bugün

Sigim döküm yerdir.

Biz de deşarz olalım diye gelip sıkıp gidiyoruz işde.
nerede akıl ve vicdan içeren entry varsa eksilenen, nerede akılsızca, vicdansızca, yobazca, çöl zibidisi gibi girilen entry varsa artılanan, iq ve vicdan ortalaması düşük bir yer haline geldi. tıpkı 20 senedir antidemokratik, özgürlük düşmanı, halk düşmanı kara partiyi iktidarda tutan, terör örgütünün siyasi ayağına 9 milyon kişinin oy verdiği, anlamsız sözlere sahip keko şarkılarının top 5'e girdiği, kızlarının arabası, parası, gücü, çevresi var diye keko, züppe, piç, potansiyel katil erkekten hoşlandığı, 5.dünya ülkesi olan çürük muz cumhuriyetinin toplumu gibi.

4 tane eksi yemişiz, demek ki akıl ve vicdan içeren bir entry girmişiz.
son günlerde sol frame kısmına bakıp '' yuh, ne oluyor lan ? '' dememin sıklığı artan oluşum. bana eskiden güzel kızların daha sık geldiği şimdiyse tek kişi ya da grup halindeki erkeklerin arada sırada birbirine bakıp erken çıktığı bir zamanların sevilen mekanını andırıyor ne yazık ki. üzülüyorum 15 sene emek verdikten sonra.
birçok dost edindiğim fakat kötü niyetli yazarların da olduğu sözlük.
Vahşi, masum ayırt etmeden bütün sokak köpeklerinin itlaf edilmesini savunan kötü kalpli yazarların bulunduğu ve masum sokak köpeklerini sahiplenip savunanların eksilendiği sözlük. “ Yazıklar olsun “ dışında diyecek bir şey bulamıyorum.

Edit: bak hala eksiliyorlar ne kötü adamlarsınız ya.
bir tür sözlüktür. entry girmek güzeldir.
Böyle sözlüğün içine soxum.
Son bir haftadır çok takıldım. Artık yavaştan azaltmayı ya da gitmeyi düşünüyorum. Zaten işlerim var. Bırbır boşa konuşuyorum burda. Kafa dağıtıyoruz iyi oluyor da, bir yere kadar.
bağımlılık yapan bir oluşum. bırakılmaz, ara verilir.
Bitmiştir.

Her gece aynısı yazılıyor deniliyordu Ben de Sabah yazayım dedim.
benim gibi değerli ve kıdemli bir yazara sahip olan bir sözlüktür.

Ben olmasam çoktan kapanırdı bu sözlük.
1-1 bucuk ay yoktum... her gün foto paylaşan hatunlar kaçmış.

5-10 niki tanıdık kalmış.

Aferim anasını zikmişiniz sözlüğün.
En son 2011 de girmiştim. O zamanlar daha kalabalıktı. Şimdi çok sıcacık böyle tatlış bişey olmuş buralar. Kızları mesaj kutuma davet ediyorum.
Uzun zaman sonra aklıma düştü bir bakayım dedim, görüyorum ki tüm entryler küfürlü ve troll hale gelmiş. Üzdü...
(bkz: rezalet)
harap olmuştur.
bitmiş, mafolmuştur.
biteyazmaktadır.
Seni sevmiyorum artık parçasını armağan ettim sözlüktür. Evet.
(bkz: başlığa girmeden yazarı doğru tahmin etmek)
Sloganı "Ulu'lardan Ulu Bir Sözlük" olan sözlüktür.
Sizin açacağınız başlıkları sikeyim dedirten sözlüktür.

Ulan şurada bir tane adam akıllı başlık göremeyecek miyiz?

Size insan gibi, küfürsüz yanıt vermek çok zor.
Gidişatı kötü hali nanay olan sözlük. Evet.
yine yeniden döndük.
eski zamanda sarmamıştı, son bir şansı hak ediyoruz sen de ben de sözlük.
hala varlığını sürdürebilmesi bana mucizevi gelen sözlük sitesi.