bugün

--spoiler--
oylamadan sonra istanbul'da olacağım. kazanırsam eğer, bunu siz güzel insanlarla beraber kutlamak isterim. hem tanışmış, hem de farklı bir gün geçirmiş oluruz.
--spoiler--

Oylamadan sonra yüzümüze bile bakmayacak.
Başlığı ve yazar arkadaşı eleştirenler Hiç hayal kırıklığı yaşamamış kadar kötüsünüz.
Hiç tanımadığım birine hayaline uzanan yolda çok minik bir faydam dahi olduysa eğer bu beni mutlu eder. Yolun açık olsun umarım hayaline kavuşursun.
Sadece bir tıklama ile yolda yalandan yardım isteyenlerden Çok daha samimi ve gerçek bir istek buna kayıtsız KALMAMALIYIZ.
Şu arkadaşı gönserelim hadi ya az kaldı..
görsel
Olum bak trolluyosan falan bozusuruz. Veriyorum ben de oyu.
bir yardım kampanyası.

hayallere uzanan yolda elimizden geldiğince yardım etmek düşer bizede. oylamada başarılar.
Inşallah hayallerine kavuşursun.
başarılar hocam hayırlısı neyse o olur umarım.
o değil de, ukraynadaki 3 yıllık öğrencilik anılarını dinlemek isteriz.
16 entrysi olan yazar isteği. bunun için üye olmuş. belli. bak bu olmadı. ayıp.
Sıktır git başka yerde yardım dilen delikanlı.
(bkz: evladım niye önce söylemedin seni kalkındırırdık)

başarılar dilediğimiz genç yazar talebi.
şukumuzu verdik kardeşim. hayırını gör. baya geridesin lakin. inşallah yukarılara çıkarsın.
oyumu verdim kardeşim.

böyle durumlarda sözlük topluluğu herkese destek olmalı. yani bugün sana yarın bana. kimse bunu unutmasın.

başarılar.
istikbal göklerdedir.
hep destek tam destek +1.
Umarım hayalini gerçekleştirirsin. Bizler yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize. Oyunu verdim.
oyumu verdim kardeş.
oyumu başkasına verdim. kusura bakmada oy almak için hesap açmışın resmen 16 entry var bizi kullanmaya çalışıyor oy vermeyin.
Yardım senin köpeğin olsun be.

Oyumuzu verdik tabi.
normalde bu tür şeylerde oy vermeye falan üşenirim ama kapadokya meslek yüksek okulunu görünce direk oy vermek istedim. memleketimden birine yardım etmek beni de cok mutlu eder.
Oyumu verdim.

Benim de pilot olma hayalim vardi suya dustu olamadim, insallah olursun be guzel kardesim.
bırak lan bu aile ayaklarını...
bak sırf bu saçma samimiyetinden dolayı vermeyeceğim oy.

"lan, bakın böyle böyle bir durum var oy verirseniz sikime vermezseniz ekime" deseydin oylardım.
1 oy yolladım bile. Eve dönünce 2 oy daha yolda.

Hayırlara vesile olsun inşAllah.

Yalnız hatunlar napıyor lan öyle. Dünya kadar malın olacağına fındık kadar amın olsun sözünün hakkını veriyorlar.
inci sözlük e üye ol. Burdaki oylamadan yola çıkarak kızların erkeklerden üstün tutulduğuna dem vur. En uyuz oldukları konu bu. Tutarsa başlık eğer ve 31 den vakit bulurlarsa seni başbakan bile yaparlar. iyi bir başlık ve kısa ama etkiliyici bir yazı yaz.