bugün

savaşı bahane edip çoğu türk gencinin rusya'ya kaçmasına sebep olacak savaştır.

ben bu pezevenklerden beklerim bunu. apaçi kafanızı, o garip giyim tarzınızı alıp gidin la vallahi. tehlike yaratıyorsunuz durduk yere ortada.
fazla abartılmış rus ordusu ile iki gün çatışırız sonra araya birileri girer öpüşür barışırız. yalnız keleş tehlikeli silah onu söliyim.
(bkz: osmanlı rus savaşları)
(bkz: 93 harbi)
sesimizin taa fizandan duyulacağı savaş olacaktır.
fizanı geçtim rusya ibreti alem olsun diye washingtona kadar inletebilir bizi.

abd nin bu kadar köpeği olunmaz ki amk.
savaşı bilgisayar oyunu sanan ergenlerin "batı cephesinde yeni bir şey yok" filmini bulup izlemeleri halinde, hayal etmekten dahi vazgeçecekleri savaştır.

(bkz: batı cephesinde yeni bir yok)
(bkz: erich maria remarque)
allah korusun öncelikle!

sonrasında öyle bir felaket gerçekleşirse olacak olan şey savaş olarak adlandırılamaz. duruşumuz herkesçe malum milliyetçiyiz ama kör ya da beyinsiz değiliz ezer geçerler bizi. hatta soğuk savaş döneminde amerikan savaş senaryoları vardı. bu senaryolarda amerika rus tanklarının en geç 48 saat içinde ankara'da olacağını ikinci bir cephenin (o da kurulabilirse) afyon eskişehir civarında kurulabileceğini öngörmüştü.
savaşın başalamsını takip eden ilk saatte "çeçen vostok taburu görmüş masum erzurumlu"lara şahit olunabilecek savaştır.

"çeçenler bizim kardeşimiz olmaz öyle şey yea" diyecekler için;
(bkz: vostok taburu)
amına bile koyacağımız savaştır. üff, moskova'dan ne cariye kaldırırız var ya!
bu gidişle sözlükteki stratejistler olası savaşın gidişatını belirleyici olacaktır.
hadi diyelim askeri teknoloji ve asker sayın birbirine denk, ordun yıpranmamış paşaların yarısı içeride değil, es kaza savaşa girdik! adama sormazlar mı? " dünyanın en pahalı benzini sende neyine güvenip savaşa girdin bu uçaklar su mu yakıyor?"
rusyayı tuttuğum savaş, ben gidiyorum nereye mi? (bkz: komünistler moskovaya)
bombalarıyla rusya nın ordusuyla türkiye nin avantajlı olduğu savaş. tabi devir füze devri.
olması durumunda ''eli silah tutan her erkek''ten biri olarak katılmayı düşünmediğim savaş. ölümden korkan bir insan değilim, ölüm konusunda kaderciyim. yani savaşta ölmesem kafama meteor düşer yine ölürüm. böyle düşünüyorum ama düşünün lan 1.80 lik sarışın rus kızları. sıktın mermiyi bunlardan birine geldi o vicdan azabıyla nasıl yaşanır sonra? yarın öbür gün çocuğun ''baba sen bir rus kızını öldürmüşün'' deyince ne cevap vereceksin?
içimizde ki baltacılar yüzünden sıkıntı yaşayabileceğimiz savaş olur. rusya'ya adım atan her gencimizin savaşma seviş felsefesini benimseyeceğine şüphe yoktur. bundan önce de çinli prensesler yüzünden oldu olanlar. nedir bizimkilerin sevdası anlamış değilim.

(bkz: mecaz-ı mürsel)
akp'nin bizi bir şekilde gereksiz, amaçsız, batı çıkarları doğrultusunda savaşa sokacağı gerçeği nedeniyle "olası" bir savaştır. akp'ye oy veren herkes ortadoğuyu karıştıran, kendi milletini körü körüne savaşa sürekleyen bir oluşuma destek vermiştir, altına imza atmıştır. işte bu noktada hiç bıkmadan belirtmek istediğim şey ise şudur: nutuk okuyun ey millet *
çıkmayacak olan savaştır.

olması durumunda beni de aldırıverin arabayla.

ha bide olması durumunda gelecek nesiller için: tarih sınavında sorulursa nedenleri arasına ''rusya'nın sıcak denizlere inmesi'' yazın. garanti cevap.
rusya nın sadece sıcak denizlere inmesi değil, elimize sıcak bir şeyler vermesiyle sonlanacak savaştır. napıcaz? kıtalar arası nükleer füzeleri elimizle tutup, ayağımızla mı atıcaz allasen.
yarımızın yunanistana göçmesi diğer yarımızın ahirete göçmesiyle sonuçlanacak kaşıntılı sürecin başlangıcıdır.
savunma yapanın hücum eden karşısında galip geleceği savaş. rusya karadeniz'den ya da doğu anadolu'dan saldırırsa bence püskürtürüz. biz onlara saldırmaya kalkarsak da yeniliriz. amerika bile rusya'nın topraklarını askeri açıdan ele geçiremez.
yok öle bişii.

ne oluyo lan sakin olun. nereden çıkardınız savaşı, nasıl bi merak bu... *
bir gece ansızın 82 moskova 83 st petersburg 84 gebze.

