bugün

rusya nin turkiye sinirina asker yigmasina en büyük misillemedir.
rusya nüfusunu çoğaltarak kargaşa çıkarmaya yönelik stratejidir.
rus annaları emineleştirmek, dolayısıyla rusya'yı türkleştirmek için düşünülen, rusya devletini içten çökertecek strateji.
asıl sebebi türklerin abazalığından ziyade rusların güzelliğidir. zira kilometrelerce uzunluktaki suriye sınırı pek tenhadır. *
(bkz: sıcak savaş)
En güçlü silahtır.
nasıl ki rusların sıcak denizlere inme politikası varsa bu olayda türklerin sıcak ruslara binme politikasının sonucudur.
bundan on yıl sonra ülkemizin dünyadaki büyük güç olmasına sebebiyet verecek etkinliktir.
rus kadınlarını mutlu edicek olaydır. neden derseniz, kısaca anlatıyım.

- yıl 2008 aylardan nisan bilemedin mayısa 5 var. rusyadayım o sıralar. 3 5 tane rus arkadaş edindik tabi hemen. bir şey farkettim bu rus puştlarında, çok paylaşımcılar. o kadar ki adamın anasına sulan, tık çıkarmaz. kadınlara değer yok aga, mal gibi hepsi. içki, uyuşturucu, sex üçgenindeler sürekli hatunlar. bu hatun dimitri'nin manita derken bi bakıyorum miroslav beceriyor. gel zaman git zaman çözdüm olayı meğersem rusların olayı buymuş. evli çiftler eş değiştiriyor falan kendi aralarında. x kişisi y kişisinin hatunla, y kişisi x kişisinin. sevdiğimiz slav ırkına mensup rus kadınlarda değer veren erkek arıyor aga. sen şimdi ver rus hatunu bi tane türk'e başının tacı yapar. üstüne titrer, ağzının içine bakar. çiçekle böcekle süsler falan yani. mutlu olur zavallı ruslar. abazanda olsa yığalım, maksat dünya huzurlu bi yer olsun.
rusya' nın türkiye' ye karşı füze kalkanı kurmasına sebep olacak eylemdir.
rusyanın sıcak denizlere inme emellerine kesin bir son verir.
gerçekleşirse sözlük yazar sayısının hızla düşmesine neden olur. *