bugün

aşktan tiksindiren kişilerdir.
güya kendilerince modern takılan çiftlerdir.
ulu orta öpüşemeyen teklere dert olmuştur. az bileyapıyorsunuz ne demiş neyzen tevfik sevişin gençler sevişin!
soyunup sevişirlerse daha da güzel olacak çiftlerdir. o kadar iphoneumuz var hd kamerası bi işe yarasın bari. evet.

edit: la şunu bile ciddiye alıp eksileyen kafalar var arkadaş bu sözlükte. ne desem boş. kuantum fiziği konuşak mı gardaşlar.
yaş aralığı arttıkça rezalete yaklaşan sevimsiz durumdur.
Bu baslikta yazanlari bi taraflarina takmayan ciftlerdir.
görsel
görsel
görsel

ahlaksız, haysiyetsiz, şerefsizlerdir.
öpüşen çiftleri ulu orta izleyenlerin de bir o kadar kötü olduğu çiftlerdir. izlemeyin lan rahatsız oluyorum, konsantre olamıyorum.
önyargıları yıkmışlardır. einstein demişti bunlar yapmış.
aşktan sogutur insanı.
yaşamanın adabını, kuralını, bilmeyen insanlar tarafından, çağdaş, medeni, olarak nitelendililen yakışıksız durum.
olmaması gereken, özlem olan durumlarda dayanamayıp ilk görülen anda, yerde yapılan durum.
öyle diyolla.
yapılmasında sakınca görmediğim eylem. ama insan ulu orta yapmamalı.. her şeyin bir adabı var, sen sevgiline dudaklarını hediye edebilecek kadar güveniyor ve seviyorsan onu bunu herkesin içinde değil de özel bir yerde özel bir zamanda yapman daha doğru olur. sonuçta sizin için özel bir olay bu.
Sadece öpüsüyorlardir.

Birbirini seven iki ınsanin duygularını herkesin önünde umursamadan yaşaması suç dimi? Yaşamamak lazım hatta böyle şeyler. Mutlu olmamak lazım. Birkaç dakika dünyadan ayrı olmamak lazım. Opusmek, hem de sevdiğin insanla, hata, kötü bi şey dimi?

Ama dizilerde ensest ilişkilere, yasak ilişkilere evet. Onları izlemeye bayiliyoruz. Onlar iyi bunlar kötü.

Ya da ulu orta dayak yiyen bi kadını görmek çok daha mubah değil mi? Sanki bu daha az günahmiş gibi. O kadının o halini görüp laf etmeyenler, yardıma koşmayan sözde insanlar burda ahkam kesiyor. O manzarayı görmeyi öpüşen çift görmeye tercih ediyor. Ama öpüşen çifte laf atmak var her zaman. Çene 1 metre o zaman. Dayak yiyen kadına gelince sus pus. Aferin size daha çok böyle olun... Aglak olup çıkan siz olursunuz. ulu orta öpüşmeye cesareti olmayan korkaklar anca laf söylesin.
uluorta öpüşmelerini anlarım da sevişmemelerini anlamam. sınırı öpüşmede tutan nedir?
sadece kendilerini ilgilendiren bir durumun başkalarına dert olma sebebidir.
işte onları bir kaşık suda boğasımız gelir çünkü elalem sizin oynaşınızı görmek zorunda değil gidin kapalı yerlerde yapın böyle şeyleri. Bence insanlık ziyanlığıdır..
geçenlerde, allahım bu nedir
kikikikiki cok! hehehehehehe cok!
ya abi git ıssız bir yere sinemaya.
türkiye toplum yapısında hoş karşılanmayacak çiftlerdir. ortada çoluk çocuk varken yapmak pek hoş değildir tabi ama abartılmaması da gerekir nitekim insan öldürmüyor yahu bunlar sadece seviyor ve sevişiyor. ulu orta adam öldürmek serbest fakat sevdiğini öpmek yasak.
birisi piç oğlan diğeri sokak sürtüğüdür.
seven sevdiğiyle sokak ortasında öpüşecek kadar aşağılık değildir.

tanım: tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş çift.
kimi zevatın miniminnacık beyinlerini işgal etmiş, onlar tarafından kin kusulmuş çiftlerdir. birbirini seven çiftlerdir. kimseyi ilgilendirmeyen, kimsenin 'sokak sürtüğü' veya 'piç oğlan' şeklinde yaftalamaya hakkı olmadığı çiftlerdir.
el şakası namı diğer eşşek şakası yapılması ve halka rezil edilmesi gereken tiplerdir fişkiye veya süs havuzu başında öpüşenlere uygulandığını görmüşlüğüm vardır.
sevgilisi olmayanları kıskandıran ama bir okadar da fantazi olarak görülen terbiyesizliktir, abaza geçler sürekli bunları izler.
genelde çakma ve gerici muhafazakarların kızdığı hadise. halbuki bunların çoğunun babası annesini kapı arkasında sıkıştırıp... yani şunu diyorum yavrum evladım sakin ol ! annele baban seni nasıl yaptığını bilsen demek onları öldüreceksin amk...

sakin la, öpüşmek sevgi göstergesidir. bundan güzel ne var.
Ev bulsalar neler yapacak olan çifttir.