bugün

Dedektif nickli yazarın puanının 700 küsura vardığı (bkz: oha) düşünülürse, uzun ve çok entry yazmanın çok faydalı olduğu sonucuna varabileceğimiz puanlama.
Mobilde gözükmeyen sistemdir.

(bkz: fuck the system)
şu başlıkta yazanların neredeyse hepsini okuduğum halde hiçbir şey anlamadığım sözlük hedesi. benimki 22.70 olmuş. şimdi bu 5 kiloluk zeytinyağının fiyatı mı, yoksa iddaa'da deplasmanda barcelona'ya karşı galip gelme oranım mı?. anladıysam erdal bakkal'ın çırağı olayım.
oy verdiğinde, oy aldığında, entry girdiğinde değişen zımbırtı
(bkz: ulupuan puantaj sistemi)
seksi görünmenin yegane yolu.
bende bolca olandır.
eksi ve eh işte diye oylayınca değişmeyen, artı oylayınca 0.01 artan hededir. buradan yola çıkılarak artı oylamayı teşvik ettiği söylenebilir.
yerlerde sürünen puandır.
karmayla ters orantılıdır.
karmam sürekli düşüyor, ulupuanım ise sürekli yükseliyor. nedenini anlamadım ama sevdim bu ulupuanı.
bir zamanlar en iyiler listesine girmeye çalıştığım puan türüydü. sonra ne olduysa arayı açıp gittiler. ben de arkalarından bakakaldım.
arttırmak isteyenlerin şu şekil götlerini dünya butonuna sürtmeleri kafidir. yalan yok, ben sürte sürte 570 oldum beyler.

şu şekil,

görsel
artık mobilde de görülebilen puandır.
Istanbul emniyetine ozenen uludag sozluk moderasyonunun sozluge puan sistemi getirmesi durumudur.
sanırım eski tasarım kullananların göremediği hede.
Karmadan sonra yeni farkettigim sacmalik. Kimin kime arti eksi oy verdigi benim derecemi neden etkiliyor? gorusumu yaziyorum ordan hanzolar cikip eksiliyor, burada kimin kalitesiz oldugunu fikirlerin cogunluga hitap edip etmemesiyle olcmek kadar sacma bir sey daha olamaz.
damga resmen, adımızın yanına vurulan. ulupuan düşükse, bu yazar kekodur mantığı gelişir hemen insanda.
ulupuan ile ulumarketten alışveriş yapabilirsiniz.
uludağ üniversitesi için ek puan.
bazı eziklere kapak olacak puandır.
bazı duyumlara göre uludağ üniversitesi için kullanılabiliyormuş. 46raporlu'nun yalancısıyım valla.
yaşlı beyaz sakallı dedelerin puanıdır.
Sözlüğü çöplüğe çevirebilecek yegane hede benim gözümde, sidik yarışı diye ipe sapa gelmez konular açılır.. amerika'nın oyunuda olabilir, faiz lobisinin işi yada..

(bkz: Beğenmedim)
Yarrak kürek bir şey işte.
karmanın karıştırdığı kafaları daha da karıştıracak bir sistem daha.