bugün

sıkıcıyım, sıkıcısın, sıkıcı...
Tamam herşey iyi hoş ama ios uygulaması berbat olan sözlüktür.
Hiç değilse mobil uygulaması olan sözlük.
her yeni gelen jenerasyon ile giderek daha da dejenere olmuş sözlüktür. sonu, flash tv ya da stv'de bir dizi film ya da program olacak kaygısındayız.
iyi insanların olduğu sözlüktür.
iyiler, deliler, troller, şakacı ibibikler, dahiler, delişmenler, gönlünden vefa fışkıranlar, çılgın veletler, kalbi güzel kızlar, cool herifler, yufka yürekli bıçkınlar, ve dahi sayamadıklarım; Kafalarına kalpler, smileyler atılasıca bebeler hep buradadır. Çokça neşeli, zaman zamanda hırlımızdır; Affet bizi sözlük.

Arka bahçemizsin, seviyoruz seni Uludağ Sözlük!
görmeyeli bildiğin terbiyeli inci sözlük olmuş. bir tane dişe dokunur şey olmaz mı lan koca sözlükte. vajinasına limon sıkan kadın, sinan akçil olsaydım kendimi sikerdim diyen bir peri, bilmem kaç yaşındaki erkek bilmem kaç yaşındaki kadın ilişkisi vs vs.
liselilerin uyumaya başlamasıyla yavaş yavaş kalitelileşen sözlük.
telefonumdaki uygulaması ile çok yazdığım âmâ az kişiyi takip ettiğim 3+1 kıvamında yerdir.
dürüst değil. hamili kartları kayırıyor.
Adamı delirtir. Mobilden başlığı yazıp getir deyince ses etmez. Mobil klavye ile zar zor Uzun bir entry yazarsınız, ekle dersiniz. Bu başlık 53 karakter der. E ebenin amı ama ali sami, geri ver yazımı da başlığı duzenleyip yeniden açayım. Olmaz, geri de dönmez pezevenk. Yazı uçar heves kaçar.

Yazmirem ula yazmirem.
Kufur ettigim icin habire caylak yapildigim bi suru uyarilar aldigim aikindirik bir platform.

Amk kufur etme diyolarda allahini seven bi baksin su basliklara. Lan bir tane de haber niteligi tasiyan bi baslik olsun da acayim diyeyim ki vay amk bu gun de bu olmus.

La cok mu zor amk bi tane la. Bi tane bi sikime yarayacak bise girin entry diye de okuyalim amk.

Hayir mobilde baslik kaldirma islemi de yok. Evliyasini siktiklerim sinirden geberdim ya...
yobaz sözlüğüdür.
modlarina sevgi saygilarimi gondericegim sozluk mensup oldugum sozluk.
Bu sözlükte şöyle bir olay var,insanlar buraya kendince eğlenmek ya da entelektüel bir birikimi varsa onu paylaşmak için değil,bildiğin chat için geliyor.Şöyle böyle değil direkt emmeli gömmeli chat.Kızıyla erkeğiyle.Elbette bu son nesillere doğru artış gösteriyor.Ha kardeşim sen çok mu düzgün kullanıyosun sözlüğü ? diye sorarsanız eğer,evet buraya sahip olduğum bilgileri aktarmıyorum,daha doğrusu okunmayacak,değer verilmeyecek şeyleri buraya yazmaya gerek duymuyorum.Ama en azından pek çok yazar gibi,kızların nick altlarına yalakalık yapıp,mesaj atıp taciz etmiyorum.Ya da kezban kezban diye envai çeşit entry girip,sikimsonik bariz kezban sözlük kızlarını göklere çıkarmıyorum.Bu erkek tarafı tabii, bir de kız tarafına bakalım.

