bugün

görsel
Babaları k*rtler tarafından öldürülen çocuklar bunu unutmayacaktır.
ne zaman unuttuk ki? daha üstte gök çökmedi, altta yer delinmedi.

görsel

bozkurtlar yeniden ulumaya başladığında saklanacak delik, kaçacak dağ, acısız bir ölüm şekli arayacaksınız.
yukarı taşınması gereken başlık.
görsel
Unutmayın bunu, buna sebep olanlar vicdanınız da uyutmasın sizi.
(bkz: dj ercik)
(bkz: küfürbaz haydo)
Hıhı tabi.

Ahahahahah eksilemişler. Hatırlasaydınız şu an şu durumda zaten olunmazdı. neyin şovalyeliğini yapıyorsunuz be
La türkler unutmasa giriti selaniki unutmazdı nerde öyle milli benlik bizde çok kızıyorum bu huyumuza zaten amk.
Balık hafızalıların unutacağı hatta yüzsüzlükle dönüp bize pkk yandaşları diyeceği bir ortama geldik. Balık hafızalılar için kulak arkasıdır. Cesaretleri vicdanları suskundur.
tabi tabi diye cevap verilebilecek şey.
hafızamız zayıftır. geçersiz onerme.
(bkz: 22 aralık 2016 ışid in iki askerimizi şehit etmesi)
kemalist askerler , apdullah çatlılar , ölüm meleklerimiz sokaklara indi artık.
biz Türkler yeryüzüne hakimiz ama barış ve huzur içerisinde.
tanrı hepimizin hakimidir, ve yarattığı Türk ırkı tanrının Ordusudur.
Gök girsin kızıl çıksın!
Unutamam hayatta hdpyi tkpyi. Unutamam hainliği kahpeliği. Bir gün tunç safaklardan turkuaz bir sevda doğacak. Turkuaz türk doğacak. O gün ne kürt kalacak ne ermeni.
Edit: o gün ne kürt yerine o gün ne türk yazmışım. Özür dilerim. Hain kürtlerden bahsediyorum.
hafızayı beşer nisyan ile maluldür.
islama inanmak ve kin tutmaya yönlendirilmek. Error. Error.

Siz neye inanıyorsunuz ben hala anlamadım.
10 kere favlamak istedim kardes eline saglık.
Unutanın kanı kurusun...
bunu da unutmayacağız;
görsel

(bkz: amedspor un galibiyet sonrası attığı tweet)
unutursak allah belamızı versin...

(bkz: çınar emniyet müdürlüğü henüz 3 aylık evliydi)
Kinimiz dinimizdir.
Yapılan şerefsizlikleri unutmayacağız.
Türkler unutmayacak!

Batı Trakya'daki Türkleri baskı ve zorbalıkla sindirmeye çalışanları, gagauzya'yı slavlaştırmaya çabalayanları, kırım'ı ilhak edenleri, türkiye'nin doğu ve güneydoğu anadolu bölgelerinde terör estiren hainleri, kadim türk yurdu revan'ı işgal edip erivan yapan itleri, borçalı ve ahıska'yı perişan edenleri, hocalı'da türk çocuklarını katledenleri, türkmeneli'ni bombalayan alçakları, kazakistan semey'de atom bombası patlatan köpekleri, uygur türklerini anayurtta esir edenleri...

Türkler unutmayacak ve intikam alacak!
unutmamak! unutmayan toplum olsaydık bu hallerde olmazdık...
Türküm demenin Türkiye'de ırkçılık sayılmasını unutmayacağız.
gbt'den bakaya kaydına bakılır da direk kıtaya postalanırız diye yıllarca evden çıkamadık.

unutmayacayiz !