bugün

Erkekler, erkeklerimiz.
görsel
soldaki de benim. nasil comertim ama ceketimi paylasiyorum.
erkeğin dibidir, erkek gibi erkektir.

götüne güvenen şöyle buyursun bize burdan bok atıp durmayın.

(bkz: gönüllü ifşa kampanyası)
mavili benim. asi stayla. sigaradan asla vazgeçmem. kısa lark.
yobaz, varoş, ataerkil, mhpli kırolardır.
Orospu karakterli sözlük kızlarının yanında melek gibi insanlardır. Tek zaafları sekstir.
gündüz işleri/okulları başındadırlar, geceleri seks gibi degersiz ucuz şeyler yapmayıp kemik gözlükleriyle kitap okurlar. ben mi? kemik gözlükle not okuyorum sabahtan akşama kadar, seks mi? arada el değiştiriyorum*.
Yakışıklı, zeki ve kültürlülerdir.
(bkz: ben)
Çükü beynini esir almış erkeklerdir. Düşürmesi kolay ve dalga geçmesi emsalsiz bir zevk verir.
Aralarında çok kültürlü, eğitimli, meslek ve kariyer sahibi olanları vardır.

Nereden mi biliyorum?
hepsi 1.90 kaslı zengin yakışıklı playboy. aksini iddia eden yok daha.
bir çoğu abazandır. durum bu.
yok tutturamadınız. benim elim genelde çükümde sürekli kaşındığı için çek bırak yapıyorum.

(bkz: kaşınıyor efendim durduramıyoruz)
Aralarında eğitimli varmış yerseniz.
kendi kendini pazarlayan, tanımadığı insanlarla tensel temasa geçmek için köpek gibi yalayan zavallılar.
keske ölse kişileri.
Oha bu ne düşmanlık.
cidden bütün sözlük erkekleri 1.90, kaslı, zengin ve yakışıklı olduğunu iddaa ediyor... (bkz: ha siktir ordan)
bak benim gibi dürüst olun olum ! tipim iyi ama boy kısa 1.74 diyorum delikanlı gibi...
Genellemelere katılmayacağım erkeklerdir. Tanıdığım ve çok iyileri mevcuttur.
Feminist liktir..
haydaaa, beni de genellemeye katmışlar diye sitem ettiğim yazar. ben ne yaptım olum size ?
mesela amınız var haklısınız diyen geri zekalı modelleri var. onları biz de ocaktan atmaya uğraşıyoruz. insan muamelesi bile yapılmasın istiyoruz. göz göze gelince hırlıyor piç. ama siz ona bakıp genelleme yapmayın. ona erkek de demeyin. sıfat bulmakla dahi uğraşmayın.
hiç komikli olanları ağırlıkta.
başlığı açandan da hortlatan da allah razı olsun. sol frame de görünce hunharca genelleme yapmak gibin boş boş atıp tutmak gibin bir istek doldu içime. yok abi ya yapamayacağım, benden troll olmaz.
Amaca baglı ben genelde geceleri girip bir kac başlıklı okuyup yatıyorum lakin bu sözlükte kadınların üzerinden prim yapmaya çalışan erkek çok maalesef.