bugün

tüm sözlükler içinde en format meraklısı olan ve çoğu zaman formatla alakasız entry silen moderasyondur.

kaliteyi zaten umursamıyorlar. bu gidiş gidiş değil.

mesela saruman için, ağır orospu çocuğudur yazsanız onu da silerler mi acaba...
sözlük seviyesin bu hallere düşmesine sebebiyet veren moderasyondur.

tahrik kin nefret söylemi ''sözlük formatı'' çerçevesinde serbest ama sen argo kullanılınca aauvvv.

(bkz: çaylaklık nedenleri)
onur55 in anasi diye yazar adayı olarak çaylağı sözlüğe dahil eden yapı. evet bu gerçek. şimdi ben başlasam avalon un anasi salca nin halasi diye nick almaya hoş olur mu? olmaz değil mi? o yüzden hatanızdan dönün şu çaylağı uçurun. terbiyesizliğin lüzumu yok.
başlık altında ki bakınızları kafasına göre ya da ispikçinin talimatı ile okumadan silen kişilerin olduğu moderasyondur. aynı başlık altında 8 tane bakınız var. silinmesi çok seyimde değil ama uygulama hatalı ve adaletsiz.
(bkz: bir kelime ekleyerek öykü oluşturma) başlığındaki entryler acaba formata uygun mu? cevabı meak konusu kişiler.

hepsi anlamsız.
görsel

görsel

görsel

görsel
bu aralar subjektif entryi yanlış anlayan yetkililer, modlar vs. yüzünden hatalı entry silmeler olmuştur.
(bkz: türk kızına laf eden göbekli tip)

başlığı varken buralarda, karı gidiyor, şu başlık altında amerika'yı yeniden keşfediyor...
(bkz: türk kızını küçümseyen göbekli türk erkeği)

sonra dünün beğenilenlerine giriyor falan.

ya size valla laf soylemekten bıktım beyler de allah rızası için ya, biraz çeki düzen amk...
şurada ki şikayetlerin %20 sine cevap verseniz burası on numara mekan olacak amk nedendir bu vurdumduymazlığınız, aymazlığınız...

karı kız peşine koşmaktan sözlüğü takip edemez oldunuz ayııp beyler valla ayıp yaa, amk o sikindirik göreve gelen işi gücü sözlükle ilgilenmeyi niye bırakıyor bir anlasam!

taşıyın şu başlığı arkadaş... bu karıyı da çaylak yapın amk.

la hasan, atın la buni dışarı...
Küfürlü başlıkları Bi türlü görmeyen moderasyon.
bir boktan çakmayan gayet akılsız heriflerin toplandığı mecra.
yazar kayırmak onların işi. biraz çıkın dışarıya beyninize oksijen gitsin sivilceleriniz güneş görsün.
bu sözlüğün bir bok olmamasının yegane sebebi sizsiniz. asalaklar.
görsel

süper bir kuruluş. yetkililerinin; daha formattan ve entry silme gerekçelerinden haberi yok. anca önüne gelen gammazlamalara ok versinler. sonra uludağ sözlük neden böyle?

ha diyorsanız ki deyin biz bilmiyoruz, alın öğrenin.

(bkz: gammazlar için rehber)

--spoiler--
7) entry başlığın sözlük içindeki durumu ile ilgili.
bunu örneklerle açıklayım:
a) x entry girilince öldüğüm sandığım kişi (aynı zamanda subjektif), bugün sol frame'den düşmeyen başlık, 5000 entry girilmiş başlık, an itibariyle en çok sevilen başlık gibi entryler.
--spoiler--
· rger king müdürüne sorulacak sorular
· burger king müdürüne sorulacak sorular (3)

yazarların yoğun ilgisi sebebiyle bir başlığı hala silemeyip çeşitli versiyonlarda oluşturan moderasyondur. veya yazar inatlaşıyor; bilemiyorum *
bir takım ne dediğini bilmez gammazların notuna istinaden entry silen oluşum. yav, bu nası bir rezillik? sen kimsin lan da ucurun bu yazarı, bu nasıl hayvanlık diyorsun. hadi sen bunu diyorsun, hangi kör yetkili buna onay veriyor. artık hayvansın diyerek mi entry siliyorsunuz. hadi lan ordan. entry de de format hatası yok ulan. evet.

görsel
(bkz: karınızın ağzına vermek sünnettir)

sırf para kazanma uğruna sikko yazarların islam dinine saldırmasına izin veren cahil oluşum. evet cahil oluşum..

--spoiler--
tün din alimlerinin üzerinde uzlaştığı tek konudur.
--spoiler--

insanlara yanlış bilgi vermek hangi kitapta yazıyor zall ? senin için para her şeyden önce mi geliyor kişilik insanlık adamlık nerede kaldı. ??? cinderella man nickli yazar sikimsonik başlık açıyorsa link atmak alıntı yapmak zorunda. nerede belgeler.

hangi din alimi kimler uzlaşmış bilgilenmek istiyorum zall insanlar bilgilenmek istiyor zall. başlığı kaldırın yada link atın. evet..
özel mesajdan küfreden yazarı bildirdiğim halde hala hiçbir şey yapmayan moderasyon.
çok kaliteli bir moderasyondur, her sözlükte olması lazımdır, larrause için vardı eklenti olarak ama...
bana idiot diyen yavşağın entrysini silen ama çaylak yapmayan, yanlı, adamına göre muamele yapan; ırkçılara ve onların ırkçı başlıklarına, entrylerine gösterdikleri müsamahayı hiçbir şeyde göstermeyen yönetim. çok merak ediyorum ben: bunlar sözlüğü nasıl yönetiyor? mesela şu anda ırkçıların nefret suçu işlemelerine neden prim veriyorlar, neden hiç müdahale etmiyorlar?

bir zahmet mesaj atsın yönetimden biri de cevap versin. yoksa bir kadin denen yazar gibi 2 ayda yetkili olacak donanım bizde yok mu, öyle mi düşünüyorlar?
Kürt sözcüğünü artık hakaret olarak kabul eden oluşum. Ahaha buyrun: görsel
johan sebastian bach'ın o nefis eseri toccata and Fugue in D Minor'un kilise orglarında çalındığını bilmeyen oluşum.
bak bak bak, entry silme sebebine bak hele.

görsel

dur size dünyanın en büyük kilise orgu ile çalınan bu eseri armağan edeyim de huzur bulun.

http://www.youtube.com/watch?v=Zscqshch6N4
diğer sözlüklerdeki uludağ sözlük ve uludağ sözlük moderasyonu başlıklarını okumadılarsa okumalarını öneririm.
adamlar bildiğin taşak geçiyorlar. bakın ne güzel sözlük var hali hazırda ve düzgün yazarlarda var.
şu şebekleri silin çaylak eleme sistemini geliştirin aynı tanıma uygun 21413 tane başlığı birleştirin katı kurallar koyun.

facebook twitter çakması tema yapacağınıza bunlarla uğraşında adınız gerçekten moderatör olsun. memur gibisiniz valla.
daha aktif olmalı.
daha adil olmalı.
daha verici olmalı.
daha adaletli olmalı
entryleri şeylerinin keyfine göre silmemeli.
(#24931070)

türkiye'nin ilhak edilmesinden tarih vererek bahseden bir entry'yi formata uygun bulan moderasyondur.