bugün

yazmayayım yazmayayım dedim ama yazıcam bu a.koduğumun sözlüğünde biraz kültür içeren başlık biraz tarih,siyaset,bilim(liste böyle uzar gider) konuşağımızı abazalıklarınız ve o abazalıkla açtığınız başlığa erkek arayan reel'de bulamayıp sanalda düşürebileceğini düşünen bir kız fotoğraf atıyor ve haliyle sizde bu açlıkla başlıklar açıp entry'ler giriyorsunuz hatta mesajlar bile atıyorsunuzdur ve bu sözlüğün b*k'unu çıkarıyorsunuz evet sen o bu şu böyle yapa yapa sözlüğün b*kunu çıkarttınız yeter artık gerçekten gidin yetişkin içerikli sitelerden üyelik falan alın hem siz bu kadar kasmayın hem biz keyfini çıkaralım şu sözlüğün, bunlar nasıl kafalar gerçekten anlamıyom la ben.
Cesur bir yazar arkadaştır.
Her ne kadar resim paylaşılmasını tasnif etmesem de -sözlüğü instagram'a çevirdiği için- yine de eleştirmek sizin haddinize değil.
Ya o değilde aslında suç işleyen bir yazar.

http://m.uludagsozluk.com/e/32829563/

Kendi fotoğrafını kendi iradesi ile paylaşıyor sıkıntı yok. isteyen mahrem bölgelerini dahi paylaşabilir kişisel özgürlük. Ancak fotografta yaninda olan diğer kişi belki üyesi dahi olmadığı bir internet ortamında paylaşıldığından haberdar mı?

Ne kadar bencil insanlarız lan valla. Sorsan ahkam keser adalet şu bu filan fıstık...
Ooo istediği popülasyona ulaşmış bu akşam. Bizimde katkımız olsun bari biraz.

Her üniversite kantininde görebileceğiniz tipten bir keko. Saygılar.
40 tane penisim olsa birini vermem dediğim çirkin bir sözlük yazarı.
Klasik bir Türk kızıdır,sıradan bir yüz,yağlı bir vücut yersiz bir özgüven.
Üç boyutlu olduğu kesin her açıdan silindir abv.
Bu kızılsa benim kafam ateş ediyor lan.

Yazık ya, kimin çocuğuysa...
(bkz: mutlu musun)

Bir yazardır bir şeyler yapmaya çalışan.
tombiş bir hanıım kızımız. evet.
kızıl olması nedeniyle kendisini bilmesem, tanımasam, mesajlaşma hakkında tek bir atraksiyon olmamasına rağmen beni etkileyen.
Entrylerini okurken telefonu suratıma düşürdüğüm yazar. iyi yazmalar kızıl kuş.
bir yazar.

(bkz: şaka maka attı gene oltasını)
güzel yürekli yazar.
sözlük'e kaydolup üye girişi yaptıktan 20 saniye sonra; 5-6 kelimelik mesaj atan yazar. daha moderatörlerden bile mesaj almamışken geldi mesajı. hızından ve izmir sevgisinden dolayı en favori yazar kişisi.
11. Nesil çaylak yazar. Sen hayırdır kimin tavuğuna kışt dedin.
doğal kızılsa türkiye'de nadir bulunduğundan evinin önünde camp kurabileceğim yazardır.

(bkz: harun abla çıkmaması ümidiyle)
Çok atarlı giderli yazar hanımlarımızdan biridir. Ehehe veya ihihih diye gülme şekline sahip hoş sohbet yazardır.
11. nesil yazar kişisiymiş.

Yeni gördüm hoşgelmiştir.
Bazı şeyleri çabuk tüketme yazar kardeşim. Sevmek sevilmek güzel şey fakat anlık duygularla kontrolü kaybetme. Her şey gönlünce olsun, allah mutlu etsin.
11. nesil yazar insanı. hoş gelmiş efem.

rockstar evinde , bilgisayar karşısında oturuyor. sözlükte başlıklara bakıyor saçları siyah, kızıla boyamak istiyor. rockstar kızıl yazarı görüyor ve aklından geçiriyor , benimde saçlarım kızıl olsa bende üç boyutlu olsam. anne baba neden kızıl değilsiniz diyor.bizde neden kızıllık yok.*
kızsa hoş gelmiş yazar.
sakalı kızıl olan harun abladır. yeniymiş, hoş gelmiş
Yedi boyutlu olsaymış yazarı.
merhaba feykcigim nasilsin hayat nasi gidiyo *
bir yazar.