bugün

Bırakıp bırakmamak konusunda kararsız kaldığım sözlük.
ergen yuvası. geçen gün caps aldım sol frame'de sonu kızla biten bir sürü başlık vardı. yok bakkala giden kız, yok su almaya bu saatte giden kız, deveye trip atan kız tarzı sikik başlıklar vardı. allah belanızı verecek.
"Oglum yeter lan", " kızım harikasın", "adamım mükemmelsin" gibi entrylerin girilmeye başlandığı mekan.

Ellerine sağlık zallcigim iyice boka sardı sözlük.
Güzel insanlar tanıyıp, nadir de olsa yeni şeyler ve yeni fikirler öğrendiğim güzel yer.
bazı günlerin gecelerinde güzelleşen mekan. eh o da birazcık şansa bağlı diyelim. o ana denk gelip güzel yazılar ve insanları yakalamışsanız ne mutlu size.
Bu aralar Soğuduğum Sözlüktür. Komikli başlıklar daha da sogutmustur.
Ekşi sözlükte çaylaklar arasında sohbeti çok geçen mecra. Yazma ihtiyacını, insanlarla iletişim ihtiyacını karşılamak için birebirdir sözlükler. Bu yüzden kayıt olunan.
ayar alacağını bildiği halde başlık açan yazarların fazlasıyla olduğu sözlük.
Türkiye'nin en iyi sözlüğüdür. Beğenmeyip buradan çıkmayan tiplerde ayrı olaydır. Beğenmeyen çıksın bizde ortam böyle. Evet.
yarrağı yediki ne yedi.

ergen dinciler ya am göt memeli başlık açar, ya atatürk'e hakaret eder.

ergen kemalistler ya dine hakaret eder, ya dindara hakaret eder.

çoğunun kelime haznesi 100'ü geçmez, en ufak tartışmada küfür etmeyi tercih eder. hobby olarak ekşi sözlük başlığına girip alayı terörist yiaaa yazar.

bilgi içerikli entry'ler okunmaz, uzun entry'ler siklenmez.

bildiğin inci sözlük gibi bir şey işye amk.
Yazarların sürekli kendilerinden bahsettiği yer.
ulu günlük.
başlık: hakan isimli kişinin aslında olmaması

entry: hakan isimli kişinin aslında olmamasıdır.

böyle bir yer uludağ.

not: başlık ve entry temsili.
değerli yazarlarına son haftalarda sıkça rastladığım bir iki konu hakkında hatırlatmada bulunmak için izin istediğim sözlük.

--spoiler--
1-) üstteki entrye yanıt veren entry girmek sözlük formatına aykırıdır.
2-) sohbet havasında, smiley içeren entry girmek sözlük formatına aykırıdır.
3-) sözlüğü kişisel blog olarak kullanmak sözlüğün amacına aykırıdır.
--spoiler--

bu nacizane hatırlatmalarda bulunur ve saygılarımı sunarak köşeme çekilirim.
an itibariyle içine sıçılmıştır. vajinaya limon ssokanlarıkanlar hortum sokup suyu açanlar var.
twitterımtrak ergen yuvası.
Anca beni çaylak ederler.
şu saatlerde herkesin uyuduğu sözlüktür. insan böyle anlarda kendini çocukları yatağına yatıran baba gibi hissetmiyor değil. olan göt cebimde kalan çukulatalara oldu.
Yazarların zaman geçirmesini diğer insanlarında ister eğlence ister bilgi amaçlı kullandığı site.
edep yahu.
mükemmel ötesi sözlük. dizaynını beğendim, kalite kokuyor arkadaş.
bünyesine katılmak istediğim sosyal medya platformu.
sikimsonik sözlüklerin en klonudur. cemaat düşmanı yönetimi iktidarın sıcaklığını hissetmektedir.
içerik konusunu çok sallamasalar da teknik konularda çok başarılı ve ilgili buluyorum ben zall ve tayfasını.

adamlar uğraşıp didinip bir şey yapıyor, "olmamış kanka" diye entry giriyorsun düzeltiyor hemen.

ya da "şurada şöyle bir problem var hacı abi, düzeltir misin" diyorsun anında ilgileniyor.

sezar'ın hakkını sezar'a...
iyice wassap grubuna dönen sözlük.
Mobile bir türlü şukela butonu gelmemiştir, oysa bdv'a bildirmiştim.