bugün

avrupalıların türklerin dünyanın en eski medeniyetlerinden birisi olduğunu hazmedemeyişinden ve analarını ağlatmış olmamızdan dolayı ortaya çıkmış bir durumdur henüz biz nereden geldik lan bu avrupaya diye araştıyor alıklar.
ateş yanmadık yerden duman çıkmazmış efendim.
Hazmedemiyorlar bizi
Mk normandiya cikartmasini isitip isitip sürüyorlar piyasaya savaş kazandik diye
Bizim tarihimiz de ne savaşlar
Ne galibiyetler var
Bizdede hata
Satranc oynar gibi oynayamiyrz
Hamlemizi yapamiyoruz
Sinema ancak ittir kaktir
Tv dizileri .
bana ne birader. it ürür kervan yürür.
olmayan neden.

ama avrupaya helal olsun, ne yaptı ettiler kendilerini modernmiş gibi göstermeyi başardılar. oysa ki yaptıkları katliamlar akıl alır gibi değil, zencileri hayvan yerine koyup son hayvanat bahçesini 1959 da ben kapattım zaten. amerikada 2 yılda 860 zenciyi ben öldürdüm mk. türklere barbar diyenler türklerin tarihini kıskanıyordur çünkü osmanlı bunları öyle bir hale getirmişti ki türklerin sadece tanrı yardımıyla yenilebileceğine inanıyordu. devletler savaşırsa orada sakınca yoktur çünkü resmiyet savaşıyor. yapcak bişey yok artık güçlü olan türklermiş ve tarihin amına koymuş. bizede bu şerefli ataların evlatları olmak kadermiş.. adamların ünlü düşünürleri türklere hayrandı resmen, hakkımızda sözlerine bakın. düşünün bak kocaman imparatorlar türkleri tanrı yardımı olmadan yenemeyiz deyip tanrıya yalvarıyolardı. türk fobisi yaz google'a wikipediden bak mk. bunlar sırf türklere karşı nesil yetişsin diye 1700 lü yıllarda 5000 tane kitap çıkartmış, hepsi bir olmuş bize düşman. bu mallar bir sürü söz çıkarmış bizle ilgili. yani analarını sikmişiz, sikip sikip adeta çoğaltmışız.
Evet aq evet dünyanın medeniyetle anılan(medeniyetten kasıt 15 yaşındaki çocukları öldürmeyen,400 vekil için ülkeyi veryansın etmeyen anlayıştır) ülkeleri hepsi ama hepsi türkiye yi kıskanıyor çünkü bizler çok üstün bir ırkız bırakın artık şu zırvaları türkler i 50 ye bölebilecek kaç uygarlık geldi geçti şimdi elimizde ne var? Hiçbirşey bu kadar övüneceğinize ulan biz nasıl bir salaklık yaptık da dünyada en çok sözü geçen devlet bizken böyle başçavuşun eşşeği, piyon durumuna düştük diye düşünün çünkü siz milliyetçilik denen zehiri kanınıza daha yüksek dozda almaya başlayınca bu ülke gerçekten yaşanmaz bir hal alacak.
Milliyetçilik değil,yurtseverlik yapın.
Türkler şöyledir böyledir demeyin,halkımız şöyle kültürlüdür böyle renklidir diyin.
Emin olun bizleri kurtaracak bozkurtlar değil gerçekten aydınlanmış beyinlerdir.
Bunu diyen her milletin taririhinde türklerin analarını sikmesi var çünkü amk, bizim anamızı sikseler biz de onlara barbar derdik ama onlarda o çük yok ki amk sfssfafaffdsdsfs.
Bi kısmı barbar. Iyi kalpli olsalar bile barbar olabiliyor türk insanı.
hem fransızlarda hem almanlarda gördüm ama sen daha türkiye sınırları dışına çıktın mı acaba ufacık cahil beyninle bilmediğin görmediğin şeyi yazıyorsun.. senin gibi cahil insanların işi değil mi barbarlık?
shakespeare olabilir..
Kazikli voyvadayi kaziga gecirme destani olabilir.. Zira kurtadami hikayeleri enstantenesine sebep olmustur..
cevap tdk dan gelsin:

barbar; uygarlaşmamış olan (toplum için)
kaba, saba, ilkel (birey için)

uygar; fikir, sanat ve endüstri alanlarında çok büyük gelişme göstermiş olan (toplum için)
kültürlü, eğitimli, görgü kurallarına uyan (birey için)
Savaşlarda akıncı birlikleri şavaşılacak orduyu gece uyutmazdı. Gece uyuyamıyan orduda gündüz yorgun olur ve savaşamazdı. Yani savaş gücü ve taktiklerimiz yüzünden ingilizler de o yüzden bize hindi diyor.
Zamaninda avrupalilari hayli korkutmus olmalari.
Otobüste gördüğüm herkesin clash of clans oynaması.
o kadar toprağı çiçekler hediye ederek kazanacak değilllerdi demi bu gayet normal birşey.
belki ekmeği böldüm de yedim ama

alkışı duydum ihaneti gördüm.

(bkz: zeki müren)

tnm: türkler foşik pardon barbarmışmış.
(bkz: göt acısı)
Kuyruk acısındandır. Bize gelene kadar ne barbarlar gördü bu insanlık.