bugün

tez vakitte açılması gereken uludağ sözlük bölümüdür. ancak ücretli üyelerin girebileceği ve yazışabileceği uludağ sözlüğün seçkinler sınıfı olmalıdır.
ben mecbur muyum kardeşim ergenlerle uğraşmaya ya da onlardan özel mesaj almaya. ben mecbur muyum bunların saçma yazılarına katlanmaya. ya da onlar benim yazdığım konulara nasıl entry girerler.
lütfen heen yapılsın. aylık aidatı ya da yıllık ücreti olsun. en az yıllık 1500 tl olması şarttır. hadi bazı kişilere indirim yapılsın. ama aylık 100 tl den aşağı olmamalı.
böylece hem sözlüğün kalitesi artar hem de bu ergen ve fakirler sözlüğe girdiklerinde sadece kendilerine ayrılmış forum tarzı bir bölümde yazarlar.
yahu akıl işi mi bana hizmet eden biri gelecek benim yazımın altına yazacak ya da bana özel mesaj atabilecek. mantıklı mı bu?
ha ayrıca bu özel bölümün mod larıda farklı olacak. mod olmasın zaten biz seçkinlerin kimseye ihtiyacı yok. direkt zall ile muhatap olmalıyız. gündüz burger king de kasiyerlik yapan gelipte benim yazımı didikleyemez.

edit: bakın işte biri çıkmış ingilizcede iharfi var diyor. bunu aklım almıyor. böyle bir kişi benim başlığıma nasıl yazabilir.
illa uludağsözlükte de bir burjuva sınıfı yaratalım diyorsunuz yani.

Bi bitmediniz.