bugün

vardır efendim bundan. ama literatürde pek rastlanmaz fransız öpücüğü gibi. çünkü bu tarz öpüşmeyi fransız erkekleri değil fahişeleri yaymıştır dünyaya eh bizde böyle bir kültür olamayacağına göre kısır, bilinmeyen kalmıştır türk öpücüğü.
peki türk öpücüğü nedir ? türk öpücüğü: kadının yüzünün üçte birinin ağza alınması veya emilmesi suretiyle gerçekleşir. çoğu zaman burun bölgesini içine almadan kadının yanak, dudak, çene ve dahi gerdanının emilip öpülmesine dayanır.
ceza'nın bir daha ki albümünü ismi olabilir.

(bkz: yerli plaka)
(bkz: osmanlı tokadı)
tarkanın yakalarsa yapacağı şey.
bıyıklıdır.
fransızların enerji ihalelerine girmesinin yasaklanmasıdır. * unutamayacakları bir öpücük olur.
ahu tuğba bir kaç sene önce konuk olduğu bir televizyon programında, "türk sinemasında boyunculuk akımını (???) ben başlattım" demiştir. işte efendim, ahu tuğba filmlerinde gördüğümüz gibi doğrudan boyuna dalınıp akabinde yüzün emilmesiyle gerçekleşir bu olay.
duygusal olmaktan çok maddeseldir. kişi bundan haz duyar. karşısındakini direkt cinsel obje olarak gördüğü durumlarda geçerlidir. elinden gelse yalamakla kalmayıp yutacaktır da aynı zamanda. bu tarz öpüşmelerde kontrol direkt erkektedir. yani hatun kişinin farklı fantazileri varmış, erkeğin sırtından falan öpecekmiş yok böyle bi şey kadeşim, öpen erkektir, öpülen hatun kişidir. hatun kişiye düşen er kişiye sadece ayak uydurmaktır. özet olarak; hatun kişi direkt cinsel objedir bu durumdadır.
öper gibi yapmak ama aslında yemege calişmak.
(bkz: yerim seni)
dişi kişinin leblerine hava almayacak şekilde yapışıp bademciklerini alana kadar somurmakla yapılan hoyrat öpüşme usulü.
sulu ve yapışkan öpücüktür.
türk öpücüğü kadının dudaklarının erkeğin bıyıkları altına alınması suretiyle gerçekleşir.aslında öpüşme olayı bıyığın nemli ve sıcak atmosferinin altında gerçekleşerek zevke zevk katar ve de kendi stilini yaratarak rusun ingilizin aklını alır.dünya çapında yaygın olarak bilinip uygulanmamasının sebebi de ermeni lobisinin anti türkiye çalışmalarıdır...
ferhat güzelin samantha foxa yaptığı da örnek olarak verilebilir. ancak bunda ek şart olarak ellerinizi kullanarak kadının kulaklarını kavramak vardır.
kanımca fransız öpücüğü ile uzaktan yakından alakası olmayan, fakat içerisinde ciddi bir masumiyet barındıran öpücüktür. henüz bir ekole dönüşmekten uzak olsa da severiz; neye benzediğini bilmesek de.
ibrahim tatlıses'in 70'li yılların sonunda keşfettiği şey.

yatırdım yatırdım dam üstüne
irkildim düştüm can sesine
havar havar can hatice
gözleri ceylan hadice
men sana kurban hatice
muha muha can hatice
kesinlikle ibrahim tatlıses in filmlerinde hülya avşar a uyguladığı öpücük türüdür...
estetikten uzak bir öpüşme şeklidir.

bonus; (bkz: türk filmleri)
alternatifi olan bir öpücük türüdür. (bkz: fransız öpücüğü)
en az ejderin öpücüğü kadar tehlikeli olan öpücüktür, özellikle de yaşlı teyzelerin minik bebekleri öpmesi kısa süreli ölüm tehlikesi yaşatabilir..
genelde dudaklar ön planda olur. fransizlarin gerisinde kalmisizdir bu konuda.
(bkz: turk opucugu)
(bkz: yiyişmek)
Dudaklardan çok ellerin kullanıldığı eylem.
bıyıklarla hatunun ağzını yüzünü parçalama tekniği uygulunan öpüşme(?) biçimidir.

iğrenç lan!
misafirleri karşılama ve uğurlama zamanlarında yaşanan sahnelerdeki öpüşme biçimi olsa gerek.
yanaklara koca şaplakların kondurulması şeklinde yapılır.