bugün

Uludag Sözlüğün yanlı tutumunun sonucudur... Sözlüğün yüzde bilmem kaçının müslüman olması beni ilgilendirmez... karşılıklı küfürün ardından sadece ateist olan cezalandiriliyorsa bu tepki normaldir...
Yel kayadan toz alir diyen arladaslara da sözüm şudur
O kayalar aşınıp kum olana kadar esmeye devam edeceğiz
(bkz: müslümanların kaos sevmesi)

Yahu neyin kafası bu. Çok mu sikimizde sizin içi bomboş sözlüğünüz. Kendi kendini imha ediyor bu sözlük sizin gibi boş insanlar yüzünden zaten. imha ediyor derken kapanacak anlamında değil. Aksine her gün daha fazla hit alacak ama feysbuktan bir farkı kalmayacak, insanların dalga geçtiği ergen yuvası diye bahsettiği bir yer olacak. Daha çok para kazanacaklar sizin üstünüzden ama saygı duymayacak hiç kimse. Şu anda da öyle gerçi. Aman bana ne cehaletinizde boğulun.
yettim gari.
Ateistlere sözümüz yok
Ama her gün hakaret eden
Kutsallarımıza hakaret eden güruh a karşı
Halk cephesi nin kuruluşunu ilan ediyorum.
Tüm müslüman muhafazakar demokrat türk kürt tüm müslümanlar tek cephede toplamın.
hemen bastırılmalıdır.

(bkz: uludağ sözlük te ateizmi bitireceğiz)

(bkz: ateizm yasaklansın)
Bana dokunmayan ateist bin yaşasın ama gelip benim dinime hakaret edene bende ederim.
(bkz: haydi bismillah)
Dedelerimi katleden din değil araplardır ve hz Muhammed alemlere rahmet olarak gönderilmiştir.
dilimiz de kuran, gogsumuz de iman varken isterseniz saha kalkin.

(bkz: tirrtt)
sandalyeden ayağa kalkmakla sonuçlanmıştır.
Ve korkulan olmuştu. Ulu sözlükte binlerce kafir örgütlenmiş ilim irfan sahibi mümin yazarlara saldırıyorlardı. Bir şeyler yapmak gerekti. Mübarekler bir kaç lider vasıflı müminin etrafında toplanmış kafirlere karşı durmak için stratejiler geliştirip dualar ediyorlardı. Binlerce yüreği imanla dolu müslüman tek yürek olmuştu, hepsinin ağzından sözlükte ki kafirleri temizlemeliyiz, sözlüğü geri almalıyızdan başka cümle çıkmıyordu. Ve beklenen an geldi. Aralarında ki en mübarek yazar etuu önderliğinde, allah allah nidalarıyla ateistlere saldırmaya başladılar. Onlara küfür dolu mesajlar atıyor, nick altlarına iftira dolu entryler giriyorlardi. Aralarında tecrübeli olanlar evrim teorisi başlığı altında madem maymundan geldik şimdi ki maymunlar neden insan olmuyor, allah yoksa siz neyi inkar ediyorsunuz gibi sorular sorup ateistleri göt ediyordu. Ve en sonunda ateistler pes etti. Daha fazla bu utançla yaşayamazlardi. Birer birer hesaplarını silip sözlüğü terk ettiler. Evet bu zafer tüm sözlük müslümanlarınındı ve büyük bir coşkuyla kutlandı. Takriben her 23 eylül zafer bayramı olarak kutlandı.

Ateyizim - uludağ sözlük ateist isyanı ve bastırılması 2. Baskı
o değil de lan millet cidden internette yaşıyor.

din elden gidiyor'cular, cihad ilan edenler.. ben gidiyorum mk;

görsel
ahahahahhahahahahhah mal beyanları. bravo size
Bugun gene cok esitliksinizdir. Amk komunisti