bugün

Cok uzun zamandır yazarı degılım. Ama aklı olan herkes cok kısa zamanda bunu kavrayabılır.
Oncelıkle;soludugu havayı tc ye borclu ama vay efendım hasızlık var fasızm var asımıle edılıyoruz ezılıyoruz baskı goruyoruz dıyen ama sıkıstıgı ılk sanıye devlet bıze yardım etsın ,ınsan musvettelerının baskınına ugramıs sozluk halıne gelmıs ya da hep boyleymıs ben bılmıyordum. Ulan ıstanbulda beraber yasıyoruz aynı ısyerlerınde calısıyoruz aynı devler hastanelerınde tedavı oluyoruz benım askerıme kursun sıkan adamı tsk alıo gataya goturuo tedavı ettırıyor neyın haksızlıgı bu.
Ayrıca; Ben bu memlekette turk kurt ayrımı olduguna ınanıyorum kurtlere ayrıcalık saglanılıyor . Ancak bunu egıtemedıgımız kımı kurt arkadaslar anlayamadı anlayamıyor.
Tamamen kahpe dıs kıskırtmalarıyla oyunlara gelıyorlar uzuluyorum . Ozerklıgı alsa bu ınsanlar 3 ay omurlerı yok alayını katlederler. Kurtluk ozerklık dıye turk meclısınde ahkam kesen ınsan gorunumune dahı sahıp olamamıs o ınsanlar ermenıdır.kurtlukle alakaları yoktur olmayacaktır.
Bunu anlayamıyorlar. Bu turkıyeyı bolmenın tek yolu bırbırıne kırdırmaktır.baska turlu gıremezler bolemezler yapamazlar. Kurt halkını bunun ıcın kullanıyorlar. Anlamadılar .
Ama cok akıllı gecınıp asımıle fasıst tc ozerklık hak hukuk bızım gerıllalar dıye konusanlar esas terorısttır ve o terorıstler ellerınde mehmetcık kanıyla ,altında yasadıkları bayraga ve onu dalgalanması ugruna canını katmıs mustafa kemal e hakaret edebılecek gotu bu sozlukte bulabılıyorlar.
Ama benım noktama vırgulume anında yazı doseyen sozluk nıyeyse gormuyor duymuyor bunu.
Edıt:serı halde eksıleyen arkadaslar sızı cehenneme havale edıyorum. Orda bırbırnızı s.........
yanlıştır. onlar demokratik haklarını arayan, sürekli hor görülen ve acısını içine atan, sevgi insanlarıdır. ha metotları türk faşistlerinden daha sert ama böyle tanımlanmaktan hoşlanıyorlar.
edit: zorunuza mı gitti cicişler ahahaha
Mesela ben peşmergeyim suriye muhaliflerine yardım ediyorum.
Eveet aynen öyle.
yazılanların doğruluğu ya da yanlışlığı tartışılmaz elbet ama; sözlük demokratik bir oluşumdur ve isteyen herkes fikrini, zikrini açıkça konuşabilir..

demokrasi olmayan bir sözlükte, taraflı olan bir sözlükte var olmanın amacı ancak ve ancak cahilliğin bir eseri olacaktır..

işte bu yüzden fikirler kurşun geçirmez;

terorist de olsan,
mehmetçik de olsan,
polis de olsan,
mimar da olsan,
öğretmen de olsan..
Zirve yapalim dedikten sonra zirveye canli bombaya gelmesi muhtemeldir. Yarragi yedik neyse ki yarin kiyamet kopuyor.
ben mesela şu an kandilden wirelessla bağlanıyorum, he amk he.

edit: genç teröröröler rahatsız.
yanlıştır.
uludağ sözlük new ottomancı ve perinçekci faşistlerle doludur.
yanlıştır. inanmıyorsanız (bkz: siyasi olayları götümüzle anlamak).