bugün

solcu komunistlerin cirit attığı sözlük..
ekşi sözlükten sonra popülaritesi en yüksek olan sözlük klonu. moderasyonları ilginç tiplerdir, yine de severiz.
10 yazar hesabindan besinin nick'inin sonu "55" ile diger besininki "kiz" ile biten sozluk.
Son zamanlarda iyice boka saran sözlüktür.

Gerek moderasyonun işgüzarlığı, gerek kutsallarla dalga geçen "atayist"ler, gerek ata ile dalga geçen "şakirt"ler olsun sözlüğün anası sikilmiş durumunda.

Ulan uludağ sözlük niye "ekşi'nin bekleme salonu" niye " inci sözlügün arka bahçesi" olsun. Bu hem zall hazretlerine hem de biz yazarlara hakarettir.

Bide son günlerde herkes birbirine savaş açıyor. Ulan sanalda hepiniz gladyatör kesildiniz iyi mi?

Bakın dün 3 tane atınlaşmaya şahit oldum.

1) mutlubaykus - fatihintakendisi: bu insanların haklı bi nedeni olabilir. En Azından belirli bi duruşları belirli bi ideolojileri var. Bu atınlaşma normal gözükebilir ama ne gerek var?

2) mehmets - free gaza: bu dindar - ateist münasebeti. Bunun da gerekli bi nedeni vardır. Ama buna da ne gerek var ?

3) rimella - pembeojeli hatun: haaah. Benim kayişın koptuğu nokta. Bu kavganın ne için çıktığından kimsenin net bi fikiri yok. Yalnız kavgadan herkes haberdar. Millet tarafını seçti bile.

Ulan sorsanız hepsi "cool" güya yaşlarını almış insanlar. Olaylara bak. Bide hepsinin takipçisi +20.

Yani söyleceğim odur ki sözlügün amına koyduk bülent başgan.

Moderasyon desen entry silsin. Gammazlar desen moderasyon kıçı yalasın. "Zall" desen sözlük yansa 3 ay sonra haberi olur. Radyo dersen dinleyen kişi 15 kişi falan. Vs vs.

Birlik olma zamanı...

Bak ekşi sözlüge. Adamlar ekmeleddin ihsanoglu ile görüştü.

Gerçi ekmeleddin ihsanoğlu bizle görüşse ne olacak...

Oytun'la mı görüşcek? Kuki ile goruşse adam kuşimato'nun özerkligini isteyecek. Sbag ile goruşse ekmeleddin ihsanoglundan fotograf makinesi ister alimallah.

Yani uzun lafın kısası. Sözlügün ırzına gecilmiş vaziyette.

"Elleri bağlanmış buldum sözlügü her yanı troll altında..."
sol freymi yüz kızartıcı başlıklarla dolu olan sözlüktür. artık buna bir el atılsın.
eski tadı tuzu kalmayan sözlük. hep bu troller yüzünden.
an itibari ile nefret söylemleri çığıran veletler, kutsal ile dalga geçen beyinsizler, provokasyon peşinde koşan orospu çocukları ve mal mal başlık açan gereksizler ile dolan boktan yer.
En samimi Sözlüktür. Diğer sözlüklerdeki kendini beğenmiş gereksizlerin burada sayılarının az olması güzeldir.
Facebook, Twitter vs sitelerden uzaklaştırmaya yetmiş, çok Zeki insanların bulunduğu güzel sözlük iyi ki buradayım.
"An itibariyle yeni katıldım" sözlüğüdür.
yapıcı öneri getirmeden eleştiren her yazarın zarar verdiği, subjektif entrylerin can sıktığı, yine de ekşinin kibri yanında arkadaşlarla oturulup çay içilen çay bahçesi sıcaklığındaki sempatik oluşum.
çoğumuz eleştirdik, ekşi' ye gittik ama geri döndük. tilki - kürkçü meselesi...
ergen ve ergen kalan yazarımsılarla dolu sözlük.
yazık olmuş sözlüktür. itiraf etmem gerekirse inci gibi bi yerde takıldıktan sonra bu sözlüğe geliş nedenim çok saygın ve kasıntı imla kurallarına bile uyan bu ortamda biraz taşak geçmekti. lakin ben mi büyüdüm bilmiyorum ama ne olduysa oldu sözlük taşaklarımın seviyesinin altına düştü.

bakınız her sözlükte dikkat çekmeye çalışan insanlar vardır. bu uludağ sözlükte de olmuştur. şimdi, bu dikkat çeken eski arkadaşları biliyorsunuz anlatmama gerek yok. ya çok başarılı troll'ler ya da çok keskin siyasi görüşü olan biraz da abartan insanlar.

