bugün

ilim yuvası sözlüğümüze hoş gelmiş on birinci nesil yazar. umarım yağmur yağdıktan sonra yayılan toprak kokusunun tek sebebinin actinomycetes bakteri grubu içerisindeki sporlar olduğunu biliyordur.
bilgi içeren tanımsal entry'ler girmesi, anket başlık açarken ellerinin kopması dileğiyle.
entrylerinden, facebooktaki sayfalarda çok takıldığını düşündüğüm, onbirinci nesil yazar.
Öncelikle the dark igly hoş bulduk kardeşim.yağmurla alakalı bakteri gurubunun ismini bilmiyordum.aydınlattığın için teşekkürler.kelime hazneme bir kelime daha kattın diyecem o ismi aklımda tutacağımı sanmıyorum.

Ayrıca,sayfama etmiş olduğun ziyaret ve temenniler için teşekkürler.kim hakkımda ne düşünüyorsa allah misliyle versin.
Size gelince artemistik inanın düşündüğünüz gibi değilim.altı üstü birkaç şey paylaştım.demekki güzel şeyler paylaşmışım ki dikkatinizi çekmiş ve beni ziyaret etme gereği hissetmişsiniz.sizede teşekkürler.
Teşekkür ederim dostum,beni onurlandırdın.gerçekten çok pis gaza geldim.aracım yakıtsız ama yinede gazı alıcam ilerde lazım olur.

Seninde eline,yüreğine sağlık.sözlüğe çok çok çok katkıda bulunmak dileğiyle.bereketli yazmalar kardeşim.
O elindeki posta gazetesini yavaşça yere bırak evlat...
Tamam abi sakin ol.bırakıyorum.
Teşekkürler kardo.yanlız arap sever demişsin yanlış kelime sarfetmişsin orayı düzeltelim insanların algılarıyla oynamayalım.biz sadece arapları değil tüm insanları ayırmadan seviyoruz bunu en iyi sen bilirsin.

insanlıktan çıkmış ve canliya,doğaya saygısı olmayan benden uzak dursun.babam bile olsa buğz ederim.