Sözlüğü gerçekten amacına uygun kullanan,ya da dediğim gibi salt eğlenmek amacıyla kullanan pek çok normal ve bilgili sözlük kızı var.Ama elbette bunlar gündemde değil.Gündemdekilere bakıyoruz efenim,bunlar sadece yalaka sözlük erkeklerinin ayyuka çıkardığı bildiğin kezban kızlardır.Ben kimseyi kolay kolay kategorize eden biri değilimdir,ancak pek çok sözlük kızı var ki,sözlüğe sırf ilgi görmek ve konuşulmak için gelmiş.Elbette kız oranı oldukça düşük bi yer ilgi görmek için doğru tercih.Bu kızlar birbirinin nick altlarına kendilerince ''tatlişkoluk'' yapar,sözlük erkeklerine yavşar yok efendim sütyeninin bedeni yazar bilmem ne.Sorunum bu kızlarla değil esasında.Etrafta her gördüğü kıza kezban kezban diye yafta takan,ona buna giydiren sik beyinli sözlük erkeklerinin bu kızları ilah ilan etmesiyle sorunum.Oğlum bu kadar mı amsızsınız ?! Kız mı görmediniz lan.Bi de teselli ediyo,'' ay canım sen ona bakma o kendi kezbaan .ss''. O kız kezbanın tillahı lan !! Sakinim...

Şuraya sırf eğlenmek,taşak geçmek için geliyorum,yemin ederim yalakalıktan midem bulanıp kaçıyorum.Sözüm tüm kezban erkek ve kız sözlük yazarlarına !

Kezbanlar ölsün,domaljinden selamlar ! *
yapılan binbir çeşit kalite katma olayının bir işe yaramaması saçma sapan başlıklardan sonra benim için de ortaya çıkmıştır. böyle gelmemiş ama böyle gider bu sözlük. zaten sözlüklerin çoğu böyle artık burası biraz daha yıpranmışı. sözlük olayının modası geçti hepsi sıkıntıya dönüştüğünden fazla kasmamak gerek diye düşünüp terk ediyorum burayı. sözlük formatlı bütün siteler cıvıdığı için hepsinden çıkıp sadece twitter'a devam. halaluya ulu.
itinayla vakit öldürdüğüm mecra, sevildiğini bil sözlük.
(bkz: #25162672)
inci sözlüğün az daha terbiyeli versiyonudur özellikle kürtlerin hoşlanabileceği tarzda biryer değildir arasıra girerim ama hastası olunacak biryer değildir ne yazık ki...Birde her gelen yazar olunca iyice seviyesizleşiyor 12 yaşında çocuklar dahi var msnye şifre filan gönderilsin ne bileyim 5 gün bekletsin mesela,girir girmez entry yazılması sözlüğü iyice ucuz gösteriyo ekşiye ituya bakın birazcık.Elle tutulur pek bi yanı yoktur.inci sözlük gibi forum halini almasına az kalmıştır,birazda bilgi içerikli entry girilsindir.Ama samimiyeti hoştur.
iyice çivisi çıkmak üzere olan sözlük. Biz de ayak uydurduk hadi bakalım.
ne çiviymiş arkadaş, çıksın da kurtulalım. *
Nerden buldum nerden geldim dediğim sözlük.
sol frame'den anlaşılacağı üzere; içinde sadece aile meseleleri konuşulan, haber programı izlenmeyen ev gibidir. buradan gündemi takip etmek de hoş olurdu aslında.

ha diyeceksin "be amına koduğum sen niye açmıyorsun?"
üşeniyorum tabii ki.
sempatik sözlük. tamam troller, fanatikler bol, ama yine de uzak kalamıyoruz. " dur iki dakika gireyim de aslolan fenerbahcedir ve vamos fener" in yazdıklarına kahkahalarla güleyim, gerekirse ayar vereyim ", " acaba kukla ne yazmıştır ? ", " hasmet ibriktaroglu ve hicbiseyebosunaislenmeyenadam mesaj atmış mı ? " gibi cümleler kafamızın içerisinde sözlüğü açıyoruz, parmaklarımız klavyede geziniyor, yazıyoruz, gülüyoruz, düşünüyoruz.
vazgeçemiyoruz sözlüğümüzden, bırakamıyoruz.
günde maksimum 1-2 entry giren bir yazar olarak söyleyebilirim ki; troll sayısı normal yazar sayısını aşmış olan sözlük. ne doğru düzgün başlık görebiliyorsunuz, ne doğru düzgün entry. yönetimin bu konuya bir önlem alması temennisiyle...

ben 1-2 entry girmeye devam ederim, gerisi sikimde olmaz o ayrı. sizin için söylüyorum.
Varsayalım ki borsaya açılsın, değeri ne olur çok merak ettiğim sözlük.

10 bin? 20 bin? Fitsch falan trollere bakıp kuvvetli sat aman aman uzak dur vs mi der acaba