bugün

Uzun süre sonra "ya bir sözlük vardı" diyerek girdigim site. Gördüm ki kafalar hala aynı.
yedi sene olmuş yazmaya başlayalı..
eskiden de kötüydü burası. Yani o zamanlar da, o zamanlara göre bok gibiydi.
sonra sıvadılar.. şu sıralar tüy dikiyorlar.

tam abeci yeri oldu haa.
bu sözlükteki sorunlu yazarların çoğunun evlenmeye ihtiyacı var. gerçekten bence bazılarımızın en büyük sorunu sorumluluklarının eksik olmasıdır. küçük şirin bir çocuğu olan hiç kimse aşırıya kaçan sonunun nereye varacağı belli olmayan davranışlarda bulunmaz sözler söylemez. evlenin evlendirin.
Hepinizi seviyorum. Bir süreliğine Güle güle olan sözlüktür.
Mobil logosu değişmiş.
Önceki logoya alistigimdan sanırım. Bunu pek begenemedim.
Artık nasıl zavallılaştığını şu başlıktan anlayabilirsiniz:

(bkz: hav hav diyen köpek)

Bu başlık 43 entry almış.
sağlam, yeni bi moderasyon kadrosu ile anca düzeltebilir sorunları olan sözlüktür.
Mobilde ikon değişikliğine gitmiş. Tamam hadi her şey güzel, eskisine alıştığımız için hoş gözükmüyor diyelim fakat ikonu niye ortalamıyorsunuz lan. içimizde simetri hastaları da var.
Gerizekali yazarlarin bulundugu bos beles sozluktur.
Telefondan çıkış yapmamama ve girdiğim telefon dışında başka bir cihaz ile sözlüğe girmememe rağmen sözlükten atan sözlük. Ulan korkutmayın böyle sonra ulan acaba silik mi oldum korkusu yaratıyor. Evet.
içinde bulunduğum oluşum. umarım uzun sürer ki sanmıyorum.
Bugünde ölmedik.
türkiye'nin en büyük sözlüğü. şaka lan şaka yan sanayi. evet.
Cümleyi düzelteceğim derken yanlış cümle kuranların olduğu sözlük.
Uludağ Sözlükten ziyade Uludağ forum olsa daha bir iyi olacak internet sitesi. Zira son günlerde kendisinin donanımhaber konu dışından farkı kalmamıştır.
yorumsuz;

görsel
Can sıkıntımı gidermek için girdiğim fakat daha çok Canımı sıkan sözlüktür.cinsellik ile ilgili başlık açan abazalar bizi sözlükten soğutmuştur.
şuanda sistemsel veya yazılımsal bir arızadan dolayı siteye rahatça erişim sağlanamıyor. yetkililer derhal göreve.
yine bir sorun var galiba mobil sitede.
enteresan şekilde ayın 30unda ya da dün girilmiş entryleri, bugün girilmiş gibi önüme getiren sözlük.

bi bana mı oluyor agalar?
sevdiğim, çok samimi bulduğum bir ortam.
buraya ilk yazarlığım 2006'da başlamıştı. nick kabızlığı çekmemden olsa gerek, ismimle rumuz alıp başlamıştım yardırmaya. hoş şimdiki de çok anlamlı görünmüyor ama en azından bunun bir hikayesi var. sonra o hesabımı komple kapattım ama uzun bir aradan sonra 3-4 yıl önce geri döndüm buraya kürkçü dükkanı hesabı. şimdi bir bakıyorum, 10 yılda anca bu kadar çöker bir platform diyorum. ha diyeceksin ki ulan hırbo sen çok mu güzel yazıyorsun da milleti eleştiriyorsun? hayır kardeşlerim. mevzu bu değil. 10 sene önce bu mecrada rapper ninja, vaudeville for vendetta gibi adamlar vardı ya. şimdi bakıyorsun sol frame'e yok evli kadınla seks yapmak, yok sözlük kızlarının memeleri, yok bilmemkaç boyunda sözlük kızı... bu ne lan? sözlükteki kız popülasyonunun bu kadar fazla olması dengesini mi şaşırttı yazarların, yoksa yönetim sıkıntısından dolayı antalya diskolarının önündeki ar yu kola tayfası cümbür cemaat yazar mı oldu buraya? yanlış anlamayın abi, mesajla yürüyün istediğinize. amacınız sadece sohbet olur, değişik bir insan tanımak olur, dertleşmek olur veyahut sevişmek olur, o problem değil. gençler konuşsun, tanışsın, sevişsin elbet. problem sol frame'in kimsenin hiçbir işine yaramayacak saçma sapan başlıklarla dolu olması. ulan zamanında 'am kokusu' diye bi başlık açılmıştı burada. yazarı itin götüne sokmuşlardı da o entry haftanın beğenilen entrylerine girmişti. şimdiki hale bakıyorum, adam açık açık bilmem ne şekilde kız sikmek diye başlık açıyor ve kimsenin umrunda değil. burası benim evim gibiydi lan, ne olmuş oğlum bu sözlüğe :(
Çok tuhaf ihtilafların yaşandığı sözlük. Bazen burada bu tür nick altı kavgalarını ve aksi olarak savunmaları görünce, "acaba bu kimselerin varlıkları yalnızca sözlükte mi?" diye düşünüyorum. Sözlüğü ciddiye almaya değil eleştirim, zira burada hakiki anlamda değerimin hedefi olan insanlar var, elbette ciddiye alınabilir de ciddiyetle birisini eleştirmeyi ya da savunmayı ödev edinmek basbayağı yetersizliğin dışavurumudur. Her neyse, öpüyorum hepinizi.
içinde bol bol halime barındıran sözlük.
Ben burda en az 5 6 kere nickimi degistirdim bilmiyorum. Hatirlamiyorum. Ben duramam ayni nickle sıkılıyorum anonimle ilgisi yok ismimi bilen herkes bilir zaten burda. Ilk degistirdigimde nickaltima direk eski nickimi yazanlar vardi cunku onlar siz nick degistirin diye bekliyorlar bence... neyse. Daha sonra yildilar sanirim nick altima girip okumak adetim degildir cok umrumda degil acikcasi. Ama sakinliginizi koruyun. Donuza alin. Bitti.