bugün

(bkz: neşet ertaş)
Şimdi kerimcan durmaz dicem o da sanatçı mi diyip eksiyi basacaksiniz. kesinlikle haklısınız.
Sanatçı kategorisine girer mi bilmiyorum ama Türkiyenin net en balonu okan Bayülgendir.
yıldız tilbe.
Ece seçkindir.

Adeyyo ne amk ?
Abartılmış bir sanatçı olmaz sadece anlaşılamamış bir sanatçı olabilir.o da yaşanılan coğrafyanın kültürel düzeyi ile alakalıdır.Pop müzik söyleyen şarkıcılara ve gün aşırı tv lerde gözüken insanlara sanatçı denmez onlar sadece medyatik ve popülerdir.
(bkz: son feci bisiklet)
neşet ertaş yazmış biri, dizilerde kendine maymun gibi güldürmedi, o reklam senin bu reklam benim koşmadı, günahıyla sevabıyla bir hayat yaşadı, sana göre abartıdır tamam kabul ama bu kadar maymunun arasından gidipte bu adamı yazdın ya sana helal olsun diyorum başka da bir şey demiyorum.
mustafa erdoğan .pardon ceceli.
yavuz erdoğan. pardon bingöl.
muazzez erdoğan. pardon ersoy.
türkiye'deki sanatçı oranı benim gözümde %1 felandır. diğerleri "shift+delete" lik.
1. Neset ertas diyen net huur cocugudur!

2.Kesinlikle SERDAR ORTAC

3.SAnatciyla sarkiciyi karistirmayalim ikisi cok farkli seyler
son dönem tüm pop sanatçıları diyebiliriz.

kaç tanesinin şarkısı bundan 10 yıl sonra hatırlanacak ki?
çarpılırsın lan.

onlar değil. şu kıytırık demet akalın, serdar ortaç türü şarkıcılar ne konuşulmayı, ne kazandıkları parayı hakediyorlar. hoş onlara sanatçı da denmez ya neyse..
(bkz: Ahmet kaya). Altı üstü iki şarkı söyledi diye kürtler, akpliler ve cihangir solcuları tarafından kurtarıcı gibi gösterildi amk.
(bkz: demet akalın)
(bkz: serdar ortaç)
(bkz: hadise)
uzun zamandır yazmıyordum taa ki yukarıda neşet ertaş, mahsuni şerif, aşık veysel, barış manço ve cem karacayı bu başlığın altına yazan salağı görene kadar. ya sağlam bi salaksın sen yada akıl hastasısın. bu toplum hala bu üstadların kattıklarıyla hayatta, siz ne olduğu belirsiz sıçmıklarsa boşu boşuna eleştirip ne sikim istediğini bilmeyen salakların peşinde gidersiniz. devam edin anasını siktiniz memleketin parçalamaya devam edin.
(bkz: ahmet kaya)
popcuların alayı, bkm mutfak tiyatrocularının tümü, 90 lı yıllardan başlayarak dizilerde başrol almış aktör(!) ve aktirislerin %90 ı.
Müslüm Gürses ve ibrahim tatlıses kesinlikle abartılmış balon sanatçılardır.
kamal sunal,
halit akçatepe,
barış manço,
münir özkul,
tarık akan,
engin günaydın,
ferdi tayfur

gibi balonlardır.
Aykırı yazmanın marifet olduğunu sanan veledizne ırkından yazarların doluştuğu başlık.
Kerem bursin, barış ardunç, aleyna tilki, ajdar, müslüm gürses, yılmaz morgül.
görsel
Bülent ersoy,
Ajda pekkan,
Gülben ergen (sanatçının s si bile degil),
Hulya avşar vs...
Sanatçı sınıfına bile sokulmayacak hande Yener, Gülşen , Demet Akalın üçlemesi olabilir.