bugün

arada kızıyorum, küfrediyorum falan ama bazen de yaratıcı yazılar olmuyor değil.

yahu adamlar çatlak ekrandan neler çıkartmış. *
(bkz: ekranı çatlak s3 mini kullanan kız)
Kaygısı bozuk olmayan insanlarla bir noktaya kadar anlaşabiliyorum.Sanki dunyada kaygilanacak hicbir sey yokmus gibi davranan ve hayatin anlamini cozmus rahat insanlari anlamiyorum.20li yaslardaki insanlardan bahsediyorum tabi, yoksa 50 yasinda da bi zahmet benim kaygilandigim seylere kaygilanmasın zaten.burada da fazlasıyla bu şekilde yazarlar bulunduran bu sözlük yüzünden çekip gitme eşiğindeyim.
(bkz: kısır döngü).

her gün aynı konuları nasıl tartışabiliyorsunuz aklım almıyor.

bir de geçenlerde bu sözlük ile alakalı şu olayı gördüm.

kız arkadaşım olacak insan ile netten konuşuyorum. imla kurallarına o kadar dikkat etmeye başlamışım ki şaşırdım.

sürekli de'leri ayırarak ne bileyim büyük harfle yazmak olsun virgül falan hep dikkat ettim.

düşünün ki orta okuldan başlayıp lise sona kadar türkçesi en fazla 2 olan bir insandan bahsediyoruz.

teşekkürler uludağ sözlük. teşekkürler zall. teşekkürler malzemeci profil foton çok iyi.
bu ortam bana kendimi zeki hissettiriyor.
ne ekşi, ne tatlı bir sözlük.
bazen birini beklerken (herkes bekletmiyor da bi arkadas var hep bekletiyor gevşek) sıkılmamak için hemen giriyorum sözlüğe. vakit hemen geçiveriyor. beklediğim kişi geldiğinde bu sefer de o yarım kalan entry in bitmesini bekliyor.
(bkz: tehlikeli yerler)
yönetiminin kafasına göre ceza verdiği, yazarlarının ise random chat sitesi gibi entry girdiği sözlük. sözlük kuralları epey esnemiş. açık ve net.
moderasyonunun saçma sebeplerden dolayı entry silip, ceza verdiği sözlük.
Artik sıkmistir. nerde o eski kaliteli yazarlar. troll yuvasidir. sol framei berbattir. Bana da gitme sirasi gelmistir artik.

He he.
Zallah çalışmış beğenmeyen arkadaşlar için bir şey üretmiş.

(bkz: çıkış butonu)

Kullanın ve sonsuza kadar yok olun bizimde bik bik edip kafamızı sisirmeyin.
moderasyonunun herkese aynı muameleyi yapmadığı sözlüktür. nickim sol frame'e gelmiyorsa çoğu kişinin gelmemesi lazım. özellikle bayanların. açık ve net.
benim yazar olmamla kalitesine kalite katmış sözlüktür. evet.
Moderasyonunu sevdim.diger sözlüklere nazaran
Hafif adaletliler.
Cinsiyetci, irkci, homofobik, islamci, isidci yazarlarin icinde bulundugu ve kalitesinin bu tarz kisiler yuzunden dustugunu dusundugum sozluktur.
Uzun aradan sonra uyuyamayıp bir daha aktif olduğum internet sitesi. Ufak bir sorgulamaya girsem de, yazarların yazıp okudukları, saçmalayıp şakıdıkları, gülüp ağladıkları bir platform. Kaliteli mi değil mi ben bilmem, anlamam.
çaylakken yazar olmak için saçma kuralları/prosedürleri var. detaya girmeyeceğim ama düzeltilse daha iyi olacak. mesela diyorlar ki uzun entry girin fakat ben kimsenin görmeyeceğini biliyorken ilham alamam ki! ben başkaları görsün diye yazıyorken kime tiyatro yapayım 2 tane mod abiye mi? nerelere gideyimde uzun entry girip felsefe yapayım? kimse görmüyor ki.
3-5 kemalist, solcu ve ateistin birleşerek entrylerimi inceleyip arasından bir tanesini bulup işte bu provoke başlık diyerek beni şikayet ederek sözde uzaklaştırdıkları sözlük.

halbuki kendileri yalan haber üzerinden ne provoke başlıklar açıp da hatta onu günlerce yalan olduğunu bildiği halde gündemde tutuyorlar. acınası yazarlar. cevap verme yerine bu yola girişmeleri acizliklerinin bir tezahürü.

güneş balçıkla sıvanır mı?
son zamanlarda bakıyorum da 17 yaşında 2 kızın açtığı boktan başlıklar sonrası seviyenin yerlerde gezdiği sözlük. 17 yaşındaki kızın abazanlığına mı yanayım bunlardan medet uman pedofili abazanlardan mı.
en kaliteli yazarının tarz olduğu sözlüktür. moderatörlerin bile kıskanıp sık sık işlem yaptığı bir isimdir hatta. açık ve net.
henüz bugün kayıt olduğum sözlüktür ve ilk kayıt olduğum sözlüktür. çaylak veya yazar işleyişini anlatabilecek olan varsa mesaj kutuma yazabilir
Gerçekten hayal gücü yoksunu yazarlar barındırıyor. Bu bayağılıklarını ve basitliklerinden kaynaklı öfkelerini girdilerinde görmek mümkün.

Yazık gerçekten. Hayal bile edemezken nasıl olur da yaşıyorlar hala?
ayyaş takımının çekemediği kral sözlüktür.
Ben eski inci sözlük yazarlarındanım. Ve bu sözlük bana gerçekten çok samimi geldi ve buradan yazamaya devam ediyorum. Bilgi,hoşgörü ve eğlenceli bir sözlük. Kalite kokuyor.
tarz gibi zeki, kaliteli, sempatik, kürt, hdpli bir yazara sahip sözlüktür. açık ve net.