gerçekten bir şeye üzülüp de ağlanılan nedenlerdir. ne ışid, ne suriye, ne de gazze için ağladım. Evet ben en son yıllar önce onu kaybettiğim için ağladım ve o günden sonra '' her ne olursa olsun ağlamayacağım '' diye söz verdim.
doğduğumda doğduğuma ağladım, bir daha da ağlamadım.
çaresizlik. Elimden gelen hiçbirşey olmaması. Eli kolu bağlı olmak.
En son atam öldüğünde ağlamıştım.
israil'in Gazze'yi vururken canlı izlemiştim. O saldırıda 248 kişi ölmüştü. Oturdum kız gibi ağladım hüngür hüngür.
Çiğköfte.
Her şeyden çok sevdiğim birinin kaybı.
Bağlaç olmayan -ki'yi ayıran yazardır.

2014ün türkiye'sinde hala türkçe bilmeyen ilkokul terkler... Çoh üsülüyorum.
baba olacağımı öğrenince ağlamıştım.
2 gece once tarihin tekerrur etmesi uzerine yine mi ya yine mi diye sinir bozuklugundan basima gelen durumdur.
Adı z ile başlayan beni hiç yalnız bırakmayan arkadaşım beni sırtımdan bıçaklamisti.
Kuzenimin kına gecesi. Beraber evcilik oynadığımız kuzenimin gelin olup gitmesi beni çok üzdü
müslüm gürses ölmüştü.
Ben genelde çok sıkılınca ağlarım. Yine geçenlerde sıra beklerken bir baktım 2 damla gözyaşı. Huy napalım.
Tovbekar hacker vermiyecem vermiyecem, benim değilmi vermiyecem demişti.
Annemle kavgamızda .
anıların peşime düşmesinden dolayı.

2010-2011-2012-2013 yılları...
Pianisti izlerken agladim demeyeyim de gozlerim biraz fazla doldu diyeyim.
https://www.youtube.com/watch?v=LHR_gUoioXQ
10 yaşındayken maçta iki parmağım kırılmıştı. 2 hafta sonra 11. yıldönümüne gireceğiz.
ölüm. ölüm olmadan ağlayamıyorum ve son ağlamam yaklaşık beş sene önce falandı. ağlamak istiyorum ama olmuyor. ağlayamamak gerçekten çok boktan.
babamın hapse girecek olma ihtimali. Makul suphenizi sikeyim burdan ayrıca.
akrabanın biri iki tane klavye tuşumu bozup napacağımı şaşırdığım bir acınası haldir bir kolayı yoktur cünkü laptop kullanıyodum.
Dün gece yatakta ağlamıştım sessizce. Ankara'daki babamı özlediğim için..
Az önce.
Cam silmek istemiyooeeruuğğğm diye böğürme eşliğinde bir iki damla yaş süzüldü yanaklarımdan...