bugün

nedense insanları tanımadan yargılayan harun abimsi kadın kişilerinin haklarında yargısız infaz yaptığıdır.

He abazan, karı kız peşinde koşan göt beyinli ilgi orospuları var tabiki. Hem de epey var..
mhpli, liseli kekolar. Okuldan çıkınca adam dövmeye falan gidiyorlardır.
geneleme yapmak istemiyorum fakat galiba bana hep salakları denk gelen erkekler erkeğimsilerdir.
yeniliğe açık, esprili, yakışıklı olmasa da sempatik ( neye göre kime göre demeyin ) kadından anlayan ( bunu ciddi söylüyorum ) keşfedilmeyi bekleyen cevher olan yazarlar var. çok merak edilirse mesaj kutum bir tık kadar yakın.
fitlik karizmatik yakışıklılık konularında diğer hiçbir sözlük erkek erkekleri ellerine su dökemezler, evet öyleyiz.
He yarrrraaam heee. Hepsi de kral amk yaaaa. Hepsi de böyle nasıl kalifiye hepsi de ama nasıl oluyorsa burda bir mesaj bekleyip keşfedilmeyi bekleyecek kadar gerzek!!!

He amk heee grl de kızma şimdi yaaa , tamam yaşlar 15 17 eyvallah da geriliyor iste insan bu kadar mali bi arada görünce. ..
Çoğunun sadece cinsiyeti erkek ama adamlar mı, tartışılır.

Savunma mekanızmaları da nickten saldıracak kadar zayıftır. Yazık*
Hatunlu kızlı rujlu nick alan ilgi budalalarının beğenmediği erkekler. Al birini vur ötekine amk. Öğrenmişler bi adamlık konuşup duruyorlar.

işsiz diyeni de kariyerimle döverim, ayık olun. Kıps.
Hepsini ısırırım. Hahayt.
uludağ sözlük erkeğiyim diye demiyorum en asil duyguların insanlarıyızdır.
Konuyu açan kız. Tahmini yaşı: 17-20. Nick: ingilizce. Ergenlik dönemi. Yazım amacı: dikkat çekmek.
bi kızla yetinmeyi bilmeyen erkeklerdir.
Bir kızla yetinmediklerini söyleyen sozluk kızına tüm sözlük erkekleri adına sormak isterim:

Nereden biliyorsun? Hepsiyle bir şeyler yaşamış olman lazım bunu diyebilmen için.
pis ırz düşmanı abazan heriflerdir.

nereden mi biliyorum birini yakinen tanıyorum..
karşımda olsalar döverim, söverim ya da büyü yapıp öldürürüm. Anca burdan konuşurlar bekareti, namusu, mini eteği. Gebersinler.
geniş çaplı ve uzun, kılsız, nemli ve damarlı penisi olanlar vardır.
bir kaç kategoriye ayrılabilir.
1)ateistler
2)muhafazakarlar
3)bilim severler
4)sanat severler
5)araştırmacılar
6)abazalar

edit: ben kendimi 3'te görüyorum efendim.
katılıyorum hiç kız olmayınca da tek kızla yetinemeyen erkek oluyoruz nasıl olsa.
Elin oğlu seni kırdı, aldattı diye diğer erkek yazarların ne günahı var. Filhakika bu tür şeyler erkek yazarları inciten bir durumdur.
(bkz: efendi)
(bkz: askeri lise mezunu)
bir çoğu üzülerek söylüyorum aşırı derecede embesil. ayrıca eğlenmeyi bilmedikleri ortada.

böyle olmayanları mucukk diyerekten sıcacık, sevgi ile şefkat ile öpüyorum. ne ısırırım ne yalarım sadece öpebilirim, zira sevgilim var.
hepsi değil ama büyük bir çoğunluğu abazandır. ayak capsimi isteyen mi dersin, numaramı isteyen mi. acizlik diz boyu. bunu neden söylüyorum, çünkü ne olduklarını görün diye. hoş, görünen köy kılavuz istemez gerçi ama olsun.
bir kısmı gay dır diğeri abaza diğeri ise adamdır.
Adam gibi adamlardır bazıları.