bugün

çok ciddi insanlardır. bu yüzden kendimi güvende hissediyorum. bana hep sayın yazar diye hitap ederler.
taraf gözeten modlardır.

herkese adil değillerdir.
kendilerine fazla gelen yetkiyle ne yapacağını şaşıran insanlar topluluğu. her şeye bkz veren, abuk subuk başlık açan yazarlara bir şey yapmıyorlar ama işlerine geldi mi bir entry yüzünden çaylak yapabiliyorlar. adaletse herkese adalet. birini cezalandırıp ötekini cezalandırmamak olmaz. işlerini ya tam yapsınlar ya da biz bu işi yapamıyoruz deyip bıraksınlar.
sozluk uzerinden artik devamli fasitlik yapildigi, devamli itin gotune sokmaya calisan insanlari dolu oldugu bir donemde sacma sapan entryler silmekle ugrasan.. sirf bu tarz kaypakliklar rant sagliyor diye yazarlara ve basliklara dokunmayan.. saygi ve sevgiden mahrum kalmis ancak bunu onemsemeyen.. kutsal sayilan seylere saygiyi yitirmis, insanlara olan sevgiyi kaybetmis ve isi sadece bunlar uzerinden yapilan yavsakliklara ve prim saglayanlara dokunamayacak kadar aciz olan moderasyondur.. ayrica sozluk icin yapilan uygulamalarla zerre kadar ilgilenemeyecek kadar da yeteneksizlerdir..

pardon ama siz neye yararsiniz..
Eleştirileri dikkate bile almayan moderasyon.
makaradan anlayan on numara moderasyondur. hiç buraya gelip rererö yapmanın alemi yok. adamlar tam bi mükemmel.

yalarım.
zalım moddur.
cumhuriyet bayramını kutlamış ulu yönetim.
atatürk ün berberiyle yaşadığı ibretlik diyalog başlığını aptalım demenin bin yolu başlığına yönlendirerek bölücü, atatürk düşmanlarını sinirlendirmiş moderasyon. gerçi kendilerini de sevmem de, orası ayrı.
BÖYLE BiR REZALETE iMZA ATMIŞLARDIR.
görsel
biraz önce açtığım.

allah çarpsın marmaray benim projemdi

başlığını başlık açma kurallarına aykırı olduğu için silen moderasyon, bu sözlükte başlık açma kuralı mı işliyordu yaaa. neye göre seçiyorsunuz bu başlıkları içinde küfür yok hakaret yok diye mi sildiniz olum.
atatürk ile ilgili verdiğim http://galeri.uludagsozluk.com/r/yozgat-517415/ capsinden rahatsız olup format kisvesi altında beni çaylak yapan tipleri barındıran oluşum. bu caps yüzünden olmadık hakaretleri işittim sağda solda başlıklarda. o herifler formata uygun yazmış ama. biraz tuhaf bi format heral...

şimdi bana formatı oku diyor da ; sen bu capsi sindiremyirosan sosyal medyada işin ne amk.

kapat bilgisayarı.

http://imgim.com/972330_5...36267299_2115377325_n.jpg
görsel

habunu açıklasınlar, daha da bir şey demiycem.

hani buraya gelip öyle size laf atma gibi niyetim de yok. sonuçta sizlerde insansınız, hata yapabilirsiniz. *
ben entry yi silerim, sorun yok. fakat silinecek o kadar entry varken, gelip de bunu silmek olmadı güzel kardeşim. o entry yi de öylesine yazdım zaten. yarın öbürgün silerdim büyük ihtimal.

suç, bunu gammazlayan gammazda mı, yoksa bunu kabul edip entry yi silen moderasyonda mı?

''sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif'' olaydı genee kurtarıyordu da, sözlük formatına aykırı seçeneği pek uymamış.
Seri artı oylanmaya "bir durun amına koyim " demesi gerekir. Sözlük sözlük değil kreş yuvası.
Seri artılanma olayı kahramanı veya kahramanlarını silik yapmalıdır. Böyle eğlence olmaz.
Uyumamaları gerekir. Onlar bu tip şeyler için varlar.
Tüm yazarlar bu haksız oylamalardan şikayetçidir. Önlem almaları gerekli. Yapanlar cezasız kalmamalı.
seri artı atanlar cansınız.
Sözlüğün anası belleniyor. Yetişmeleri gereklidir.
seri + oy verme işleminin düzenleyicileri kendileridir "muhtemelen."

zira bu iş için gayet kapsamlı bir çalışma gerekir, ayrıca istatistik kısmında sonuç yok.

amaç sözlüğe olan ilgi ve sahiplenme duygusunu arttırmak, ve iyi entry yazmaya teşvik olabilir. tabi bunlar hep varSAYIM...
valla bizim zamanımızda july4th, salca, sonata vardı. valla ne yalan söyliyim hepsini de çok severim. sonradan avalon ve tearsofcold da katılınca onları da sevdim. diğerlerini tanımam etmem. ama eski nesiller bilir. july, salca, sonata varken buralar hep dutluktu. çok eğlenirdik. güven vardı anasını satim o zaman. şimdi kıllanıyoruz. yeniler biraz höt höt sanki. bu yazar eski nesil, bu daha yeni, biraz bu eski adama saygı duyayım o kadar emek veriş demiyor. bu biraz onları kötü yapıyor işte. biraz daha ılımlı olun modlar yoksa hakkınızdaki efsaneler sözlüğü daha beter yapacak.
An itibarıyla yine seri oylama olmakta ve halen çare bulamamaktalar. Yazık şu sözlüğe.
Saldırılara kayıtsız kalan yöneticiler. istatistikleri bok götürüyor.
seri şuku verenler kendileridir. geçen gün açmış olduğum allah çarpsın marmaray benim projemdi valla bak başlığını silen moderasyon. bu gün aynı başlığa 6 7 tane şuku vermiş, olum silik entrye kim şuku verebilir moderasyon dışında. çakallar yakaladım sizi. *
tanım içerikli başlık girdiğim için beni tematik mode a atmış moderasyondur. tabii seks ve sevgili başlıkları açsam böyle bir şey olmazdı değil mi sevgili moderasyon? ulan burası sözlük, buraya zaten tanım içerikli başlıklar lazım, ve ben de bunu yapıyorum o zaman senin derdin ne de böyle saçma bir şey yapıyorsun?