bugün

Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfBank’ın sigorta ve emeklilik ortaklarının Türkiye Varlık Fonu çatısı altında birleşmesiyle yeni bir sigorta şirketi kurulmuş. Reklam filminin linkini entrynin altına bırakıyorum.
Devlet destekli olduğu için güven konusunda vaatler veriyor. Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik isimleriyle çalışmalara Eylül itibariyle başladı. Hatta ilk poliçesini Tuna-1 kuyusu için düzenlemiş. Açılış konuşmasında sigorta sektörünün küresel rekabette daha etkin bir noktaya taşıyacaklarını, sigortanın ekonomideki payını yükseltip yerli ve milli olma konusunda hedeflerinin hedeflerini söylediler. Bakalım Türk sigorta sektörünün canlanmasına ihtiyacı var. Aranan kan bulundu galiba.

https://www.youtube.com/watch?v=qFaePbkARiE
arabamı kaskolattığım sigorta şirketidir. hala arabasını sigortalattırmayan insanlar var şaşıyorum bu devirde sigortasız araç sahibi olmak ne kadar mantıklı ya da sadece bana mı öyle geliyor. ama yok ya hırsızlığı var kazası var. sigorta olmazsa olmaz bence.
Ciddiler işlerini iyi yapıyorlar ancak gereksiz evrak kürek talep etmedikleri fatura yok...

Ara sıra sövdürtmüyor değiller.
Elini sözlüğümüzden çek.