bugün

Kizlarin bekaretine, namusuna şusuna busuna fazla takik olan bir sozluk. Daha ilk gunum ama bunu anlamak hic guc olmadi sahsen.
şu youtube olayına bir çare artık.

espri amaçlı youtube'dan 1.30'u kesip saniyeyi seçip buraya öyle atıyoruz.
burada otomatik olarak uludağ video galeriye çevrildiği için video kestiğimiz yerden değil en başından başlıyor.

nice esprilerim piç oldu böyle.
Yaklaşık 10 aydır girmediğim lakin son girdiğim zamanla ve şimdi ki başlıklarda ortak olan kürt düşmanlığı, kürtleri aşağılayan başlık türlerinin hiç değişmemesi. 15 20 tanesi yazıyor kalıyor öyle ne gerek var açmana nasıl bir tatmin türüdür bu kendini, kendinizi. değişeceğini düşünmediğim sözlük.
genelde sığ, kro türkleri barındıran bir sitedir. kısacası islam-türk sentezi yazarlar hakimdir bu siteye, yani leştir kısacası. dediğim gibi geneli böyledir. yine de az da olsa çok da iyi insanlar vardır. o zaman git diyenler varsa, ekşide yazar aldılar da biz mi gitmedik derler adama.
on birinci nesil yazarlar tarafından yenilenmiştir sağolun varolun!
sevgili arkadaşımın önerisiyle denemekten ne çıkar dedim ve geldim.
trolllük mekanizması zeka seviyesi düşük Kezbanlara kalmış sözlük. aptal troll de çekilmiyor amk.

(bkz: 31 olsan çekilmezsin)
Kaç zaman sonra entry gireyim dedim, midem bulandı lan.
Bu kadar sacma bi sözlük olamaz lan.
Yazı yazmayı bilmeyen adamlara başlık açma yetkisi verilen "keko" sözlük.
Böğ amk.
ekosistem gibi amk.
her türü barındıran sözlüktür.
arada adaptasyon sorunu yaşayan yazarlarda vardır.
omurgasızlar sürüngenler karada denize falan olarak ayrılmazlar ama şöyle ayrılırlar.

(bkz: nick altında yaşayanlar)
bu tür yazarlar herhangi bir bayan yazarın entry girmesiyle kabuklarından çıkarlar.
sinsice bayan yazarın nickine yaklaşırlar.
ufak bir tıklamayla yazarın nick altına ulaşırlar.
artık avlarını bulmuşlardır.
hevettttt....

(bkz: özel mesaja cevap vermeyenler)
bu türümüz ise coolluk veya başka bir şey arasında avlanırlar.
her an tetiktedirler.
tahrik edici bir entry girer ve avını bekler özel mesaj butonunda.
mesaj gelir ortam sarılaşır.
ve ego is tatmin edildi.

(bkz: işsizler ve troller)
bu iki türümüz kimi zaman tebessüm ettirir kimi zaman sinir eder.
trollere bulaşmamak lazım.
ama (bkz: tilki) gibi birine bulaşın iyidir iyi.
işsizler ise koala gibidirler.
günün 18 saatini sözlükte geçirirler.
100'den fazla entry girerler.

(bkz: her başlığa bkz verenler)
gammazların azılı düşmanları.
en iyisinden bazen @2 entrysini girerler.
her başlığa vermeseler güzel olur.

(bkz: itiraf ve benzeri başlıklarda yaşayanlar)
bu türümüz ise ya tekmeyi kıçına yemiştir terk edilmiştir ya da aşık olmuştur.
ya da nick vermeden birilerine sitem veya küfür ediyordur.
genel de 00:00'ı bekleyenlerdir. (yalan yok ben de bunu yaptım bir iki kez)
günün ortasında itiraf sayfasında soluğu alırlar.
entrylerini girerler ama eklemezler saklarlar.
gecenin sessizliğini beklerler.
bu onlar için aksiyon tadındadır.

(bkz: başlığına entry giren yazara nickaltı girenler)
bu türümüz ise çok kırılgandır.
başlık açar ve omurgalarının üzerine uzanır.
biri gelir hem ona hem başlığa hem de entrysine laf eder.
bu gider o yazarın nick altına laf sokmaya çalışır.
ki beceremez mal gibi kalır genelde.

(bkz: formatın ırzına geçmeye çalışanlar)
bu türümüz ise sözlüğe yeni gelmiştir.
zall'ın kurduğu vahşi batı'nın yeni neferleridir.
bu yazarlar ya yenidir ya da uzun zamandır sözlükte olmayanlardır.
bu türümüz soru soran başlığa cevap verenlerdir.
tanım yapmazlar çünkü avlarını korkutmak isterler.
nick altları çabucak dolur.
ama kötü şeylerle.

(bkz: karılı kızlı nick alanlar)
bu türümüz bilerek mi nicki almış yoksa feminist olduğunu mu göstermeye çalışıyor bilinmiyor.
türlerinin tükenmesi gerekirken yukarıda bahsedilen;
(bkz: nick altında yaşayanlar) tarafından hayatta tutuluyorlar.
nasıl mı?
günde 100 entryden fazla nick altı alan bir kızımız dün sözlüğe giriş yapmıştı.
açıkça görebilirsiniz. nickini vermek istemiyorum.

(bkz: anket avlayanlar)
bu türümüz gayet nayiftir.
bir nevi anket doldururken kendi özelliklerini anlatırlar.
kısacık entryler ve kısa düşünceler.
mutludurlar.
anket doldurdum mutluyum modundadırlar.

