bugün

sözlüğün kalitesinin günden güne düşmesine sebep olarak gösterilebilecek olay. böyle saçma bir yönetim olamaz. zaten çocukları hiç sevmem, bu ne aq? Elimi attığım yerde sbs başlıkları, onu yapan öğretmen, şunu yapan öğretmen başlıkları... Bu ne lan?! sıkıldım.
evet bugün şaşırarak karşı karşıya kaldığım durumdur.

bu kadar olduğunu sanmıyordum adamlar resmen sbs puanlarını yazmışlar.
ortamı yeni jenerasyona mı bıraksak ?
son açılan başlıklar, entryler sözlüğe yaş sınırı konulması gerektiğini gösteriyor.
acilen uludag jr adından bunlara özel sözlük açılmalı.
akabinde tercihler için sözlüğe başvurmaları büyük bir tehlikedir.

(bkz: 460 puan aldım nereye girmeliyim)
(bkz: en güzel lise önerileri)
tam anlamıyla doğru olmayan tespittir. 16-17 ve altı yaş yığılma sadece sözlükte değil internettedir; bu yüzden sadece sözlüğün değil internetin tadı kalmamıştır.
okulların tatil olmasıyla birlikte mahallede arkadaşlarıyla top, evcilik gibi oyunları oynamak istemeyen milenyum çocuklarının siteyi gaspetmesi durumudur.
(bkz: onlarla uğraşamayız çok güçlüler)
(bkz: buralar eskiden dutluktu)
dağılın uleyn.
gidin parkta oynayın.
neredeyse sözlüğü bıraktırtacak olaydır. sbs manyakları sizi. götçükler...
onlardan fazla bir şey istemiyoruz aslında;
birincisi sözlük formatına uysunlar.
ikincisi troll'luk yapmaya kalkışmasınlar.
üçüncüsü sözlükte kendilerinin haricinde yazanların ve okuyanların da olduğunu bilsinler. empati kurarak.

bunlara uydukları sürece hepsi kardeşimiz tabii ki.

not:önemli kavramları bilerek bakınız verdim, açıp okusunlar diye.
yönetimin acilen el atması gereken durumdur.

(bkz: sözlük yazarlarının sbs puanları)
Bu başlıkta puan paylaşan yazarlar
18 yaş altında oldukları için
yanlış kimlik bilgileri verdikleri için
sözlük içeriğinin kendi kişisel ve psikososyal gelişimlerine zararlı olabileceği için
acilen şutlanmalıdır.

Not:Moderasyondan herhangi biri bu konuda benden farklı düşünüyorsa, kendisi ile özel mesaj vasıtasıyle kavga etmeye hazır olduğumu bildiririm.
uludağ'a yapılan yazar alımlarının seçicilikten çok uzak olmasının sonucudur.
herkes sözlüğün bozulduğundan bahsediyor ancak konuyla ilgili açılan başlıklar da çoğalıyor. bu nasıl bir çelişkidir anlamadım.
tanım: sözlüğe yazmayı bıraktıran doğru bir önermedir ne yazık ki.
'Sözlük yazarlarının sbs puanları' adlı başlığı okuyunca daha da bir fark ettiğim durumdur.
35'e sonlandırmaya yaklaştığım şu günlerde oldukça tuhaf geldi...
Hayır akıl elbet yaşta değil baştadır da başın da iki kelam için azıcık tecrübeye,okuyup-araştırmaya,incelemeye ihtiyacı vardır.
Aksi halde yazılanlar ucuz sloganlardan,temeli belli olmayan tespitlerden öteye gidemez..
Yanlıştır.Yazar seçimlerinin daha dikkatli yapılması gerekmektedir.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/35248/
ne yazsam bilemedim lise 1 e geçmiş yazar çaylağı olarak.