şimdi bu face'teki ergenler gibi "fame" olma durumu başlamış. ama bu çok basit yollardan yapılıyor. bakın 9 tane geyik entry girersiniz ama 1 tane olsun bir dizi, film, felsefe, haber, bilim gibi konularla ilgili girersiniz. insan sadece ünlü olmak adına entry girer mi arkadaş? ne güldüren ne kızdıran hiçbir şey uyandırmayan yüzlerce entry.

hala uludağ sözlüğün sözlükler arasında misyonu var. insanlar kasıntı olmadığı için popüler müzik ve filmlerle ilgili ayrıca değişik siyasi görüşlerde insanlar olduğu için politik olaylarla ilgili Ekşi'ye göre çok daha güvenilir bir kaynak.

bu sitedeki insanların %95'i birbiriyle muhattap olmaz bile. şahsen ben olmam, herkes için de aynısını düşünüyorum. siteden alınan zevk cidden baya düştü. hani inci'nin bi motto'su vardı. reis kalmadı reis diye. sanırım bu sendrom içinde sözlük. en az 8 10 tane ilgi çekecek yazar bulmalı sözlük. ama hak ederek ilgi çekmeli bunlar. orospuluk yaparak, kendine nickaltı girerek, sözlükte basit bir arkadaş ortamı kurup kendini uplatarak, resim koyarak, ya da somada ölen mallar, mezarlıkta şeytanın amını görmek tarzı başlıklar açarak değil.

bazılarınızı saygıyla selamlarım.
küçük bir aile yuvası gibi ekşi sözlüğün bir parçası burayı eğlence amaçla kullanmakta.
yarak kürek bir yerdir.

liselilerin hüküm sürdüğü bir yerdir.

akşama kadar pc başında mastürbasyon yapan, büyük çoğunlukla muhafazakar ailelerin çocuklarının çılgın attıkları bir yerdir.

milliyetçilerin de takıldığı bir yerdir.

kolay yazar alımı olduğu için bizi türkiye demografisine çok yakın bir kitleyle muhattap eden bir yerdir.

ortalamasını alsanız bülent arınç'ın çıkacağı bir yerdir.
icindeki tum troller fake hesaplar silinse bide pkk yandaslari silkilse cok guzel olacak sozluk.
içinde ki troller, fakeler, pkk yandaşları silinse bir kaç yazarı kalacak sözlük.
yıl olmuş 2014 fakat hala adam gibi bir entry yedekleme sistemi bulunmamakta. yazık amk..
kemalist, şakirt, arapçı, kürt düşmanı, kürtü geç herhangi bi etnik gruba düşman veya o grubun milliyetçisi ergenlerle dolup taşmıştır artık.
her girdiğimde sinirlenmeme sebep olan kürt düşmanlarıyla dolu bir sözlüktür.
bol bol troll barındıran sözlük..
1 saat önce kayıt olduğum sözlüktür. hadi hayırlısı
yetkili olabilmek için başka bir yetkilinin size el vermesi gerektiği söylenen sözlük.

sonra diğer yetkililer üzerinize kutsal su serpip sizi pentagram içerisine alıyorlarmış, odada tabut falan varmış, ne bileyim biz castielaoh'un yalancısıyız.

başkalarının özel mesajlarını okumanın da çok kolay olduğu sözlüktür. özel mesajların özel mesaj yoluyla paylaşımı moderasyon tarafından da desteklenmektedir.

işte bunlar hep eğlence.
fena sikiş dönen sözlük.

tamam çakışın çakışmanıza laf etmiyoruz da sözlüğe yansıtmayın lütfen. ufak çocuklar da yazıyor burada. ahlakını bozmayın çocukların.
açıkcası cidden şu anda hayatımın en boktan zamanlarından birini geçiriyorum. ergenlik. dostlarımla aram açıldı, aşk acısı çekiyorum vesaire... bu sözlük benim için her ne kadar içinde bol bol troll barındırsa da sanki başımı güvenle sokabileceğim bir çatı gibi. moralim bozuk olunca sözlükte takılırım hep entry falan girerim yaparım bir şeyler işte. açıkcası burası olmasa ne yapardım bilmiyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar