bugün

spor ,üretim , ekonomi , eğitim , bilimsel çalışmalar vb. bir çok ülkeden gerideyiz. Cenabet miyiz neyiz amk.
islami bağnazlık sebebiyledir.

bak bir tane başarılı islam ülkesi var mı?
yapraam sen neyde başarılısın'ki bu ülkeye hesap soruyorsun? dediğim yazar beyanı.
Tembeliz cunku calismiyoruz bide yetenekli olan gencler kesfedilmiyo elinden tutulmuyor.
Bindiğimiz dalları hep keseriz çünkü...
(bkz: kemalizm)
Yatakta türk kızları sevişme boyunca 2 80 kütük gibi yatabilmektedir. Çok büyük bir başarı bu zoru başarıyorlar.

Tebrikler sevgili 22 yaş altı ergenler.
Sanırım sebebi belli.
Yazarın taekwondo, para-taekwondo ve diğer engelsiz yaşayan, ülkemin güzel sporcularından birhaber olduğunu gözler önüne seren başlık.
(bkz: taekwondo)
(bkz: para taekwondo)
(bkz: engelsiz yaşam)
ergenler ergenler ergenler
yanlis kapida ariyorsunuz ilkelligi
simdi ilkokul 1 e donelim.dunyanin farkli yerlerinden fişlere bakalim
1) turkiye: ali ata bak
2) japonya : yasamak icin uretmeliyiz
3)gecmisini bilmeyen gelecegini kuramaz
4) almanya : egitim disiplinle baslar. vs. vs.
simdi soruyorum size ali musluman oldugu icin ata bakti ve biz gerimi kaldik.
once ahlakli olacagiz. evrensel ahlak bahs3ttigim. hee fikrimi sorarsan evrensel ahlak islamin bahsettigi ahlakin demosu olamaz. asil sunu soylemen lazim gelismis oldugunu iddaa ettigin ulkelere bak..ellerin8n beyazi masumun kanina bulanmis gorunmuyor bile.. ben derimki kim allahindinine siyasi ve nefsani emellerini katmadan simsiki yapisirsa istende kaytarmaz bilimde uretir ibadette eder dunyayada hukmeder..
Herşeyin kolayına kacıyoruz çünkü. Emek vermiyoruz, ter akitmiyoruz. Kestirmeden nasıl hallederim diyoruz.
ayıp ediyorsunuz dediğim başlık. mesela;
-kadın cinayetleri,
-tecavüz ve taciz olayları,
-hatta damacana eşek vs. her şeye tecavüz etme eğilimi,
-gazeteci cinayetleri,
-basının susturulması,
-diktatörlük,
-gericilik ve yobazlık,
-çocuk istismarı,
-insan haklarına saygısızlık,
-işçi cinayetleri,
-yolsuzluk,
-hırsızlık,
-çevre düşmanlığı
gibi daha birçok konuda türkiye olarak oldukça başarılıyız. hak yemeyin lütfen.
görsel
sanırım bu yüzden:

--copy-paste--

“adamın biri cehennemi geziyormuş. cehennemde her milletin ayrı ayrı kuyuları varmış. her kuyunun başında da zebani duruyormuş. kuyulardaki insanlar canla başla çıkmak için uğraşıyor birbirlerine destek veriyormuş. tam biri çıkacakken zebani görevini yapıyor adamın kafasına vurup onu tekrar aşağı atıyormuş. ama insanların mücadelesi bitmiyor yeniden deniyorlarmış. adam her kuyunun başında bu manzarayı görerek gezerken bir de ne görsün başında zebanisi olmayan bir kuyu….hemen merakla sormuş

- neden bu kuyunun başında kimse yok ?

yanındaki zebani şu cevabı vermiş;

- bu kuyu türklerin kuyusu, burada zebaniye gerek yok çünkü onlar içlerinden biri çıkacak olduğunda onu tutup aşağı çekerler. bu yüzden buraya zebani koymuyoruz.”

--copy paste--

herkesten nefret ediyoruz ama en başta kendimizden nefret ediyoruz. dünyadaki hiçbir millet bu konuda bizim elimize su dökemez.
burada kolayınıza gelir böyle başlık açarsınız, milletiniz hakkında zıt iddialı gelen ilk tepkide yaygarayı basar bayrakçı kesilirsiniz, bu zihniyet eğer olmuyorsa gerçekten bunun sebebi olabilir mi?
Kendini ya dev aynasında yada küçük görmekten dolayı olan hadise.mesela çok iyi bir türk futbolcu düşünün ona bakış açımızı birde adamın pasaportu yabancı ise düşünün anlarsınız zaten.
Hep kendimizi ezdigimizdendir, beni bazi konularda yeni nesilden umutluyum, eski kafalilardan kurtuluyoruz yavas yavas.
Efendim ben çiğköfte, bardakta mısır ve nargile dalında gayet başarılı buluyorum bizi.
hirsiz ve vatan hainlerini basa getirmekte basariliyiz. kimse elimize su dokemez amk.
Trip atmada başarılıdır aslında kızlarımız.
Ülkenin önüne içerden ve dışardan hep engel kondu.
Ne zaman ülke olarak yükselişe geçsek bir yerlerden darbe yedik. Artık öyle bir hale geldik ki darbesiz huzursuz bir günümüz geçmedi geçmiyor da.

Tüm bunların sorumlusu da
Ülkenin kaymağını yiyen dış destekli baronlar ve onların piyonlarıdır.
Devlet sosyal devletten cok kalburüstü mantıkla hareket ettiği sürece bizden bir cacık olması nerseyse imkansız.
Voleybolda amerika ve brezilya kadar güçlüyüz. Üstelik futbola yapılan yatırımın 10 da 1 i yapılmamıştır.
Hırsızlık.
Şiddet.
Terör.
Kadın cinayeti.
Küfür.
Haraç.
Çocuk istismarcılığı.
Tecavüz.
Gasp.
..
Bu gibi dallarda gayet başarılıyız. Yedirmeyiz hakkımızı(!)
76 milyonluk ülkenin birçok dalda başarısız olmasının en büyük sebebi eğitimdir.

ahlaksızlık, terör, adam kayırma, iş kazaları, spor ve sanattaki geriliğimiz, birçok şeyi üretemememiz, tekelcilik gibi sorunların temelinde yatan sorun iyi eğitilmemiş beyinlerdir.

kumaşı iyi olan adam gavur memleketlerinde eğitim alıyor, onlara çalışıyor sonra biz de neden beyin göçü oluyor diye üzülüyoruz.

ferrarilere lamborghinilere bakınca ağzımız açık kalıyor, "adamlar yapmış" diyoruz. biz neden yapamıyoruz diye dizimizi dövüyoruz.

uzun lafın kısası ülkemizde eğitim b*k gibi olduğu için gelişemiyoruz
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar