bugün

bazen fatih altaylı bu sözlükler konusunda haklı diyorum. o kadar ağır eleştiriler ve hakaretler var ki burada insanlar hakkında. tanımadığınız insanlara bunca küfür, küçümseme neden ? ekşidiniz mi o kadar ?
Sol bölümdeki iki başlığın birisinin sapıklık olduğu sözlük.
bölücülere bırakılmaması gereken sözlüktür.
kızlı erkekli teklifler varmış.*
yeni oyuncağım. ama şöyle birşey var . 3 grup var akp sol ve küfürbazlar. böyle olmaz.
herkesin oyuncağı, bazıları oyuncağına sahip çıkarken bazıları da kırıyor. sahip çıkan pek yok ama kırmak en zevklisi. çocuklukta yapamadıklarını burada yapıyor insan.
3. Büyük sözlüktür. Emmeli gömmeli teklifler varmış.
iktisatçılar ve siyasal bilimciler varken daha keyifli muhabbetler dönen sözlüktür.
değerli yazarlarının çok hassas bir noktayı gözden kaçırdığı düşünülen, bu yüzden değinilmesi gereken bir noktaya sahip sözlük.

--spoiler--
değerli yazarlar, herkes sizinle aynı fikirde olmak, sizi ve fikirlerinizi sevmek, düzenlediğiniz, katıldığınız zirveleri, bursa' da bulunan kankacı tayfanızı desteklemek zorunda değildir.
sizi ve fikirlerinizi sevmeyenler olacaktır. ancak size katılmadıkları için onları rencide etmeniz ya da hakarette bulunmanız sadece ayıp ve yanlıştır.
fikirlerinizi yazın, kankacılık yapıp zirveler düzenleyin, eğlenin, ama herkesin sizi ve fikirlerinizi sevmek zorunda olmadığını unutmayın. lütfen bu noktayı gözden kaçırmayın.

--spoiler--

saygılarımla...
son zamanlarda biraz takılmaya başladım önceden o kadar bakmazdım, dikkatimi çeken şey format dışı yığınla girdilerin olduğu sözlük olmuştur iyice. uludag forum olsa daha iyi. ne bir tanım ne bir düzgün girdi, ne başlık. dikkat edenler çok az. eksi basmayan biriydim öncesine kadar ancak artık gördüğümde eksiyi basıyorum. başka yerlere gitmek lazım.
hani beyyle bazen biten bir ilişkiniz olur, ama aklınızda kalır o kişi hep. başka bir kadına/erkeğe odaklanamazsınız doğru düzgün. beraber gittiğiniz yerlere tek başına daha da kötüsü başkasıyla gittiğinizde bir garip hissedersiniz. bazı bazı uzaklara bakarsınız. sonra elbet bir gün yine bir araya gelirsiniz, önce bir heves büyür içinizde. garip bi' heyecan. oldu ki tekrar görüşmeye başladınız, ilk zamanlar çok tatlı gelir.

birbirinize, birbirinizden uzak olduğunuz süre boyunca birbirinizi kızdırmayacak olan şeyleri anlatırsınız en başta. aradaki farkı kapatmaya çalışırsınız. inanılmaz zevklidir, özlemişsinizdir.

sonra bir gün bir şey olur ve yabancı gelir size. ayrı olduğunuz süre boyunca bi' şeylerin değiştiğini görürsünüz. eskisi gibi değildir, olamayacaktır. denemişsinizdir ama ne yazık ki zaman sizi de belki onu da olgunlaşmıştır. artık görebiliyorsunuzdur. sonra nazikce veda edersiniz birbirinizin hayatına.

işte öyle bir şey uludağ sözlük. yokluğunda başkalarını alır koynuna, sizi kızdırmayacak şeyleri anlatmayı bitirdiğinde ışığın bir yanılsama olduğunu farkettirir. başkalarını terletmiştir üzerinde.

yazık olmuştur.
sevilen sözlük uldağ çok iyi .
beni bile yazar olarak aldılar. ne deyim seviye düşmüş.
En sevilmeyen ama en cok ragbet goren sozluk.
faşit ve şakirt mallarla dolu sözlük.
ekşi ve inci sözlüğün gölgesinde kalmaya mahkum ezik sözlük.
siklenmemesi gereken faşist yuvası.
mirc #zurna seviyesinde entry girilen mal ötesi oluşum.
faşist,yobaz ve ergen yuvası.
başlık açmayı bilmeyen yazarların çoğunlukta olduğu sözlük.
O kadar b*k atılmasına rağmen çok çok sevdiğim sözlük!
Bugün tanımadığım insanlar doğum günümü kutladı sözlükten, samimi arkadaşlarımdan bile arayıp soran olmamışken bir kez daha sevdim burayı.
Başka nerede bu kadar açık sözlüyüz? Hangi ortamda bu kadar rahat tepkimizi gösterip tavrımızı koyup düşüncelerimizi süzgeçten geçirmeden, olduğu gibi dile getirebiliyoruz?
Kötüye kullananlar yok mu, var. Onlar zaten amaçsız, gereksiz insanlar.
Ama ben her şeye rağmen sözlüğü çok seviyorum!
gün geçtikçe haydar dümenin posta gazetesinde ki sayfasına benzemeye başlayan sözlük.
(bkz: şakirt eğitim kampı)
(bkz: mal sözlük)
(bkz: forum sözlük)