bugün

Trolleri abazaları çok olsa da gerçekten sağlam insanların bulunduğu sözlüktür. Şu troller biraz temizlense ve saçma sapan başlıklar açılmasa kaliteli yazarlar daha da artacaktır.
sivaslı icadıdır.
tam güzel eğlenceli diyecek oluyorum bi gülme geliyor lan. öyle bi sözlük işte.
bu sözlükte nitelik değil nicelik önemlidir.

herkes cebine giren paraya bakıyor.
Günden güne bozulan sözlük.
Türkiye'nin en büyük ikinci sözagdhfjvjfncucysbdhj.
bildiğin alanen 3 kagit ve şike yapan sözlük.
durmadan içeri bot sokarak mevcut yazar sayısını fazla gösteriyor.

Eğer rekabet kurulu sözlük gibi mecraları, ticari kuruluş olarak incelese ciddi ceza alır burası.

binlerce feyk hesap üstüne birde binlerce bot yazar kendilerini içeri sokmaya başladı ve burasi görüntüleme sayısı ile üye sayısı ile Reklam alan bir yer.

haksız rekabet söz konusu yani adam işi tam ticarete döktü.
istediğin şeyi yazmak serbest yeter ki üye ol ve kuru kalabalık yap.
yeri gelince de patron başka sözlüklere de sallamayı iyi biliyor

görüntüleme olayında da vardır bişey kim burayı ayda milyona yakın görüntülesin ?
kesin patron ve modlar f5 tuşu ile kanka olmuştur *
Acilan basliklara ve girilen entrylere bakarsaniz, gittikce seviyenin dustugu ve ergen yuvasina donustugunu gorursunuz. Ha ben demiyorum ki seviye yukselsin. Seviyeyi dusur de abartma be kardesim!
yeni üye oldugum bir site. arkadaşlarla kafede takılıyorum bütüngün bir abimiz var çok sevdiğim bütün gün telefonu elinde dedim ağabey; ustam sen ne yapıyorsun bütün gün o telefonla;?

kendisi cevap verdi:uludağ sözlükte yazı yazıyorum çok güzel. mesaj panosu gibi, forumun kategorileri var yorum yapıyorsun; gündemi takip edebiliyosun; ben çok beğeniyorum dedi.

ben: paralı deyil dimi diye sordum!

usta: yok dedi gel sende yazışırız.

işte bende üye oldum aranızdayım..
benzetme yapacak olursak ekşi süper lig ise uludağ birinci lig'dir. bu sitenin kurucusu zall, uludağ'ın "bir ekşi klonu" olduğunu belirtmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken entrylerin kalitesidir. yani entyler ikiye ayrılır. iyi enty kötü entry.
Türkiyenin ikinci sözlüğüdür. Ayrıca milliyetçi olduğu için neden çekemiyorsunuz amına koduklarım kürtseniz ekşi ye gidin. Burayı neden kürtleştirmek istiyorsunuz?

Ayrıca sivas lı icadı evet. Sivas toplanıp siksin seni. Ne derdin var sivaslılarla?
Mobilde entry uzerinden mesaj atmak istenildiginde atilamayan durum. Andorid galaxy s3. Modlar bi hayrina duzeltin valla ya.
bazı yazarların foruma dönüştürdüğü site.
bir mazisi var diye ara ara girip sol frame'in halini gördükten sonra soğuduğum sözlük.
sol frame den şikâyet eden yazarların ekseriyetinin, sol frame için kılını kıpırdatmadığı sözlük. ne oyla ne adam akıllı girdi gir, sonra konuş bik bik bik.

göbeğinizdeki susam tanelerini temizleyip yazın da okuyalım amk un obezleri.
Bırak ekşi ile ayni kulvarda olmayı, kizlarsoruyor gibi saçma bi site ile bile yarisamayacak platform.
linç kültürünün fazlasıyla hakim olduğu, eksi almanın artı almaktan daha makbul olduğu sözlük.

oylama ne için var sevgili arkadaşlar?

okuduğun şeyi beğendiğini ya da beğenmediğini özgürce belli etmek için var. peki siz ne yapıyorsunuz?

istatistiklere girmek için seri artılamak ya da sözlük içi linç etmek için seri eksilemek için kullanıyorsunuz o butonları.
hal durum böyle olunca eksilenmek daha kıymetli oluyor çünkü adam rastgele seri artılamıyor en azından, diyor ki bu benim görüşüme ters, basıyor eksiyi.

sözlükteki oylama sistemindeki bozukluk böyle olunca ne oluyor peki?

güzel entry görmek pek mümkün olmuyor. her başlıkta aynı ''kalıp entryler'' bulunuyor.

şayet buraya kadar okuduysanız şunu da ekleyim, uzun entryler yazmaktan vazgeçmeyin.
mümkün olduğunca, uzun entryler yazan yazarları bulup okumaya çalışıyorum. öptüm.

#seovi #saovm #linç kültürü #oylama #uzun entry
işlerine gelmeyince ya da taraftar toplayamayınca gelip bu başlığa kusan aciz yazarları içinde barındıran sözlük.
En son herkesin uşağa başvuracağı sözlüktür.

(bkz: kim o şanslı uşak)
Mal yataği amk. Çok net mal yataği. Entrylere baaak, basliklara baaak...

Mal yatagi amk o kadar net ki, lisedeyken yaz gelsin diye bayilirdim, simdi gelmesin amk diye dua ediyorum. Donuz butonu liseli diye degistirilsin amk.

Evet butun liselileri genelledim ve cok mutluyum.
Agzini acanin agzina sicarim!
Lan laleler. Her kurt orospu çocuğu oluyor da her liseli neden troll olunca zorunuza gidiyor?
Bir tane adam akıllı film eleştiren yazarın olmadığı (ya da rastlamadığım sözlük). Sonra yok ekşi sözlük şu bu.
Bir sözlükten, bilgi paylaşılan bir yerden ziyade kürtçülerin ve Türkçülerin birbirini siktiği bir forum sitesine dönmüştür. Bunun bir tık üstü "terbiyesiz.net"

Yazık. Üzülüyor insan. Birkaç yıl önce gayet güzeldi. Şimdi goygoy peşinde liseli dolmuştur.
eksi sozluk e laf atan zavallilarin yuvasi. biraksan hepsi ekside yazmak icin neler yapacak. 3 satirdan uzun yazamayanlarin sozlukte yazmasiyla kendi kendini imha etmistir.
görsel

takip ettiğim yazarların bir başlıkta bulunan entrylerini okuyabiliyorum.
bu ne zaman geldi farkında değilim,
güzel sevdim.
kendi entrylerimi de görmek isterdim ama.
ben ne yazmışım geçmişte diyerekten.
gerçekten kendine haz özellikleri olan bir forum sitesi ama eksiklikleride var bence. ben uzun yıllardır internetteyim birçok forumda adminlik modluk yaptım. uludağ sözlük forumuna baktığım vakit mesela avatar bölümünü görmüyorum. mesaj sayıları kısmı eksik. güzel bir konsepti var buranın ama tam anlamıyla forum özelliklerini koymamışlar adminler. üç forumda adminlik yaptım birini ben açmıştım sonra kapattım ama avatar ve mesaj syısı olmaması hoş deyil. rütbelerde gözükmüyor mesela.