar.
birinci dönem haraçları yattıktan sonra yapılması nedeniyle çok tesir etmemiş olay, şubat ayında bu başlığı tekrar analım.
(bkz: parali egitim)
gelmiştir efendim. yüzde 7 ila 8 oranında arttırılmıştır.*