bugün

pipileri olan yazarlardır.
(bkz: takıl ağıma canım tadına bakacağım)
yarısından fazlası dişlerini 6 ayda bir fırçalarken, bir bölümü de bunu yapmaktan aciz. sonra türk kızları şöyle türk kızları böyle, ruslar gelsin türkler gitsin. lan kim bakar sana cünüp ibne. önce bi aynaya bak, sonra laga luga yap. bu barzoların açtığı sefil başlıklar yüzünden ortamdaki bir avuç kız da gitti.
uludağ sözlük erkeklerinin yüzde 60'ının iç çamaşırı, soluk, eski, lastiği gevşemiş halde ve kasıklarına sincap işemiş bir eczacı kalfası gibi kokar. ayıptır söylemesi, aralarında iç çamaşırı sararmış, hatta boklu olanlar da vardır. tembel oldukları için birçoğu kıçını bile yalap şalap temizler. zaten geri kalanın da iç çamaşırı giydiğini tahmin etmiyorum. pis, varoş, bakımsız olmalarının yanında, şort ya da eşofman giyip evde dolanır bunlar. ancak dışarı çıktıklarında don giyerler, ki o da pantolan götlerinde durmuyor diye. allah akıl fikir versin denilip geçilmelidir.
türk erkekleridir.
son zamanlarda sözlük kızlarını , türk kızlarını genel olarak tüm kızları yermektedirler . sözlükteki erkeklerin ilgilerinin erkeklere yoğunlaşmasından korkuyoruz.
kalçaları yuvarlak ve geniş, omuzları narin ama yumuşak, göğüsleri diri, hafif bir hanım göbeği, küçücük elleri, bebek gibi cildi, boncuk boncuk gözleri, tatlı tatlı dilleri olan bir erkektir sözlük erkekleri.
sokakta, okulda, ofiste, daha önce herhangi bir yerde ve zamanda karşınıza çıkmış herhangi bir erkekten farkı olmayan kişiler. *

sözlükteki kızlara rağmen sayıları fazla olan gruptur. uludağ sözlük kızlarını yerden yere vuran ilginç topluluktur. madem bu kadar iğrenç uludağ sözlük kızları, konuşma, ondan fotoğraf alacak kadar samimi olma, 'sözlükten ilk defa seninle buluşuyorum' yalanlarına karşı buluşma. git reel hayatta gözlerinin içine bakarak tanı birini, onunla buluş. hem buluşup hem gelip burada neyin acısını çıkarmaya çalışıyorsun(?)bunları bilerek yapıyorsan hiç serzenişte bulunma, hata sende. çünkü sende tipik bir uludağ sözlük erkeğisin. hiçbir farkın yok kızlardan buralarda ahkam kesme komik görünüyorsun.

konuştuğun kızların bir sonraki cümlelerini, vereceği tepkileri biliyorsan. önce hoşlarına gittiğine inanıyor, sonra sıkıldıklarını anlayabiliyorsan, aldıklarının yetmediğini daha fazlasını istediklerini biliyorsan, doyumsuz olduklarına inanıyorsan, ve siz uludağ sözlük erkekleri bunu biliyorsanız muhatap olmayın uludağ sözlük kızlarıyla. delik deşik olmayın madem. yazık size. dışarıda sizlerin peşinden koşan, sizlerden ilişki bekleyen yüzlerce kız vardır eminim.

uludağ sözlük erkekleri, * girdiğiniz her 5 entrynin 2 tanesi kızlara yakıştırdığınız iğrençliklerden ibaret. kızların koca götü, bıyığı, kılı, tüyü, aldatması, orospuluğu hakkında giriler girerek acaba ne bok atsam diye düşünüyorsunuz. bu tabularınızı yıkın, o tavan yapmış egolarınızdan vazgeçin, gerek yok bunlara. mutsuzluğunuzun, bencilliğinizin, yalnızlığınızın faturasını kızlara kesmeyin.

dozunu kaçırdığınız çirkinlikler bunlar. bence son sözlerinizi söylemeden son kez arkanıza dönüp bakın. komplekslerinizden arınmayı deneyin. bu kadar rahatsız ediyorsa sizi, uludağ sözlük kızları ile ilgilenmeyin. mesajlarına cevap vermeyin. konuyu bu raddeye getirerek artık aşağılamayın. haklarında yüzlerce entry-başlık girmeyin. uludağ sözlük kızlarını yerden yere vurup pirim yapmayın.
içinde barındıkları toplumun, aşağı yukarı tüm özelliklerini yansıtan bir kesimidir.

aynı açıdan bakıldığında her ne kadar sorun yumakları olsa da uludağ sözlük kızları ndan daha iyi bir durumda oldukları su götürmez bir gerçektir. sözlük bir eleştiri ortamıdır ve dikkat edilirse face deki gibi sadece beğendim butunu yoktur. üstelik gayet ciddi, politik, sosyal, mizahi tartışmaların döndüğü bir ortamda sadece türk kızlarının konu edildiği başlık ve entrylere odaklanmak ve de sırf bu yüzden şikayetci olmak ayrı bir bencillik ve kompleks sahibi olmak değil de nedir? ona bakarsan erkekleri aşağılayan tonla entry de vardır. hem de erkekler tarafından.

