bugün

Kaç yıldır ne olduğunu bilmediğim ancak buna rağmen ne olduğu hakkında araştırma yapmadığım eylem.
Bulsam hemen doldurmaya başlayacağım hadise. Nereye gitti o ukteler?
gereksiz saçma bir olaydır. başlık aç bilgiyi başkası bulsun. lan konuya merakın varsa aç bul ne milletten bekliyorsun. evet.
5 yıldır sözlükteyim hala bilmiyorum.
Nasıl olur halen bilmediğim konu.
kimsenin siklemediği şey.

geçen hafta bir tane doldurdum istatistik olmuş amk. sikerler böyle sözlüğü!!!!!

samimi not: arkadaşlar entry, motivasyon amacı gütmektedir.
artık başladığım eylem. yolda belde görüpte bu yazar ne diye saçma sapan başlık açıyor demeyin sonra.
mübarek cuma günü 2 kat daha sevap almaktır. ama düzgün yapın işinizi, savsaklamayın.
sözlük içinde yapılan en eğlenceli aktivitedir. inanmayan denesin.
her bir ukte bir sevaba karşılık gelir. çalışalım beyler.
şimdi burda iki sorunun cevabını bilmemiz gerekir.

1-ukte nedir?
2- neden doldurulur?
şuan olanların çoğu geri dönüşüm kutusunda imha edilmesi gereken uktelerdir.
doldurmaya başladığım fakat doldurduğum ukteleri eksileyen ergen yazarlar olduğu için bıraktığım iştir.
yorucu iştir. 50den fazla doldurdum bugün.
insanı düşünmeye iten, can sıkkınlığına iyi gelen ancak genellikle ukte başlıklarının saçma oluşundan eksi oylarla süslenen başlıklar.
ağır işçiliktir.
oldukça eğlenceli, hayal gücünü geliştiren, işi gücü yarım bıraktırmasıyla da kendine lanet okutturan bir eylemmiş. evet.
her ukteyide doldurmamak gerekir. Sonra tonla laf yersiniz. ukte dolduruyorum bacım desenizde anlamayan mutlaka çıkar ve siz eksiyi yersiniz.
- insanın içindeki araştırma arzusunu körükler.
uludağ sözlükte pek kıymeti olmayan hareket. gidin ukteleri doldurun, sonra adam beğenmiyor diye size bok atsın. peh. *
(bkz: çile doldurmak).
can sıkısına bire bir.
cennete girme şansını arttıran olgu.
uktecinin notunu okumadan eyleme geçenlerin yazarlık yaptığı sözlükte * herkese verilmemesi gereken bir yetki olmalıdır.
kendi başlığını açmak yerine hazır uktelere yönelmek. *
can sıkıntısından ukteleri inceleyip seçtiğini doldurmak.
bakalım ne ukteler var deyip inceleyip 1500 ukteyi görünce hepsine bakamayacağnı anlamak ve ilk göze takılan ukteyi doldurmek.