bugün

Kemaliz gardaslarimiza sorsan cevabi hala yetersiz olan sorudur. Az yuz bulsalar her köşe başına dikecek adamlar ahajajks.
heykeltıraş vardı da biz mi heykel yaptırmadık? cnc makinesinden tek tip çıkıyor.
Ya antik çağ şehir devletlerine ait heykelleri neden geçmiş türk devletleri yıkmadı bir cevaplayın lütfen... sonra anlamsız heyecan coşku uyandırmayan o ucubeyi savunun.

Ben de sanatçıyım ama eserin insanda uyandırdığı zevki, eserin topluma kattığını, eserde toplumun nasıl anlatıldığı bir bütün olarak ele alınır o heykelde ne anlatılıyordu benim anlamadığım neydi de siz anladınıZ konuşmak gerekir.
biz heykel sanatını yasaklamayız da; halihazırda serbest iken sizin icra ettiğiniz sanat da malum. heykelcilik alanındaki namımıza hayran olmayan ülke yok.
Matematikciyim.saymakla bitiremem.Acaba tez olarak bu konuyu mu alsam?
1.264.773 üşenmedim saydım.
gereğinden fazla bu bir gerçek,
Türkiyenin % 75'i türk, % 21'i kürt, % 1'i arap, % 0.74'ü bosnalı, % 0.38'i çerkez, % 0.38'i pomak, kalanı ise diğer etnik unsurlardır. diğer etnik unsurların başta gelenleri arnavutlar, ermeniler, yahudiler, çingeneler, rumlar ve yahudi dönmeleridir. Bu da demek oluyor ki türkiyenin en az yüzde 25i atatürkü sevmez.
Bu başlıklar çoğaldığına göre seçime bir şey kalmamış.