bugün

evet büyük bir gururla ve gözyaşlarıyla sözlük bırakılır. sonra yeni nick...yeni şifre...yeni insanlar.....
olmasını istemediğim ayrılıklardır.sol frame'nin son günlerde biraz garip olduğu aşikar fakat zamanla düzeleceğini umut ediyoruz.
(bkz: sozlukten aldigi zevki gun be gun kaybeden yazar)
bırakması gerekenler dururken kalması gerekenler gittiğinde yaşanacak hadise.
sol frame, ilham alinacak ve yazmaya tesvik edecek yer olmasi gerekirken, eger yavas yavas dikkat dagitan umit kiran ve bu ne abicim yazmiyorum yaa, dedirtecek bir hal almaya baslarsa eger... ilk yaprak dokumunu goruruz. abilerinizden ornek alin, adam olun yapamyin oyle seyler diyorum. bakin eksi sozlugun haline, gul gib sozluk sararip solmaya basladi. gerci solmus gul de cok guzel kokar ama canlisi gibi olmaz hic bi zaman.
hayırlara vesile olmasını dilediğimiz durum.

(bkz: polyanna)
garip ve komik olaylardır.bir mod olarak sorulası sebepler,nedenlerini öğrenmek istediğim ancak bir yazar olarak banane lan nereye giderlerse gitsinler dediğim ve bu başlığı açarak ne milleti kıllanıdırmaya gerek duyuyorsun yoksa orgazım mı oluyorsun diye kafamda garip ama saçma,ilgili ama ilgisiz düşünceler oluşturan durum.
(bkz: tahammülsüzlük)
sebebini bilmiyorum ama söz konusu 3 demirbaşın gitmesi sözlük için büyük kan kaybıdır. umarım geyik yapmışlardır. ya da bişeye alınıp bi kaç gün sonra geri gelirler. cümleyi toparlıyamadım şaşkınlıktan.
duyunca şok olduğum olay. inanasım gelmedi ama birinci ağızdan onaylanınca sanırım inanmaktan başka seçenek kalmıyor. gitmeyin şirket sizin dedim ama bilemicem.. umarım vazgeçerler.
gerekçelerini okuyunca haklı olduklarını gördüm. gerçekten çok fazla demokratik değil uludagsozluk. daha fazla demokrasi istiyoruz...
(bkz: düşen bir yaprak görürsen beni hatırla demiştin)
tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok
(bkz: kalan sağlar bizimdir)
rivayete göre ekşiye moderator olmuşlardır
(bkz: yoklama çekmek)
bundan 10 gün önce baktığımda anlamsız bulduğum,şimdi daha da anlamlı hale gelen başlık.bir sakin olun,oturun oturduğunuz yerde,daha yetiştireceğimiz nesiller var.
sebebini anlayamadıgım bir sekilde insanların sözlügü bıraktıklarını acıklamaları ve ardı ardından yasanan (tabiri caizse) kopmalara verilecek ad
chosen, steve, otisabii gibi yazarların gitmesiyle alevlenen yapraksal dokum.
steve, otisabii, chosen, looser, passiflora gibi yazarların gitmesiyle alevlenen yapraksal dokum.
(bkz: başlık ve nick uyumu)
olma ihtimali yüksek olan yaprak dökümüdür. ama işin en acısı dökülen yapraklar birinci nesil yapraklar oluyor. bir nesil ölüyor...
sonbahar geldi sözlük kış uykusuna girecek gibi acı ama gerçek espirili bir yaklaşımdır.
lan olm * daha yeni gelmiştik la nere * gidiyonus *, diyerekten dökülen yazarları yaka paça yakalayıp koptuğu dala yapıştıraraktan engellemeye çalışmamız gereken dökümdür. nereye dökülüyosundur? * * * * *
öhöö öhööö bu bir ilk değildir.lütfen (bkz: sozlukte ilk yaprak dokumu)