bugün

elon musk'tan sonra emin adanur/ismail alpen ikilisinin de chatgpt'ye dava açması olayı.
sebebi; yapay zekanın sitedeki içerikleri izinsiz kullanması.

görsel
https://twitter.com/enBur...tatus/1672242392752111618

--spoiler--
inci Sözlük ve Uludağ Sözlük’ün de aralarında bulunduğu EA Medya Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur, Elon Musk’ın ardından ChatGPT’ye dava açmaya hazırlanıyor. Adanur, ChatGPT’nin sözlüklerde üretilen 250 milyondan fazla metine izinsiz erişerek yapay zekâsını geliştirdiğini söyleyerek “2 milyon üyemizin hakkını korumak adına Microsoft’a dava açmaya hazırlanıyoruz” dedi.
--spoiler--
Bez bebek'ten otobüs duraklarını, oytunkaran'dan evet demeyi öğrenmişler sanırım.
Hectordanda bitmiştir mahvolmuşturu öğrenmiştir kuşkusuz sjsj..
vay şerefsizler, donlarına kadar alalım...
Ya s..tirsinler hahahahaha. Hakimler de kıçıyla güler buna artık.

Ulan sen entrylerin kopyalanıp yapay zekaya malzeme olmasını istemiyorsan önce dışarıdan erişime kapa reklam yapacağına.

Hahahah.
bir de mahkeme diyecek ki nedir bu Uludağ sözlük? cevap, topu topu 50 kişi var ve her gün kendi aralarında takılıyor. öyle bir yer işte...
"ya tutarsa" diyen nasreddin hocayı anımsayıp moral bulalım.
Bizi şahit yazmasalar bari. Evet.
Daha SSL sertifikasını güncellemeyi unutan kişilerden mi bahsediyoruz neyse :/
bu salaklık başka siteye bırakılamayacak kadar büyük bir salaklıktı.
içeriğimiz neymiş ki bizim:
- sözlük kızlarının ayakları, üç fotoğraf doğrudan toynak olmak üzere,
- (kıymetli kardeşim) true’yu evlendiremiyoruz,
- sözlük kızları bizim neyimiz olur…

Allah aşkına kullansın chatgbp..

Adamlar açıklama yapıp, “bulduklarımızı söylesek utancınızdan yerin dibine girersiniz” dese, davayı geri çekip üstüne para veririz.
Asıl onlar bize dava açar, sizin yüzünüzden üyelerimize yalan yanlış içerik veriyoruz diye.
Yapay zeka için üzüldüm şu an.
mezuzua, sordum chayGPT ye, "uludağ sözlükte mezuza kimdir" diye. şu yanıt geldi:

Üzgünüm, ancak Uludağ Sözlük gibi çevrimiçi forum veya sözlüklerdeki belirli kullanıcıların kimliği veya tanınmasıyla ilgili bilgilere sahip değilim. Bu tür platformlarda, kullanıcıların genellikle takma isimler veya rumuzlar kullanarak anonim kalırken, gerçek kimliklerini gizlerler. Bu nedenle, "Mezuza" adlı bir kullanıcının kim olduğu hakkında bilgi veremem.

chatGPT den alıntıdır.
31 ci ergenlerin sözlüğü davaya katılıyormuş peh chatgpt ye küfür ettiler herhalde zannederim.
benim içeriklerimi çalıyorlarmış, çakallar...
yalan amk niye açsın.