bugün

uludağ sözlük'ten ekşi ve itü gibi büyük sözlüklere göç etmiş yazarcan ve yazarsulardan, sıklıkla işitilen tümce.

evet, arada bir eski ulu yazarlarına, "abi, bu ulu'nun olayı nedir ya, güzel mi" filan diye sorardım. onlar da bana, "uludağ sözlük yazarları ergen ve kültürsüzdür" derlerdi hep. neden böyle bir çıkış yaparlar diye incelemeye geldim ve durumun vehametini kısa zamanda kavradım.

gerçekten de entelektüel seviye çok aşağılarda; cinsel organlar hizasında filan işte. dolayısıyla, bir insanın fikri ne ise zikri de o'dur derler ya; uludağ sözlük topluluğun fikri de neyse, zikri o oluyor haliyle.

yazık günah lan. hiç mi roman okuyan adam yok buralarda? herkes mi liseli? tutunamayanlar, kinyas ve kayra, baba ve piç gibi overrated, kıytırık birkaç kitabı okuyup buralara kayıt yaptırmış cahil bir kesim görüyorum.

hüzünlendim. üzgün surat burada. ehe.
(bkz: olgun ve kültürlü yazar)
yerinde bir tespittir. başlığa verilmiş olan bakınız sayısının antitezden daha fazla olduğunu göz önünde bulundurmak yeterlidir bunu anlamak için.
itü sözlükte de yazar olduğum gerçeğine dayanarak söyleyebilirim ki;
evet sol frame'de sürekli ''türk kızlarına, dine, atatürk'e saldırarak'' prim yapmaya çalışan yazarların başlıkları pek fazla değil.
ama şu da var, uludağ sözlükdaha samimi bu konuda hem fikir olan insanlar bolca.şuan ki '2ergen yuvası'' olma durumu her yerde var, açın gidin ekşi sözlüğü orada bile bulabilirsiniz.

fakat itü sözlükte moderatörler sebep-sonuç ilişki barındırmadan ardınızdan mendil sallarken görmeniz bu tür durmularda kaçınılmaz olandır.
başlığı açana cevap girilerden ve bakınızlardan da çok kolay bir şekilde tespit edilebilecek gerçek durum, ehe.
"uludağ sözlük'ten ekşi ve itü gibi büyük sözlüklere göç etmiş"

uludağ itü'den çok daha önde diye biliyorum. hani şu an bile açsan online sayısı burada daha fazladır sol frame de çok da hızlı akıyor.

ayrıca itü'de şimdi yazsan akşama yazar olabiliyorsun nasıl uludağ'dan küçük itü büyük sözlük oluyor?

arkadaş itü yine normal de ekşide 4 yıl yazdım hesabım hala duruyor ergenin de kültürsüzün de kralı ekşide. oradakiler kendini bi bok sanıyor o da cahilliklerini daha da trajik yapıyor sadece.
Uludağ sözlüğün hemen elden gecirilmesi gerektıgını gösteren cümle. Evet coluk cocuk dolu. kultursuzde dolu ama yapacak bısede yok gıbı gozukuyor burası turkıye.
Aramıza hoşgeldin.
genelleme yapılmasına karşı olduğum durumdur. evet çokca böyle yazarlar var ve hala neden burdalar anlamıyorum ama böle olmayanlar da var diye cevap verilecek durumdur.
çoğunluk öyle olsa dahi genelleme yapılamayacak bir durum. asıl sorun ergen ve kültürsüz yazarların olması değil, insanların yermek için bile olsa bu tür yazarların başlıklarına, daha doğrusu oltasına gelmesidir. gereken ilgiyi görmeseler aslında onlar uyum sağlamak zorunda kalırlar.
ergen değilim, kültürsüzde sayılmam o zaman ben uludağ sözlük yazarı değilim veya bu önerme tamamen çirkin bir yargı türünden düşündüren varsayım.
(bkz: uludağ sözlük çok güzel gelsenize)
(bkz: 1 milyon dolarımız var üye olsanıza)
* * (bkz: özeleştiri)
ekşi sözlükte duyduğum bir iddia. uludağ sözlük yazarları düşük zekalıdır.