bugün

yetkili abilere benzeyen ekip.

öncelikle bu, yazarların düşünce özgürlüğüne karşı yapılmış çok büyük bir hakarettir.her geçen gün sözlük hitler'in almanyasına,mussolini'nin italyasına dönmektedir.hatırlatmak isterim ki mussolini'yi bacağından asanlar onun özel yargıçlarıydı.şaka lan şaka çok güzel olmuş, devamını bekliyoruz.
july4th'un gelişmelerde varlığından haberdar ettiği örgüt.

bir nev'i uludağ sözlük derin devleti!

feyk hesap sahipleri, sıçtınız olum...
rıza baba ve ekibine rakip olan ekip.
(bkz: bordo klavyeliler)

eğer bir yazar sizi uyarıyorsa, bekleyin tüm kozlarını kullansın sonra modlara şikayet edin.

eğer bir gammaz sizi uyarıyorsa, bekleyin entrylerinizi şikayet etsin ve entryleriniz silinsin. siz o sürede kaçabildiğiniz kadar kaçın.

şayet bir tam yetkili özel ekip sizi uyarıyorsa, beklemeyin kaçın zaten sizi yakalayacaklar son dakikalarınızın keyfini çıkarın.

edit: tribünden bir marşla veda edelim.

--spoiler--
gelin bakalım, gelin bakalım,
üzerimize gelin bakalım,
yetkiyi çıkar, yazarlığı bırak,
delikanlı kim bakalım.
--spoiler--
tehlikelidir umarım sonu özel yetkili savcılara dönmez birilerini linç etmek için kullanılmaz.
uludağ sözlük anti fake timi. *
uludağ sözlük dedektif ekibi. ama henüz ekip otosu yok sanırım. olay yerine koşarak gidiyorlar.
gelişmelerde kendisinden haberdar olmadan önce sözlükte başlığı açılan özel ekip.

kimlere verildiğine dikkat edilmeli.
ismi ürkütücü ekip.
sivilceli ve gözlüklüdürler.

yetkili özel ekibin ilk fotografları düşmeye başladı;
görsel
görsel
görsel
muhtemelen "sen benim kim olduğumu biliyor musun" cümlesini kurarsak, ağır taşak geçecek ekiptir.
Fbi, cia ve mit tribine girecek olan ekip. Aman bizden uzak dursun..
--spoiler--
july4th ajan çıktı rıza baba
--spoiler--
moderatörlerin bile fake hesapları olduğu için, kimsenin siklemeyeceği ekip.

(bkz: adam tam yetkili özel ekibin teki çıktı rıza baba)
özel yetkili savcılara özenen ekip. deşifre timi.
garip bir bug'ı olan ekip.

bunlara ''ben halamgillerin evde kalıyorum, 17 tane kuzenim var, hepsi tek bilgisayardan giriyor internete. bunların 9'u da sözlükte yazar.'' dediğin anda, (ya da bu kadar abartmanıza gerek de yok, makul bir şeyler söyleyin); size dokunamayacaklar.
243 Adet fake hesabimi yakalayamayacak ekip.

oylama yapiyorum onlarla sitastige giriciim.

(bkz: sus ve yalovaya devam et)
fuck the fake account---->feyk hesaba lanet olsun.
+ sen bana pic demişsin.
+ sana hic yakıştıramadım.
+ hiç kimse bana pic diyemez.
+ senin bana söylediğin lafı sana iade ediyorum.
+ niye cevap vermiyosun.
--------------------------

*işlem tamam. racır det. *
(bkz: ekipler amiri july4th)
bu ekibe birazdan şöyle bir mesaj gelecektir.

sevgili özel ekip elemanları, ben bir kamu çalışanı olduğum için bilgisayarı kullanabilecek onlarca kişi mevcuttur ki zaman zaman kerhane malına döndüğü bile oluyor, ev meselesine gelince; evimdeki modem sınırsız ve şifresiz dilediği dilediğince kullansın diye amme hizmetine sundum, en azından hayır dua ediyorlardır diye temenni ediyorum. ha bir de zaman zaman simit saraylarına falan takılır, hep ben mi beleşe dağıtacağım biraz da ben beleş alayım şu interneti der laptopumu açarım, tabi sık sık sigaraya gittiğimden bu laptop dakikalarca masada öylece durur. sırf kendi başına kalmasın boynu bükülmesin yavrucağın diye o yalnız zamanlarında bazı genç ve iyi niyetli müşteriler onunla ilgilenirler. şayet onlarca hesabın aynı modemden geldiğini falan farkedip beni takibe alacaksanız bilginiz olsun. bu arada embesil olduğumdan tüm kullandığım bilgisayarlarda kullanıcı adım ve şifrem kayıtlı, belki bu arada birileri benim adıma sağa sola küfür falan ederse bilginiz olsun, böyle şakalar falan yapabilir bizimkiler.
fake hesaplardan kurulu bir ekip.
(bkz: (#14992877))
iki adet videosunu bulabildiğim yetkili ekiptir.

http://inciswf.com/adamozeltim.swf

http://inciswf.com/1209000000.swf
(bkz: lanet olsun dostum federaller)