bugün

ne zaman düzelecek?
windows kullandığım için beni ilgilendirmeyen versus.
yalnız değilsin tuhaf insan hepimizde 1 yıldır öyle. çok mu zor şunu düzeltmek anlamadımki.

görsel
android için olanını play storeda göremiyorum. telefondaki yüklü eski uygulamayla idare ediyorum ama onda da kendi profilime ve mesajlara girince uygulamadan atıp hesaptan çıkış yapıyor.
bende uygulaması var gayet de çalışıyor. ewed
yakında gelecek uygulamadır.
hazır zall başgan onlayken abi çok maduruz bir yıldır mobil çalışmıyor. iki dakika şu işe el at be nolur güzel abim.
olum mal mısınız siz girin mobilden işte.
yapın şunu abi ya çok mu zor amk.
Kullanmıyorum aga en iyisi opera reklam yok bir şey yok tertemiz.
Ben indirdim ama sürekli kapanıyor, kullanamadım.
Kullanışlı olup olmadığını merak ettiğim uygulamadır. Kullanan yazar arkadaşların yorumlarını beklerim.
zall başkanın son açıklamasına göre bu hafta içinde açılıyor inşallah sonunda girebilecez lan çok heyecanlandım amk.
görsel
Kaç aydır bozuk bir kişide yapalım demiyor. Bu kadar boş verilmiş bir yere inatla biz yazıp ayakta tutuyoruz. Biz de az salak değiliz he. Evet.
çok mu zor lan şunu düzeltmek?
Ya da telefonun maldan anladığını söyleyebiliriz. Bizden daha seçici olduğu kesin.
düşün 80 binlik iphone 14 pro max alıyorsun ama uludağ sözlüğe giremiyorsun. işte böyle klas bir yer uludağ sözlük. *
abi çok özledim ya. nolur düzeltin şunu. parası neyse ben vercem amk.
çöp olan uygulama. açılıyor ve saniyesinde kapanıyor. bilgisayardan giriyorum bende. mobil sitede ise mobil seçeneği vardı gitti. telefondan girdiğimde yazmak işkence gibi ve sol framede sadece ilk sayfa çıkıyor. pc'deki gibi 1-2-3-4-5-6-7 diye ayrılmıyor bende telefonda.
allah aşkına şunu düzeltin ya. 6 aydır bozuk. giremiyoruz. lütfen ya.
hassiktir harbi düzelmiş lan. teşekkürler beyler.
(bkz: Arkadaşlar düzeldi)

Evet. Evet.
Sorunu halletim ismail alpen ile..
görsel

görsel

görsel
ne diyeyim ben artık! şunu bile halledemediniz...