bugün

Bir sitem sözü.

Ulan bir dal çiçek nelere bedel bir bilsen.
lan bu yoksa arkadaşlarım beni gay sanıyor falan diyen yazar mı?
bana da mesaj atmıstı adam gibi cevap verdim dertleş benimle falan diyordu. Vay alçak yemiş demekki hepimizi.
hakkında bu kadar entry girilince öldü sandığım yazar.
Bir entry girdim, iki kere seni başka bir entry de gördüm iyi birine benziyon deyip mesaj atıyon, cümlenin basına öyle bir giriş yapmisin ki, bıro burada polonyalı bir kız buldum param yok yol paramı karşılıyver gibi bir cümle sonu havası vardı ki bir takım kişiler tarafından dayak yemenle bitiyor hikaye.
Gördüğüm kadariyla ayni msji birçok kişiye göndermiş yazardır. Bende insanlık edip akıl verdim yazık çok yazık.
sürekli dertleşmek istediğini söylüyor her farklı hikayesinde bir kız tarafından reddedildiğine göre suratı eşşek s2ne benziyor olmalı.
" kızı bana getir sen git rahatına bak " dediğim yazar.
dün attığı mesajdaki kız ismiyle bugün attığı mesajdaki kız isminin farklı olduğu yazar. trollüğü bile beceremiyorsunuz amk.
Lise den nefret etmiş kurtulduguna şükreden yazarımsi.
Nick altı almak için yalvaran yazar. Al AMK verdim. Nasıl sevindin değil mi? Aynı balon hediye edilen bir çocuk gibi.
cevap olarak benim de '' siktir et o kızı başka kız ara kopya mesaj atma '' dediğim yazar.

edit: sistemi çözdüm. galiba nickaltı almak istediği yazarlara flood mesaj atıyor. çakal.
sanirim trolun biri. bende ciddi ciddi akil vericektim az daha.
Amacını anlamadığım yazar.
Ismini soyledin devami nerde hacigulle?
Acitasyon yazari prim vermeyin gider.
Entry numarasını sallamasaydı iyiydi.
5 saniyede kompozisyon yazan yazar, inandırıcılığını kazanmadan kaybetti gözümde.
az önce bana mesaj atan, mesajı okuduğumda ağzımdan otomatik olarak nicki dökülen yazar *. bu yazar mesajının başında bir entry numarası girmiş daha sonra mevzuya girmiştir. işin garibi entry benim entrym değil.
Millet kekleyen yazar. How are you keke?
isim yapmaya gelmiş vasat troll.
Anastasia cı yazar.
eşcinsel oldugu iddia edilen yazarmiş.
ulanbune nin cenazesine beles ekmek ve helva icin gitmek(31)
sol frame'in şu şekilde olmasını sağlayacaktır:

sanat dünyasının acı kaybı (17)

bu sefer güldürmedi (24)

ulanbune için 1 dakikalık saygı duruşu (53)

ulanbune için müze yapıyoruz kampanyası (16)

sözlüğe siyah kurdele koymayan moderasyon(32)

18.01.2076 ulanbune nereye gömülecek (93)
herkese aynı mesajı atan işsizin teki.

(bkz: asosyal olmanın zararları)