siz de ilgi alanlarınızı biraz çeşitlendirin, bacım.
(kimileri böyle)

genellemeye karşı olan erkeklerdir(?)

onlar; kızlarla ilgili başlık açarken hep "türk kızları" ifadesini kullanırlar ki başka kızlar üstlerine alınmasınlar. çok düşünceli davranışlar bunlar. (bkz: alkışlıyoruz)
trollerin yazıları okundukça yanlış tanınan erkek topluluğudur. kötü yorumlara maruz kalan topluluk olmasını trollere borçludur(!).
tabii ki şöyle de bir durum var;
(bkz: çok da sikimde sanki)
işerken nişan alabilirler, fakat sözlük kızları bunu yapamaz.
% 80'i ancak kanalizasyon faresi olabilecek seviyede.

lan siz nasıl bi yaratıksınız. hiç utanmanız arlanmanız yok mu lan? burası babanızın genelevi değil, burda sülalenizdeki dişiler çalışmıyor. sol şeritte am/sik muhabbeti çevirirken hiç mi yüzünüz kızarmıyoruz şerefsiz herifler. sizin ağzınızı yüzünüzü sikiyim. bu sözlüğü ilkokul çocukları da okuyor. ödevini google'da araştırırken google tarafından buraya yönlendirilen çoluk çocuklar var. sol şeritte dönen bu muhabbeti okuyan ufak bir kızın, ufak bir çocuğun aklından ne geçer diye hiç düşünmüyor musunuz?

bu entryde muhatap alınan kitle iğrenç cinsel başlıklar açan kitledir. diğer arkadaşlar üstlerine alınmasınlar.
entrylerinden; çoğunun liseli ergen olduğunu anlayabiliyoruz. hayatında hiç sevgilisi olmamış veya tanıdığı kız topluluğunun * sınıf arkadaşları ile kısıtlı olmasından dolayı bol bol atıp tutarlar.
önce elde edin, tecrübelenin, yaşayın, öğrenin sonra yazmaya başlarsınız.

öptüm say gömdüm bay...
çoğunun yaşı 15 ila 20 arasındadır.
20 yaş üstü olup da yazan azınlıktadır.
kompleksli, kızlar tarafından reddedilen, kişiliği oturmamış ergen diye tabir edebileceğimiz kişiler çoğunluktadır.
kuyruk acısından dolayı kızlar hakkında atıp tutarlar.
anlattıklarının çoğu fanteziden ibarettir.
bunu yoksunluktan anlatırlar.
milletin diline vurur bunların klavyesine.
ama zamanla büyüyecekler ablası/abisi.*
(bkz: ya sen beni niye çağırdın)
cennet bahçesi gülleriyiz.
şu an itibarı ile beni kız sanıp ki bunu da nereden çıkardı çok merak ettim bana yazmaya çalışıyor...
bazı kimselerin kız sanıp özelden mesaj attıklarında cevap vermeyip gururlu kız rolü yapan kişidir. o benimdir. erkeğimdir. kesindir. *
Uludag sozlukteki bayan yazarlarin kicini kaldiran yazarlardir. geneli sevilesi, cogu dovulesidir. burdan kiz kaldirmaya calisip basaranlar vardir. Geneli msnde sonlandirir iliskisini, cogu telefonda. Ama bazilari vardir, 'elindekinin kiymetini bilmeden' baska irklara 'ciger' der. Bunun disinda geneli futbolu severler, basortusunu takarlar, siyasete atilirlar, cogu ise sanatla ugrasir, tanim icerikli entry girerler. Insandirlar.
hemcinslerini, fındık kadar am yüzünden yerdiklerini, eleştirdiklerini gördükçe, saçmalayan erkekler. mesele taşşağım var benim diye ortada gezinmek değil ki duruşunla, fikrinle onun hakkını vermen.

sonra bu kızların niye götü kalkık? vay efendim bu kızlar niye pas vermiyor.
lan gençliğim kaldırdığınız götleri indirmekle, altımda inletmekle geçti. hala bazı şeylerin farkına varamadınız. oğlum az siklemeyin, az peşlerinden koşmayın zaten çoğu o zaman mala bağlıyor lan. siz onlar dünyaya erkek gelmedikleri için depresyondan depresyona girdiklerinin farkında değilmisiniz ak.

aklınız az am peşinde koşmasında düşünün. ayık olun. yalaka ve özgüvensiz duruşunuz sizi türk kızlarından uzaklaştırır. genelev de 30 lira olan şeyi bu kadar yüceltip aptal olmanıza gerek yok. hadi eyvallah.
adam gibi adamdırlar.
yüzde 70 i bakir olan topluluk.
--spoiler--
evde kuzu, dışarda kuzu, yatakta kuzu, sözlükte aslan.
--spoiler--
bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıdaki dindar yazarları dışındakiler sapıktır. açık ve net!