(bkz: istatistik canavarları ve gammazlar)
bunlar sözlük bağımlısıdır.
istatiktiklere girmek için gayret ederler.
gammazlar'a bir şey demeye gerek yok.
gammazlar sözlük formatınu korur.
ama bu türümüz (bkz: her başlığa bkz verenler) tarafından linç edilmek istebiliyor.
Gunden gune ergenlesen sozluk.
Aşırı derecede liseli ergen barındıran sözlük. Ergen dizileri aşk meşk olaylarıyla liselilere kötü örnek olur diyoruz adamlar eksiliyor. Tuhaf hakikatten şimdiki neslin zeka seviyesini görünce hayret ediyor insan.
adamın biri hiç üşenmemiş, kızın amacı diye biten başlıklar listesi diye başlık açıp tek tek bunları yazmış. sonra da vohey tadında alınan oylar şükelalar ekmeğin üstüne sürülüp yenilmiş.
sonra durmak yok yola devam diyerek, tek tek çekerek bade süzerek gel yarim gel amman türküsü eşliğinde bir başlık daha patlatmış:
kızın namusu diye biten başlıklar listesi

olm mal mısınız. (ara: kızın amacı) buna tıklayın bütün listeli başlıklar cebinize gelsin işte.

ulan millet nelerle uğraşıyor.
(ara: akıl fikir)
kendi benimsediği siyasi görüşü veya herhangi bi' öznel kavramı annelerin ağza kaşıkla yemek sokması misali size zorla kabul ettirmeye çalışan yazarların yuvası.
troll olmak bedava.
hiç entellektüel , bilimsel , felsefik konularda tartışmaların olmadığı götlü memeli tartışmaların yoğun olduğu site .
artık biras yazar alırken dikkatli olması , formatı çökertmeye çalışanları çaylak yapmadan direkt uçurması gereken site . her geleni yazar yaparsan birgün format çöker , ortaokul ortamına döner site . aman ha diyeyim ...
kanımca bi ekşi sözlük degildir ama olabilirde .. olmayabilir de
insanları kendi hataları yüzünden çaylak yapan sözlük, şu an çaylağım, yani bu entry'i sadece ben görebileceğim, moderatörler, size söylüyorum, hatanızı anlayın lütfen.
Geçen hafta, tatildeyim, yalovada, yağmur yağıyor hem de bayağı şiddetli, ben de sözlükte 8 yıldır üye değilim ki arkadaşım! Kardeşim benim e-mail adresimi kullanarak hesap açmasaydı daha da üye olmazdım büyük ihtimal. Neyse, bu başlığa 2 entry girmiştim, sonra modlardan biri, yağmurla ilgili başlıklar açmak taa 2012'de yasaklandı diye mesaj gönderdi, başlık silinmiş, ee entry'lerimi silmeleri gerek değil mi? HAYIR! Entry'lerimi silmedikleri gibi bir de yalova başlığına taşımışlar, ben yağmuru anlatıyorum kardeşim orada, gökyüzünden yalova mı yağıyor!? Tövbe tövbee, zaten bunu gören başka bir modda bu yüzden entry'leri silip başlıkla alakası yok diyip beni çaylak yapmış, şimdi küfretsem haklı mıyım haksız mıyım arkadaşım? Lütfen kendi hatalarınız yüzünden insanları hatalı gibi göstermeyin, uludağ sözlükten bir özür bekliyorum, evet, istediğinizi diyebilirsiniz bana, fark etmez, burada suçlu sizsiniz uludağ sözlük. Sizin moderatörleriniz. Bu arada beni bir moderatör kontrol etsin artık, birden fazla moderatör kontrol böyle olunca hem böyle bir karışıklığa sebep oluyor hem de böyle bir entry girmeme sebep oluyor. Hadi uludağ sözlük, size 5 saat veriyorum, 5 saat içinde beni yazar yapın.
içine dönen sözlük.

yeni gelen yok. sürekli devir daim yapıyor yazarlar.

olanlar da gidiyor. çünkü gidecek yerleri var. bu devir daim yapanlar da zamanla kalmaz.

yüksek kalite ile iş yapmıyorsa ezilir diğerleri altında.

bu kalite ile giderse ismi büyük sözlüklerden silinir yakında.
Bir turlu yazar olamadigim sözlük. inşallah olurum AMK bende konu açmak istiyomm.
ilk yazarlık deneyimimi yaşadığım sözlüktür. Diğer sözlüklere nispeten daha kaliteli olduğunu düşündüğüm sözlüktür.
Öncelikleri farklı olan sözlük.
Bazen inci sözlükten hallice oluyor.

Türkiye de bomba patlasa ve aynı gün gs-fb maçı olsa en çok konuşulan konu kate upton olabilir. Ya da fb-gs maçı.
ekşi sözlükten sonra sol frame'i en hızlı işleyen sözlük.
bu gidişle incisözlük'e benzeyecek olan sözlükdür. Sol frame'de karı kız başlıkları ağırdan ağırdan arazi almaktadır.
selam child in the mirror,

yazar oldun. aramıza hoşgeldin. takıldığın herhangi bir konu olursa bu sayfadaki "bir derdim var" butonu ile yardım isteyebilirsin.

ayrıca http://child-in-the-mirror.uludagsozluk.com şeklinde de bir sayfan var.
21.11.2012 10:39

1.5 yıl, 21 ay geçirdiğim. 1000 entry, 1000 farklı fikir, 1000 farklı bakış açısı sunduğum. belki 1000 olmasa da yakın insana ulaştığım. 10 larca yazarıyla tanıştığım ve hepsini çok sevdiğim canım sözlük.
1000. entrym hepinize hediye olsun.
öpüyorum gözlerinizden. *

edit: her ne kadar genelde siklenmesem de... *
bin entry girenlerin bilgilendirme mesajı dağıttığı sözlük. ben ne yapayım lan o zaman. 44 bininci entyrimi zall'a armağan ediyorum. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar