bugün

kewell the wizard of oz ile sohbet etmek.
edit: tamam lan hoş sohbet değilim!
uludağ sözlüğü açıp üye adınızı ve şifrenizi girdikten sonra karşınızda tuttuğunuz takımın temasının belirmesi.
not: ben de galatasaray temasını yeni keşfettim ve sözlüğe bir kez daha ısındım.
(bkz: entry eksilemenin dayanılmaz hafifliği)

edit: (bkz: oha) millet beni eksileyerek ısınıyo...
sözlükte içine çeken bir güç var . sürekli kaynayan bir kazan, birileri durmaksızın ateşini harlıyormuş gibi ki öyle. istanbul kazan ben kepçe seni aradım bütün gece canım sözlük. burdasın, karşımdasın. ısındıkça yazıyorum, yazdıkça ısınıyorum. arada soğutuyosun iyi oluyor.* hem sözlüğe ısınmak için neden aramaya gerek yok, başlı başına ortam iyi bir neden olarak göze çarpıyor zaten...
bambaşka bir nedeni de olabilir bazen; insomnia
arada sırada nadir olarak beliren şirin ve sempatik yazarlara rastlamak. onun dışında boş küme. bir de zall iyi bir adam benziyor aslında.
(bkz: burası kasıyor msn var mı)*
gece uyku tutmamışsa, bir kaçış yeridir. bazen eğlendiriyor, bazen sinirlendiriyor ama oyalıyor insanı.
uludağ sözlük ten soğuma nedenleri.
yazar olma fikri aklıma ilk geldiğinde başvurur başvurmaz üye alımının açık olmuş olması.sanki kollarını açıp da beni bekliyor gibiydi.
vee nice güzel insanın burada olmuş olması.ne güzel tartışma ortamları:)
içini boşaltabiliyor yazar uludağ sözlükte, içi boşalan kişi daha kabul ediyor sözlüğün sıcaklığını.
inci sözlükten daha terbiyeli, ekşi sözlükten daha az kasıntı olması.