bugün

Daha doğrusu domalamaması durumudur.
Bir bük bük şu belini kızım. Bastıra bastıra bileklerim tersine döndü. insan biraz da ruhunu, aklını, zekasını ve bedensel becerilerini kullanır yahu. Kim sorsa bir de beden eğitimi dersi falan alıyorlar ilk öğretimden beri.
Hiç mi ip atlamadın, sek sek oynamadın, istop oynamadın, ne bileyim bisiklete binmedin, spor yapmadın?
Hiç mi aktiviten olmadı lan?

iş bu sebepten ötürü yabancı karılara özeniyor insan.

Edit : niye eksiyi basıyorsunuz kızım hemen? Madem katılmıyorsan bi domal da göreyim nasıl domalıyorsun.
+filiz domalsana?
-ne dmlması be slk!?
+doggy diyorum filiz.
+he aşkım öyle desene. Peki.

(bkz: doggy ve domalma sorunsalı)
olmayan eylemdir. yatağa uzanır poşet gibi bekler sok çıkar çık hesabı.
kürek yemiş gibi bir pozisyondadır, alışacaksın elinle belini aşağı bastırmaya her zaman.
ilk türk kızının dolması olarak okudugumdur.
Sonra uludagsozlukte oldugumu hatirladim.
olmayandır.

Ama başka yerde mia malkova gibi esnerler aq.
Her gün 3-5 kızla sevişen, Türkiye nin johnny sinslerinin eleştirdiği/beğenmediği domalma. Kızlar lütfen daha düzgün domalın yoksa sizinle sevişmez bunlar bakın. Çok seçiciler. Ona göre.
orospu çocuklarının bok attığı kızların pozisyonu. Düzgün domalana da "nerden öğrendi"' diye hesap sorar bu piç kuruları. Ulan her şeyiniz iğrenç be. Türk erkekleri en kısa sürede yok olsun.
0'''\_

şeklinde olandır.bele eğim vermek diye bir şey yok.
üzerine rakı masası kursan, sağdan soldan düşmez mezeler.
sevişme sırasında bellerine eğim verebilseler iyi kızlar aslında.
+ayh çekme saçımı!
-pardon canım.
+aa a kolum. Bari bi kolumu bırak hayvan!
-özür dilerim aşkım.
+üf belimi çok sıkıyorsun. Kıracak mısın? Çeksene elini!
-tamam bitanem.
+aa ayh napiyosun? Şunun hepsini sokmak zorunda mısın?
-peki canım. Farketmedim. Fazla kaçtı.
+başım başım! Başım sıkıştı. Kalk üstümden.
-olur.

(bkz: Doggystyle)
Parabolü aşağı doğru olması gerekirken boğaziçi Köprüsü gibi yukarı doğru olandır. insanı doggyden soğutur.
Edit: başlığın ve entrymin gereksiz olduğuna kadar verdim.

Neden?
Adamlar utanmadan beraber oldukları kızın domalma şeklini anlatıyor ben gelmiş burada esneklik üzerine tez yazıyorum.

Olacak şey değil.
Sertliği arttırdığınız anda kısa kısa emekleme çabaları içinde çaktırmadan ufaktan kaçmaya çalışması durumudur.
Belinden ve omuzlarından tutup buna engel olmak zorunda kalarak tatlı bir dille kendinize doğru çekersiniz.
tecrübeli ise her gavur hatun gibi bir güzel becerebileceği eylem.
belki birşey fırlatmaya hazırlanıyordur. bir sözlük yazarı mesela.
Ay götüm...

Anana sorsana domalmayı biliyor mu, bacına öğretsene delikanlı diyecek bir trollümüz bile yok.

Mağduruz.

Bana sorarsan belki kızcağız domalmaya değecek, kayda değer bir şey görememiştir. Anca misyonerde anca bacakomuzda biraz daha derinde hisseder diye domaltmaktan seni men etmeye çabalıyordur.

Canlarım onlar az çalışır bir iki çabalar tam bel oyuntusundan kırmak sureti ile kalçasını kaldırmayı öğrenir de sizin minnak pipileri naapacağız hiç bilemiyorum, çekince de uzamaz ki genetiğine kodumu gerizekalıları.
ideal domalmanın sinüs eğrisi gibi olması gerekirken türk kızları x=y doğrusu gibi domalırlar.
ulan biz burada yemeye dolma bulamıyoruz millet sivilde domaltıyor..
Vay amk.
açtığınız başlığı sikeyim durumudur.
görsel
türk kızının dolması diye okudum.

galiba acıkmışım.
iki eliyle bir sikini doğrultamayan salakların şikayet konusudur.
Sırtına yumrukla indire indire olabilecek durum.
Partner seçmeyi bilmeyenlerin bok atmasıdır. Arada tutkulu bir ilişki varsa elinize saçlarını doladığınız an o sert davranışta bile delirecek pozisyonun hakkini verecektir.
kırkyıllık orospulardan eğitim serilerini izlediniz.
(bkz: reklamlar)