(bkz: gebze il olsun kampanyası)
"demedi deme sikerler" diyesim geliyor ama, bir yandan da bizimkilere güvenmiyor değilim. ama gerek yok böyle boktan şeylere. ne güzel savaşsız devam ediyor dünya.
(bkz: sen istiyor savaj verecek 100 dolar)
Amerika'nın doğrudan doğruya yardım etmeyeceği savaş olacaktır. Amerika bugünkü durumuyla Rus ordusuna karşı Rus coğrafyasında karşı çıkmak istemez. Konu Türkiye gibi hükümeti Amerikan kuklası bir ülke olsa da. Gürcistan konusunda, gerizekalı gürcüler zekasız ve zamansızca hakları olan yerlere amerikan gazıyla saldırmışlar ve siki tutmuşlardır.

Ayrıca siyasi yönetim açısından Türkiye amerikan kuklası olduğu kadar RUsya'ya göre çok çok cahillerden oluşan siyasetçilere sahiptir. Tek başına Putin'in aldığı eğitim yaptığı görevlerle bizim iettci tayyip'in aldığı eğitim ve yaptığı görevler karşılaştırılırsa anlaşılabilir. Bununla beraber özellikle Türk deniz kuvvetleri son tutuklamalarla büyük yara almıştır. Sen Türkiye'nin askerlerini tutukla, özel harekatçılarını MHP militanı diye merkeze çek ve yenisini badem bıyıklardan yetiştirmeye çalış vs gibi konularda Türkiye malesef ki AKP hükümeti yüzünden çok büyük zarardadır. Ayrıca Türk Milleti üzerinde oynanan 10 yıllık AKP iktidarının psikolojik harbi Milleti milli hasletlerinden de çok fazla uzaklaştırmıştır, Kürt meselesinden, demokratikleşme geyiklerine, Oradan vicdani ret geyiklerine, oradan Ümmetçilik saçmalamalarına Türk Milleti 10 yıl önce olan savaşçılık yeteneğinden bugün genel itibariyle çok geridedir. Bu durum Zorunlu askerlik meselesinde Milletin evlatlarının şehit sayıları son 10 yılda her geçen yıl daha artmasına rağmen daha fazla savaşmak değil daha fazla askerden kaçma istekleriyle rahatça gözlenebilir.

Ha her şeye rağmen, Olası bir Rusya türkiye savaşında, istanbul'un bütün binaları yıkılsa, 4 kişilik ailenin 1 kişisi hayatta kalsa da Rusya'nın Türkiye'yi yenebilmesi gibi bir durum söz konusu olmamakla beraber Türkiye'nin bu zayıflamasını fırsat bilen Amerika ve avrupa Türkiye'yi daha beter avucunun içine alıp daha beter kuklası yapacaktır. Velhasıl Amerika'nın ortadoğu politikası için Rusya ile savaşa girmeyi göze almak, kağıt üzerinde de olsa düşünmek, rusya'yı küçümsemek, bir şey yapamazlar la demek aptallıktır.

işin burada ironik yanı ise "Zorunlu askerlik kaldırılsın" diyen badem bıyık dallamalar, Kürt açılımı olsun analar ağlamasın diye badem bıyık dallamalar, Kerkük'e girelim dediğimizde kerkük Türk ordusunu zorlar diyen badem bıyık dallamalar Bugün RUsya ile savaşırız! lan demektedir. Demek ki Türklük lehine savaşlarda savaşamayız, Amerika lehine savaşlarda savaşırız he? tamam. Şahsen eğer bir savaş olursa, emrim altına girecek herhangi bir fetocuyu veya silah arkadaşım olacak herhangi bir badem bıyığı önce ben öldürürüm ki savaş esnasında yanlışlıkla güvenip askerlerimin veya silah arkadaşlarımın canını riske atmasın diye.
kusura bakmayında 2günde bizden kan alırlar. siktigimin çakal kck lıları bişey olsun da arkalarından vuralım diye beklerken savaşamayız kardeşim. ruslardan önce ilk bizi onlar vurur kimse darılmasın gücenmesin fakat pkk lı olmayan kürt bile kürdistan diye bağıracaktır. vucudumuzdaki çıbanı bi temizleyelim, sonra polat alemdarlık yapabiliriz. 30yıldır dağdaki 3, 5 çapulcuyu bitiremedik daha ruslara mı kafa tutacaz.