bugün

Cüneyt özdemir'in harika tespiti. Sonuçta Kürtlerinde en büyük sorunu Türklerden başkası değil, çok mantıklı beğendim adamımsın ÖZdemir.
Yazının tamamını buradan okuyabilirsiniz:(bkz: http://www.radikal.com.tr...1115576&CategoryID=97)
7-8 milyon kürdün türkiye olduğu sanrısını yaratan abuk sav.
her lafa galeyana gelen bir milletin gözü önünde söylenen bir lafa dikkat etmek gerek.
onca şehit var, elebaşı ile müzakere hesapları var, sözde kürt sorunu. ben terör örgütü ile müzakere yapanın, bitecekse böyle bitsin diyenin türklüğünden şüphe ederim.
haklı olan önerme! iş etki tapki meselesi! sen adama ön yargıyla bakarsan yıllarca hizmet götüreceğine silah götürürsen!
bir okulu hatta bir parkı bile çok görürsen adamda kendine o hizmeti vericek yeni yerler aramaya başlar! şimdi bir düşünün
güneydoğu çok gelişmiş bir yer hepsi okumuş bilgili orda terör olurmu veya dağa çıkan olur mu! olmaz! birde gelip kürtlere cahil diyenler var. tabi cahil olucak okul mu var amk en yakın okul 2 saat uzaklıkta kış günü karda tipide gidiyorlar!
ee o zaman kızları niye yollamıyorlar mnskim dediğinizi duyar gibi oldum! dediğim gibi adam cahil, aç ve fakir. bilmiyor ki garip böyle adamıda kandırmak kolay oluyor tabiki ne dersen inanıyor!
Kürtler! Her yerde olay çıkarıyorsunuz. Nerede bir pis iş var orada siz varsınız. Bu ülkenin doğusu-batısı bütündür. Ne amacınız belli ne bir şey! Tek sorun sizsiniz.
son zamanlarda yaşanılanlar nedeniyle ortaya çıkmıştır. türkler ikinci plana atılmıştır.

beyefendi, devlet bize bakmıyor, bu nedenle çok zor durumdayız...
kürt nüfusun yoğun olduğu illerde hayali tarlalar üzerinden tarım teşvik kredisi ve hatta hibe alanlar türk olduğu için türk sorunu varmış.
haaa, unutmadan... elektrik yaşamak için zorunlu ama tarım, yani beslenme değil!

görsel

bak bak, yaşamsal faâliyet için harcanan elektriğe bak a.q.!
En büyük tespitlerden biridir. Yani PKK nın bile kuruluş nedenini bilmemeleri bir yana, soruna PKK sorunu değil de, Kürt sorunu denildi. Böyle diyerek de PKK sorunu ortadan kalktı, kürt sorunu ortaya çıktı. Hiç doğuya gitmemiş adam, kürtleri eleştiriyor. Bu ülke babasının tapusuymuş gibi 'bu ülkeden gidin.' diyor. Bu tamamen psikolojide bitiyor. Bizde isterdik nüfus azalsın, ama sen neysen onlarda o.