bugün

izlediği yabancı dizi veya filmlerde Türkiye ile ilgili en ufak detayları bile yakalayabilmeleri.
Tarih sahnesine baktığımız zaman Türk'lerden iyi savaşan başka bir millet yoktur.
Mazluma el uzatmaktır. 3 milyondan fazla mülteciye ev sahipliği yapıyoruz. Dünyada bunu yapan 2. Milleti kimse gösteremez. Hatta biz mülteci olsak, şuan yardım ettiğimiz mülteciler bile bize yardım etmez. işte biz böyle muhteşem bir milletiz. Ne mutlu Türküm diyene!
Bilmedikleri bişey hakkında bile saatlerce konuşabilmek.
vatan savunması.

canlar gidiyor canlar.
(bkz: kardeşlik)

zira dünyanın neresinde olursa olsun bir türk, bir türkle karşılaştı mı kardeşi gibi sever, başının tacı yapar.
kesinlikle mizahtır. dünyanın en komik ülkesi türkiyedir.
Kötü entryleri görünce çok şaşırıyorum gerçekten. Bir insan kendi ırkından, kendi kanından birini nasıl bu kadar aşağılayabilir?
Eleştirmek farklı hakaret etmek farklı. Siz resmen saçmalıyorsunuz.
Eşek sikenlerin götünde bomba patlatmak.
her işte başarılı olan komşu çocuğu dünyaya getirmek.
Tarihin her bölümünde var olması ve iz bırakması biraz klasik olacak ama 2000 yıl geriye de gitseniz tarihte türklere rastlarsınız.
Mizahtır efenim.
torpil
sıraya kaynamak
kampanyalardan haberdarlık
bedava üründen maksimum yararlanma
işi son güne kadar stressiz bırakabilme gücü
dedikodu.
(bkz: gaza gelmek)
birçok konu vardır.

savaş, savaş taktikleri, okçuluk, at binmek, vatan sevgisi, iman, devlet kurmak, devlet yıkmak, aile yapısı, türk mutfağı, güreş, mangal, yere tükürmek ve çöp atmak, misafirperverlik, yol tarifi, tembellik, şükretmek, yaratıcılık, birilerinin işine karışmak, mizah, seslendirme yapmak vs. diye uzayabilir.

ve tabiki tarih yazmak.