bugün

kadınlar postal giyse (bildiğin asker postalı) bu meretten daha çok yakışır herhalde.
ademle havva nın cennetten kovulmasına sebep olan bottur. rivayete göre tanrı havva yı bolero giymemesi, bihter çantası kullanmaması konusunda uyarmış ama en son ayağında ugg ları görünce cennetin kapılarını kendisine tamamen kapatmıştır.
Umarım yazın da eteklerin şortların altına giymeye kalkmazlar da biz de biraz mide bulantısından kurtulmuş oluruz. Bu nedir ya sanki tezgahta dağıtıyorlar. Bir de çirkin eciş bücüş bişey.
ugg değil yanlış olmuş öğğ onlar
tikik bir kızın; ''yu-ci-ci'' şeklinde telaffuz ettiğini duyduğum botik...
Bir mağazada görevliye 'kutup çizmesi' diye sorulduğunu duyduğum çirkin kaba 'şey'.
ulan gına geldi diye fotografları internette dolaşan markadır.
ayı olmayı moda kılan bot markasıdır.
trilyoner patron bozuntusu karının ben amerika da iken fiyat araştırtması girişiminde bulunduğu bot bozuntusu salak trendy şey. cevaben, bir dükkana bile gitmeyip türkiye den daha pahalı diye sallayıp durumu kurtarmışımdır daha ne olduğunu bilmeden.
konuşabilen yeti.
(bkz: 1 gram beyinle yapılabilecekler)
http://www.ntvmsnbc.com/id/25070096/
giyenler bir bakmalıdır.
hiç beğenmediğim, neden giydiklerini anlamadığım bir bot tarzıdır. gerçekten neden giyiyorsunuz ki ?
ayı ayağından daha kötü duran bot.
ulan gınağ geldi
ayağımda hayvan var her an ciyaklayabilir sendromu yaşatan ayakkabı.
sokakta adım başı prim yapmaya çalışn conconların ayaklarındaki çakma olanlarıyla burun buruna geldiğiniz avusturalya malı ayakkabılardır.
o ayı eli gibi botları yada çizmeleri ne deniyor bilmiyorum. bir gün bütün erkekler giysin sokaklara çıkalım, dışardan bi görün ne halde olduğunuzu.
popüler olmadan önce giyilse ''o ne lan eskimo gibi'' denilirdi elin oğlu ugg diye yedirince cool'luğun göstergesi oldu anasını satiim. hangi mantık gidip dünya kadar para verir ki ona. türkiye'desin kızım sen. he birde paran yoksa gidip taklidini niye alıyosun. kendin ol biraz terbiyesiz!**
299 LiRADAN 99 LiRAYA iNMiŞ BOT. UCUZLADI YA TiKiCANLAR GiYMEZ ARTIK BUNU.
görmekten bıkıp bunu bi oyun haline getirerketen how i met your motherdaki ziçdog espirisinden de esinlenerekten arkidişlerle her gördüümüzde ziçdog diye bağırdığımız ayı ayağı görünümlü insan ayağı korungaçı...
kısa boylu tabiri caizse götten bacak kızlar giymiyor mu bunu, affedersiniz ama o an orada kıçımla gülüyorum kendilerine. bir insan kendini bilmeli yahu, bu kadar çirkinleşmenin alemi nedir moda için, tiki olmak için. bir de ayak yapısı yamuk olup içe yada dışa basanlar, bu ugg denilen ayakkabımsı cisimleri giydikleri zaman topuk kısmında sağa yada sola doğru bir çökme görünüyor ki, görmeyin gitsin...

üstümdeki herhangi bir kıyafetin aynısını aynı ortamda başka birinde gördüğüm vakit yerin dibine girmek isteyen ben, bu insanların davranışlarını dehşetle izliyorum gerçekten de. acımakla birlikte bunları giyenlerden iğreniyorum. halbuki farklı olmayı deneseler, herkesin bir çizgisi olsa ne de güzel olur değil mi? yazık...
kartal tibet'in yıllar önce 'tarkan' filmlerinde giydiği, yıllar sonra yeniden moda olan 'tiki' diye tabir edilen kesimin giydiği ayakkabı markası.
(bkz: kartal tibet tiki miydi)
altın rengiyle beni benden alan çizmemsi cisim.
akepe ile müthiş benzerlikteki şey.

kime sorsan iğrenç diyor ama herkesin ayağında mk.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar