bugün

true simdi seni de biliyoruz yani.
yapilani savunmuyorum ama sen de az degilsin.
Bütün yazarları tiktok'ta mal mal videolar çeken insanlara dönüştü birden aq. Sorularınızı cevaplıyorum nedir lan.
bence de daha aktif bir moderatörlük olmalı, hakaret konularına anında müdahale edilmeli. dini değerleri aşağılayan allah ile dalga geçen gereksiz zevatın yazarlıkları elden geçirilmeli.
günlük kazancı 834 dolar (15.490₺) olan sözlüğümüz.
https://uludagsozluk.com.cutestat.com
başlangıç için bildiğin tanıdığın ne kadar aşufte varsa sözlüğe üye yap... kör topal fark etmez... benim gibiler için bir iki milf de koy sevabına.

sonra buraya gel...

karı var koşun de...

o arada sen de git kendine para sayma makinesi al.

(not: kızlar gösterip vermeyenlerden ve hemen üyeliğini silmeyeceklerden olsun)
yaaa günde 15 bin lira kazandırıyormuş. siz de sözlük bitti diye ah vah edin. sen bitmişsin güzel kardeşim haberin yok. bu açık.
ilk göz ağrım ve canımdır.
demin 007 vs lord mevzusunda geçen takipçi konusundan dolayı... dur ulan bakayım ben de kendimikine... sonra ilerde aleyhime kullanılacak bir yoğunluk var mı vs bakayım dedim... çöküyor.
günde 15 bin lira bizim aylık maaşımıza nasıl yetiyor anlamıyorum, o kadar yazar var burada...
bir süredir girmiyordum bi bakayım dedim. herkeste gereksiz bir sinir. çoğunu anlamadım. bir tanesi truman show'a sinirlenmiş Jim Carrey'e sövüyor. Jim Carrey'i kim sevmez ki ya adam sevilmediğini görse şok olur. otuz yıllık filme ciddi ciddi sinirlenmiş çok komik ve saçma. burası çok saçma bir yer.
forumdur.
Eski temaya dönmenin bir yolu varmıdır acaba. Uzun zamandır pek girmiyordum. Zall sözlüğün anasını sikmişsin amk bu nedir lan her yerden raklam patlıyor entry yazmaya bile fırsat olmuyor reklamları kapatmakla uğraşırken. Tasarım da iğrenç olmuş böyle böyle amına koydun sözlüğün kimse kalmadı sözlükte amk.
silkinememiştir.
bitmiştir. bu çok açık bir şey.
tükenmiştir.
hem ölmüş hem de ölmemiş sözlük. bu kadar sessizlik yeter. ben gider kütüphaneye.
silkinmiştir.
Bir iki güne temelli terk edeceğim diyardır.
Gözümü yeni açtım.
Başlıklara baktım da pek de bir şey kaçırmamışım.
bitmelere doymamıştır.
Zombi gibi aq...

Ölü ama hareket ediyor.
şer yuvası olmuştur.
görsel

bazılarına göre böyle.
aklı, seks ve dini konulardan başkasını basmayanların mekan tuttuğu bir paltform haline gelmiştir. adam gibi iki çift laf edecek yazarların sayısı giderek azalmaktadır. acaba yurdum ülkesi insanları sözlüğe mi yansımaktadır sorusunu akla getirir.
sanki bir nasipsizlik, bir uğursuzluk var burada.