bugün

Saçmalığın başlık durumuna dönüşmesidir. Aşırı entelliğe kendini kaptıran bu arkadaşların vermiş olduğu anlamsızlıktan rahatsız olduğumu belirtmemde umarım sorun yoktur. insan toplumun parçasıdır. Ve bizler sanatçı olmadığımız için bir noktadan sonra konuşmalarımızda belirli ölçüde farklılık yaratabiliriz. Her olayı şu tipik egolarınıza göre yorumlamayın.
up up up diye başlık çıkarası gelir insanın.

(bkz: (#23955605))
kesinlikle katıldığım durumdur. tam inci gibi de olamadı, arada kaldı, batırdı. itüde yazmak daha keyifli hale geldi.
o konuda ben de kırgınım.
(bkz: zall istifa - zall istifa)
incinin ilk dönemlerine benzemektedir.
zall'ım moderasyon ve format derdi olmasa tadından yenmez.

incileşmeyi pozitif alın.
icloud un hacklenmesi ortaya çıkan durumdur. devamlı ünlü birinin videosu ve fotosu. yeter lan kate uptonun bizde hayranıyız. ama boku çıktı.

valla inci sözlüğe döndü burası.
Ben inci ile eksinin ortasi olarak goruyorum. Yillarca da boyle gordum.
gerçekleşen olaydır.

edit:eksilenmiştir bir de kendini incici sanan liseliler tarafından.
Zall belası ve modlar olduğu sürece zordur.
eğer kutupsözlüğe benzerse, en azından frameleri sağ ve sol diye ayırırsa kurtulunabilecek durumdur. aksi takdirde, doğrudur.
bu düzen böyle devam ettikçe kaçınılmaz sondur.

mini faşistler, sapıklar, kötü yönetim ve ergen tripleri olan bir yerde başka bir şey beklenemezdi.
Adam tespitin dibi.
Diye devam edilirse iyice inciye döner burası.
Tabi bi deet2ler lazım.
Gammazcilar oldugu surece asla olamayak birseydir. Eger olursa da sonu inci ye benzemesin.
Sözlükte cinsel içerikli başlıkların artmasıdır.
ırkçılığın yapılmasıdır.
(bkz: bizde ortam böyle canım) *
Burda seviye gördüm arkadaşlar. Kaybetmeyelim burayı.
reserved.
(bkz: winter is coming)
Şuandır. Bu kadar inci olmak fazla. Soğuk espriler, mastürbasyoj geyikleri vs iyi hoş da yeter be gülüm.
modlar kış uykusuna yatmış sanırım.
Geldiğimden farkettiğim üzücü durum. Son nesil olmama rağmen bırakacağım sözlüğü. Cok bile kaldım gibi.
maalesef önüne gelenin yazar olması nedeniyle vuku bulan durum.
bilgi içerikli entryler eksileniyor hatta am göt meme başlıkları rağbet görüyor burada.
O değilde çok fazla cıvıma olduğu açık.